Zaloguj się
Po maratonie w Ełku

Zwycięzcą na dystansie Giga został Piotr Car, który 78 km pokonał z czasem 03:33:40. Tuż za nim wjechał Bartek Borowicz z czasem 03:33:41. Trzecie miejsce zajął Patryk Muśko z czasem 03:39:04. Wśród kobiet najlepsza była Joanna Sobczuk z czasem 04:34:57, za którą na metę wjechała Magdalena Kosko z czasem 04:39:31.

Na dystansie Mega zwyciężył Mateusz Mróz, który 58 km pokonał z czasem 02:23:58. Tuż za nim wjechał Paweł Baranek z czasem 02:23:59. Trzeci finiszował Dominik Jakubowski z czasem 02:25:15. Wśród kobiet najszybsza była Izabela Macutkiewicz z czasem 02:58:22, za którą na metę wjechała Anna Ostrowska z czasem 02:58:26 i Urszula Luboińska z czasem 03:01:47.

Zwycięzcą na dystansie Fit został Marcin Jasiński, który 33 km przejechał z czasem 01:15:38. Tuż za nim wjechał Adam Płoski z czasem 01:15:39. Trzeci finiszował Rafał Cichocki z czasem 01:16:18. Wśród kobiet najszybsza była Urszula Głowacka z czasem 01:34:32, za którą na metę kolejno wjechały: Katarzyna Paszczyk z czasem 01:36:22 i Ewa Demczuk z czasem 01:37:48.

Na Hobby triumfował Mateusz Szyszko, który 9 km pokonał z czasem 00:19:47. Za nim był Krystian Falkowski z czasem 00:20:20. Trzecie miejsce zajął Eryk Zalewski z czasem 00:20:21. Wśród kobiet najlepsza była Jagoda Rzeszot z czasem 00:20:35, za którą na metę kolejno wjechały: Malwina Krzyczkowska z czasem 00:21:32 i Katarzyna Jedynak z czasem 00:22:56.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!