Zaloguj się
26.08 - Andrespol - Jeszcze 11 dni do startu
START I META
Tereny zielone nad stawami przy ul. Źródlanej w Andrespolu
Hobby
Fit
½Pro, Pro
10:30
11:40
12:00

DYSTANSE
Hobby
Fit
½Pro
Pro
7 km
17 km
41 km
66 km


BUFETY
Fit - 8 km
½Pro - 16, 30 km
Pro - 16, 30, 41, 55 km

ROZJAZDY
½Pro/Pro 32 km (14:00)

OPŁATA STARTOWA

Patrz pkt 4 regulaminu


Nie masz jak dojechać na zawody?

ZABIERZ SIĘ AUTOSTOPEM!


wczoraj
Zdjęcia wybrane. Autor: Piotr Marchel
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

wczoraj
Zdjęcia wybrane. Autor: Piotr Marchel
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

przedwczoraj
Zdjęcia wybrane, wszystkie i spakowane. Autor: Zbyszek Kowalski
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

2018-08-12

Na dystansie Pro zwyciężył Kamil Kuszmider, który km przejechał z czasem 02:35:18. Za nim wjechał Piotr Truszczyński z czasem 02:37:19. Trzecie miejsce zajął Damian Perkowski z czasem 02:37:51. Wśród kobiet najlepsza była Barbara Kleczaj z czasem 03:18:19, za którą na metę wjechała Zofia Sołtys z czasem 03:29:51 i Magdalena Kosko z czasem 03:32:03.

Na dystansie ½Pro zwyciężył Łukasz Giziński, który km przejechał z czasem 01:50:42. Za nim wjechał Kacper Skalski z czasem 01:52:58. Trzecie miejsce zajął Łukasz Łukaszewski z czasem 01:52:59. Wśród kobiet najlepsza była Magdalena Kuszmider z czasem 02:10:42, za którą na metę kolejno wjechały: Anna Ostrowska z czasem 02:11:07 i Joanna Sobczuk z czasem 02:24:47.

Na dystansie Fit zwyciężył Paweł Chomiczewski, który 25 km pokonał z czasem 00:46:05. Tuż za nim wjechał Kacper Jabłoński z czasem 00:46:07. Trzecie miejsce zajął Krystian Kalinowski z czasem 00:46:12. Wśród kobiet najszybsza była Małgorzata Głogowska z czasem 00:55:33, za którą na metę kolejno wjechały: Malwina Krzyczkowska z czasem 00:56:18 i Katarzyna Paszczyk z czasem 00:56:19.

Zwycięzcą na dystansie Hobby został Filip Surdyk, który 9 km przejechał z czasem 00:16:34. Tuż za nim wjechał Bartosz Węgrzynowski z czasem 00:16:35. Trzeci przyjechał Nikodem Rowicki z czasem 00:16:36. Wśród kobiet najlepsza była Marianna Żylik z czasem 00:16:36, za którą na metę wjechała Nikola Gliniecka z czasem 00:18:31 i Natalia Dobrzyńska z czasem 00:18:45.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!



Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

Najbliższe
wydarzenia
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas