07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Rating:
93.9%
93.9%
Starty: 12/48/55
Rating:
91.6%
91.6%
Starty: 11/33/33
Rating:
89.6%
89.6%
Starty: 16/24/30
Rating:
89.3%
89.3%
Starty: 11/46/56
Rating:
88.4%
88.4%
Starty: 10/24/25
Rating:
87.9%
87.9%
Starty: 10/32/35
Rating:
86.3%
86.3%
Starty: 0/1/1
Rating:
85%
85%
Starty: 10/22/25
Rating:
84.9%
84.9%
Starty: 10/11/11
Rating:
83%
83%
Starty: 10/23/26
Rating:
81.9%
81.9%
Starty: 7/22/22
Rating:
79%
79%
Starty: 2/5/5
Rating:
78.3%
78.3%
Starty: 4/4/4
Rating:
78.1%
78.1%
Starty: 6/26/26
Rating:
77.6%
77.6%
Starty: 4/5/5
Rating:
77.2%
77.2%
Starty: 1/18/18
Rating:
77%
77%
Starty: 1/7/8
Rating:
76.6%
76.6%
Starty: 4/20/20
Rating:
74.8%
74.8%
Starty: 6/6/6
Rating:
72.4%
72.4%
Starty: 5/23/23
Rating:
72.1%
72.1%
Starty: 4/6/6
Rating:
70.5%
70.5%
Starty: 0/1/1
Rating:
68.5%
68.5%
Starty: 0/1/1
Rating:
68%
68%
Starty: 0/0/0
Rating:
66.5%
66.5%
Starty: 0/11/11
Rating:
65.8%
65.8%
Starty: 0/2/2
Rating:
65%
65%
Starty: 7/7/7
Rating:
57.7%
57.7%
Starty: 0/1/1
Rating:
48.6%
48.6%
Starty: 0/1/1
Rating:
44.4%
44.4%
Starty: 9/11/11
Razem: 30

Wskaźnik słupkowy jest średnią ratingów zawodnika w sezonie 2019 w kategorii Open

W drużynie

Drużyna zdobyła 1788.05 punktów na tym maratonie. Punktowali: Paweł Ścibisz (M:401.06), Monika Grudna (F:288.61), Bartłomiej Grudny (F:283.12), Agnieszka Borysiuk (F:277.18), Aneta Płońska (F:274.71), Tomasz Borysiuk (F:263.37).

Team jest teraz na 14 miejscu w klasyfikacji generalnej.

9 godzin temu Przeczytaj

W zawodach wystartowało 14 zawodników, łącznie pokonując 255 km w czasie 15:01:18.

½Pro (65 km) jechał Paweł Ścibisz (czas 02:41:28, śr. 0.0 km/h, 401.06 pkt).

Fit (20 km) jechali: Monika Grudna (czas 01:16:24, śr. 15.7 km/h, 288.61 pkt), Bartłomiej Grudny (czas 01:00:43, śr. 19.8 km/h, 283.12 pkt), Agnieszka Borysiuk (czas 01:19:33, śr. 15.1 km/h, 277.18 pkt), Aneta Płońska (czas 01:20:16, śr. 15.0 km/h, 274.71 pkt), Tomasz Borysiuk (czas 01:06:28, śr. 18.1 km/h, 263.37 pkt), Ewelina Mańkowska (czas 01:20:07, śr. 15.0 km/h, 245.77 pkt), Radosław Miktus (czas 01:17:33, śr. 15.5 km/h, 225.98 pkt), Agnieszka Kowalik (czas 01:48:33, śr. 11.1 km/h, 204.56 pkt).

Hobby (6 km) jechali: Zofia Borysiuk (czas 00:21:28, śr. 16.8 km/h, 194.72 pkt), Zuzanna Grudna (czas 00:21:33, śr. 16.7 km/h, 193.97 pkt), Natalia Kowalik (czas 00:22:19, śr. 16.1 km/h, 172.82 pkt), Rafał Miktus (czas 00:21:53, śr. 16.5 km/h, 172.58 pkt), Maria Grudna (czas 00:39:56, śr. 9.0 km/h, 130.22 pkt).

9 godzin temu Przeczytaj

Spadek o 1 pozycję.

Drużyna zdobyła 1825.59 punktów na tym maratonie. Punktowali: Mateusz Leciejewski (M:402.94), Aneta Płońska (F:300.00), Bartłomiej Grudny (F:291.50), Monika Grudna (F:284.29), Agnieszka Borysiuk (F:279.25), Tomasz Borysiuk (F:267.61).

Team jest teraz na 14 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2019-08-07 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 16 zawodników, łącznie pokonując 277 km w czasie 12:01:47.

½Pro (75 km) jechał Mateusz Leciejewski (czas 02:07:40, śr. 0.0 km/h, 402.94 pkt).

Fit (20 km) jechali: Aneta Płońska (czas 00:55:11, śr. 21.7 km/h, 300.00 pkt), Bartłomiej Grudny (czas 00:44:08, śr. 27.2 km/h, 291.50 pkt), Monika Grudna (czas 00:58:14, śr. 20.6 km/h, 284.29 pkt), Agnieszka Borysiuk (czas 00:59:17, śr. 20.2 km/h, 279.25 pkt), Tomasz Borysiuk (czas 00:49:42, śr. 24.1 km/h, 267.61 pkt), Sebastian Przybysz (czas 00:53:40, śr. 22.4 km/h, 239.72 pkt), Weronika Przybysz (czas 01:10:10, śr. 17.1 km/h, 235.94 pkt), Agnieszka Kowalik (czas 01:26:27, śr. 13.9 km/h, 195.20 pkt).

Hobby (6 km) jechali: Zofia Borysiuk (czas 00:19:07, śr. 18.8 km/h, 183.09 pkt), Zuzanna Grudna (czas 00:20:02, śr. 18.0 km/h, 174.71 pkt), Natalia Kowalik (czas 00:20:04, śr. 17.9 km/h, 166.28 pkt), Rafał Miktus (czas 00:19:31, śr. 18.4 km/h, 163.28 pkt), Nikodem Przybysz (czas 00:21:01, śr. 17.1 km/h, 154.32 pkt), Marcel Przybysz (czas 00:22:19, śr. 16.1 km/h, 142.94 pkt), Maria Grudna (czas 00:40:46, śr. 8.8 km/h, 135.24 pkt).

2019-08-07 Przeczytaj
123456 ...
Losowe zdjęcia z galerii zawodników
Partnerzy