18.07
sobota
Mława
I
08.08
sobota
Nidzica
II
16.08
niedziela
Ełk
III
29.08
sobota
Brodnica
IV
05.09
sobota
Łódź
V
13.09
niedziela
Puławy
VI
20.09
niedziela
Józefów
VII
04.10
niedziela
Piaseczno
VIII
18.10
niedziela
Legionowo
IX
25.10
niedziela
?
X
Rating:
100%
100%
Starty: 0/0/1
Rating:
100%
100%
Starty: 0/15/20
Rating:
100%
100%
Starty: 0/13/16
Rating:
100%
100%
Starty: 0/20/28
Rating:
100%
100%
Starty: 0/61/77
Rating:
99.9%
99.9%
Starty: 0/45/62
Rating:
99.7%
99.7%
Starty: 0/3/3
Rating:
99.6%
99.6%
Starty: 0/14/18
Rating:
98.9%
98.9%
Starty: 0/27/40
Rating:
98.8%
98.8%
Starty: 0/0/10
Rating:
98.7%
98.7%
Starty: 0/33/83
Rating:
98.4%
98.4%
Starty: 0/7/7
Rating:
97.1%
97.1%
Starty: 0/48/54
Rating:
96.7%
96.7%
Starty: 1/18/19
Rating:
96.4%
96.4%
Starty: 0/23/25
Rating:
96%
96%
Starty: 0/38/54
Rating:
96%
96%
Starty: 0/34/37
Rating:
95.4%
95.4%
Starty: 1/46/151
Rating:
95%
95%
Starty: 0/19/23
Rating:
94.9%
94.9%
Starty: 0/14/26
Rating:
94.7%
94.7%
Starty: 0/19/25
Rating:
93.6%
93.6%
Starty: 10/37/197
Rating:
93.4%
93.4%
Starty: 0/66/73
Rating:
92.8%
92.8%
Starty: 0/12/19
Rating:
92.5%
92.5%
Starty: 0/29/29
Rating:
92.4%
92.4%
Starty: 0/0/6
Rating:
92%
92%
Starty: 0/4/8
Rating:
91.4%
91.4%
Starty: 0/13/20
Rating:
90.3%
90.3%
Starty: 0/1/2
Rating:
90.3%
90.3%
Starty: 0/39/50
Rating:
90.1%
90.1%
Starty: 0/7/12
Rating:
89.7%
89.7%
Starty: 0/12/17
Rating:
89.6%
89.6%
Starty: 0/16/18
Rating:
88.6%
88.6%
Starty: 0/40/51
Rating:
88.5%
88.5%
Starty: 0/22/30
Rating:
88.5%
88.5%
Starty: 1/58/65
Rating:
88.3%
88.3%
Starty: 1/9/11
Rating:
88.1%
88.1%
Starty: 0/68/78
Rating:
88%
88%
Starty: 0/5/7
Rating:
87.9%
87.9%
Starty: 0/10/39
Rating:
87.9%
87.9%
Starty: 1/22/30
Rating:
87.7%
87.7%
Starty: 0/17/18
Rating:
87.2%
87.2%
Starty: 0/1/1
Rating:
86.1%
86.1%
Starty: 0/6/6
Rating:
84.8%
84.8%
Starty: 0/19/19
Rating:
84.5%
84.5%
Starty: 0/1/5
Rating:
83.9%
83.9%
Starty: 1/6/8
Rating:
83.8%
83.8%
Starty: 10/38/222
Rating:
83.5%
83.5%
Starty: 1/2/4
Rating:
83.4%
83.4%
Starty: 0/43/98
Rating:
83.2%
83.2%
Starty: 0/16/17
Rating:
83.1%
83.1%
Starty: 0/17/17
Rating:
82.7%
82.7%
Starty: 0/39/44
Rating:
81.4%
81.4%
Starty: 0/19/19
Rating:
81.3%
81.3%
Starty: 0/2/35
Rating:
80.9%
80.9%
Starty: 0/18/19
Rating:
80.7%
80.7%
Starty: 0/9/14
Rating:
80.5%
80.5%
Starty: 0/1/1
Rating:
80.1%
80.1%
Starty: 0/19/25
Rating:
79.8%
79.8%
Starty: 0/0/4
Rating:
79.2%
79.2%
Starty: 0/10/14
Rating:
78%
78%
Starty: 0/9/16
Rating:
77.8%
77.8%
Starty: 0/24/26
Rating:
77.8%
77.8%
Starty: 0/19/19
Rating:
77.7%
77.7%
Starty: 0/24/24
Rating:
77.5%
77.5%
Starty: 0/2/2
Rating:
77.4%
77.4%
Starty: 0/9/9
Rating:
76.1%
76.1%
Starty: 0/38/49
Rating:
74.1%
74.1%
Starty: 0/9/11
Rating:
72.3%
72.3%
Starty: 0/2/7
Rating:
71%
71%
Starty: 0/32/33
Rating:
70.3%
70.3%
Starty: 1/33/41
Rating:
66.8%
66.8%
Starty: 0/2/2
Rating:
66.4%
66.4%
Starty: 0/24/24
Rating:
64%
64%
Starty: 0/83/112
Rating:
60.3%
60.3%
Starty: 0/4/4
Rating:
48.6%
48.6%
Starty: 0/1/1
Starty: 0/6/6
Starty: 0/0/0
Starty: 0/4/4
Starty: 0/51/64
Starty: 0/19/19
Starty: 0/51/57
Starty: 0/7/7
Starty: 0/4/4
Starty: 0/13/16
Starty: 0/1/1
Starty: 0/13/20
Starty: 0/14/15
Starty: 0/4/12
Starty: 0/1/1
Starty: 0/23/24
Starty: 0/12/12
Starty: 0/2/2
Starty: 0/11/36
Starty: 0/2/2
Starty: 0/10/10
Starty: 0/19/64
Starty: 0/8/13
Starty: 0/1/1
Starty: 0/4/4
Starty: 0/5/6
Starty: 0/8/14
Starty: 0/2/3
Starty: 0/24/27
Starty: 0/5/5
Starty: 0/2/2
Starty: 0/0/0
Starty: 0/4/4
Starty: 0/12/13
Starty: 0/8/8
Starty: 0/4/4
Starty: 0/29/33
Starty: 0/29/29
Starty: 0/1/7
Starty: 0/1/1
Starty: 0/17/25
Starty: 0/6/6
Starty: 0/27/28
Starty: 0/20/32
Starty: 0/9/10
Starty: 0/26/46
Starty: 0/31/32
Starty: 0/5/5
Starty: 0/12/14
Starty: 0/22/23
Starty: 0/19/19
Starty: 0/19/19
Starty: 0/0/0
Starty: 0/26/33
Starty: 0/3/4
Starty: 0/53/81
Starty: 0/12/23
Starty: 0/2/3
Starty: 0/2/2
Starty: 0/16/30
Starty: 0/16/17
Starty: 0/10/15
Razem: 138

Wskaźnik słupkowy jest średnią ratingów zawodnika w sezonie 2020 w kategorii Open

W drużynie

Drużyna zdobyła 1301.86 punktów na tym maratonie. Punktowali: Marta Rusek (M:442.60), Malwina Krzyczkowska (F:300.00), Maksymilian Snopczyński (F:300.00), Dominik Godlewski (F:259.26).

Team jest teraz na 13 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2020-02-19 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 8 zawodników, łącznie pokonując 103 km w czasie 06:01:43.

½Pro (0 km) jechała Marta Rusek (czas 02:22:42, śr. 0.0 km/h, 442.60 pkt).

Fit (25 km) jechali: Malwina Krzyczkowska (czas 01:06:23, śr. 22.6 km/h, 300.00 pkt), Maksymilian Snopczyński (czas 00:56:45, śr. 26.4 km/h, 300.00 pkt), Dominik Godlewski (czas 01:05:40, śr. 22.8 km/h, 259.26 pkt).

Hobby (7 km) jechali: Franek Drzewiecki (czas 00:16:49, śr. 25.0 km/h, 200.00 pkt), Piotr Drągowski (czas 00:16:54, śr. 24.9 km/h, 199.01 pkt), Aniela Olesiejuk (czas 00:20:56, śr. 20.1 km/h, 191.24 pkt), Dawid Czyż (czas 00:17:42, śr. 23.7 km/h, 175.33 pkt).

2020-02-19 Przeczytaj

Spadek o 1 pozycję.

Drużyna zdobyła 1388.16 punktów na tym maratonie. Punktowali: Maksymilian Snopczyński (F:300.00), Leonard Granica (F:288.57), Zofia Krysik (H:200.00), Łucja Ryżko (H:200.00), Wiktoria Rogalska (H:200.00), Adam Wyszomierski (H:199.59).

Team jest teraz na 27 miejscu w klasyfikacji generalnej.

2019-10-13 Przeczytaj

W zawodach wystartowało 18 zawodników, łącznie pokonując 188 km w czasie 08:01:46.

Fit (19 km) jechali: Maksymilian Snopczyński (czas 00:45:25, śr. 25.1 km/h, 300.00 pkt), Leonard Granica (czas 00:52:04, śr. 21.9 km/h, 288.57 pkt).

Hobby (10 km) jechali: Zofia Krysik (czas 00:24:10, śr. 24.8 km/h, 200.00 pkt), Łucja Ryżko (czas 00:40:46, śr. 14.7 km/h, 200.00 pkt), Wiktoria Rogalska (czas 00:26:10, śr. 22.9 km/h, 200.00 pkt), Adam Wyszomierski (czas 00:24:09, śr. 24.8 km/h, 199.59 pkt), Piotr Drągowski (czas 00:28:08, śr. 21.3 km/h, 199.29 pkt), Bernard Gasek (czas 00:24:17, śr. 24.7 km/h, 198.49 pkt), Franek Drzewiecki (czas 00:25:20, śr. 23.7 km/h, 194.08 pkt), Antoni Dobosz (czas 00:25:55, śr. 23.2 km/h, 189.71 pkt), Faustyna Wolak (czas 00:28:25, śr. 21.1 km/h, 184.16 pkt), Tymon Nowicki (czas 00:30:51, śr. 19.4 km/h, 181.74 pkt), Maja Nowakowska (czas 00:28:52, śr. 20.8 km/h, 181.29 pkt), Dawid Czyż (czas 00:28:22, śr. 21.2 km/h, 173.33 pkt), Damian Berkan (czas 00:28:21, śr. 21.2 km/h, 169.90 pkt), Mateusz Bargieł (czas 00:31:20, śr. 19.1 km/h, 156.91 pkt), Olga Berkan (czas 00:33:54, śr. 17.7 km/h, 154.38 pkt).

Zawodów nieukończył Zuzanna Kamińska.

2019-10-13 Przeczytaj
123456 ...
Losowe zdjęcia z galerii zawodników
Partnerzy