Zaloguj się
Kto na przedzie w Toruniu?

Ostatni tegoroczny maraton Mazovii, ostatni raz wywołujemy na czoło peletonu najlepsze zawodniczki i zawodników. Kto to jest tym razem?

Dystans PRO
Top 10 klasyfikacji generalnej OPEN mężczyzn:

1. Borowicz Bartek (COZMOBIKE TEAM)
2. Mioduszewski Artur (Trezado)
3. Perkowski Damian (PT Mazury Team Ełk)
4. Cacko Kacper (COZMOBIKE TEAM)
5. Gindorowicz Wiktor (ABSOLUTE BIKES TEAM)
6. Wyżlic Michał (KOMOBIKE SCOTT)
7. Nogalski Kamil (IFON KolarzKlub)
8. Ziółkowski Jarosław (IFON KolarzKlub)
9. Bujan Michał (GO SPORT AK-SPED)
10. Chowaniec Sebastian (ABSOLUTE BIKES TEAM)

Top 5 klasyfikacji generalnej OPEN Pań:

1. Luboińska Urszula (Trezado)
2. Kleczaj Barbara (GO SPORT AK-SPED TEAM)
3. Lutecka Małgorzata (IFON KolarzKlub)
4. Kosko Magdalena (MCP Bike Team
5. Sołtys Zofia (VELMAR - MERIDA-CST-BLACHY PRUSZYŃSKI-TEAM)

Dystans 1/2 PRO
Top 10 klasyfikacji generalnej OPEN mężczyzn:

1. Jakubowski Dominik (KOMOBIKE SCOTT)
2. Skalski Kacper (ABSOLUTE BIKES TEAM)
3. Rządca Jacek (Trezado)
4. Paczkowski Andrzej (virtualbike.pl)
5. Słupek Paweł (T4B Bike Team)
6. Górnicki Marcin (GO SPORT AK-SPED TEAM)
7. Marchlewski Marcin (LUKK BICI DORO LUBAWA)
8. Wacinowski Marcin (ABSOLUTE BIKES TEAM)
9. Drzewiecki Marcin (LOYALTY POINT powered by Hotel Zamek Ryn)
10. Barabasz Michał (GO SPORT AK-SPED TEAM)

Top 5 klasyfikacji generalnej OPEN Pań:

1. Kuszmider Magdalena (IFON KolarzKlub)
2. Macutkiewicz Izabela (Trezado)
3. Radziszewska Katarzyna (MPC Bike Team)
4. Ejchart Małgorzata (virtualbike.pl)
5. Kołatka Anna (Cryospace Olsztyn)


Dystans FIT
Top 10 klasyfikacji generalnej OPEN mężczyzn:

1. Tarasiński Jarosław (power of science)
2. Lech Michał (AM Cycling Team)
3. Rytel Andrzej (Siedlce)
4. Kaczmarek Dominik (TERMY UNIEJÓW)
5. Klimaszewski Maciej (Warszawski Klub Kolarski)
6. Krzyczkowski Michał (Klub Kolarski Legia 1928 Intercars)
7. Pilsyk Bartłomiej (Go sport ak-sped team)
8. Czerski Piotr (power of science)
9. Ochocki Andrzej (Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-')
10. Małysz Michał (GO SPORT AK-SPED TEAM)

Top 5 klasyfikacji generalnej OPEN Pań:

1. Krzyczkowska Malwina (Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin)
2. Woźnica Małgorzata (ABC Data Bike Team)
3. Wachnik Bożena (SuperDrob Bike Team)
4. Księżak Karolina (LOYALTY POINT powered by Hotel Zamek Ryn)
5. Jarmolińska Paulina (BokserskAutoserwis Bike Team)

2018-09-25 POWRÓT

 

Wygraj Złotą Kartę Kids
Złoto, nie karta!
Rezerwujcie numery na Mazovię!
Best of naszych maratonów zimowych
O cookies
Cyklopedia/3w4u.eu
Czy możemy Ci
w czymś pomóc???
Napisz do nas