Warto w tym sezonie przejechać minimum 8 maratonów Cisowianka Mazovia MTB Marathon.

Zdjęcia wybrane. Autor: Piotr Marchel
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zdjęcia wybrane, wszystkie i spakowane. Autor: Zbyszek Kowalski

Na dystansie Pro zwyciężył Jarosław Wołosiuk, który 65 km przejechał z czasem 03:12:17. Za nim finiszował Andrzej Poczopko z czasem 03:18:25. Trzeci był Bartek Borowicz z czasem 03:19:46. Wśród kobiet najszybsza była Barbara Kleczaj z czasem 04:14:35, za którą na metę kolejno wjechały: Magdalena Kuszmider z czasem 04:24:35.

Na ½Pro triumfował Marcin Mróz, który 41 km pokonał z czasem 01:57:14. Drugi wjechał Marcin Marchlewski z czasem 02:00:20. Trzecie miejsce zajął Krzysztof Kindrasz z czasem 02:02:32. Wśród kobiet najszybsza była Aleksandra Kapłon z czasem 02:19:36, za którą na metę kolejno wjechały: Anna Ostrowska z czasem 02:32:00 i Małgorzata Lutecka z czasem 02:33:05.

Na dystansie Fit zwyciężył Michał Lech, który 20 km pokonał z czasem 00:54:38. Drugi wjechał Remigiusz Gęsicki z czasem 00:55:29. Trzeci wjechał Karol Przyłuski z czasem 00:56:43. Wśród kobiet najlepsza była Beata Blokowska z czasem 01:05:38, za którą na metę kolejno wjechały: Martyna Dykalska z czasem 01:10:16 i Maja Józkowicz z czasem 01:11:29.

Na dystansie Hobby zwyciężył Czarek Wścisły, który 6 km pokonał z czasem 00:17:40. Drugi wjechał Michał Jedynak z czasem 00:18:40. Trzecie miejsce zajął Aleksy Mróz z czasem 00:18:47. Wśród kobiet najlepsza była Zuzanna Gruszewska z czasem 00:19:17, za którą na metę wjechała Aleksandra Gajewska z czasem 00:20:54 i Nina Szulińska z czasem 00:20:56.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!

Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

15.08.2019 - Ełk   |

Maraton Mazovii, finał pucharu Continental MTB Warmia i Mazury, I etap Gwiazdy Północy. I jeszcze więcej.

Przygotujcie się z nami na jeden z najtrudniejszych maratonów w sezonie.

Uwaga - to będzie najtrudniejsza przeprawa MTB w cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019!

16.08.2019 - Ełk   |

W Ełku zbiega się maraton Mazovii, finał Continental MTB Warmia i Mazury oraz pierwszy etap Gwiazdy Północy.

Pamiętajcie: śmieci podczas maratonu wyrzucamy tylko w wydzielonych miejscach.

Pozwólmy młodzieży na bezpieczną rywalizację i nie rozgrzewajmy się na ich trasie.

Tegoroczne wakacje z Gwiazdą Północy zapowiadają się wyjątkowo atrakcyjnie.

Zdjęcia wybrane. Autor: Biuro Zawodów

Na Pro triumfował Jarosław Wołosiuk, który 75 km pokonał z czasem 02:43:28. Drugi przyjechał Andrzej Poczopko z czasem 02:44:00. Trzeci przyjechał Artur Korc z czasem 02:52:06. Wśród kobiet najszybsza była Urszula Luboińska z czasem 03:27:19, za którą na metę wjechała Barbara Kleczaj z czasem 03:31:58 i Katarzyna Różycka z czasem 03:34:44.

Na ½Pro triumfował Marcin Marchlewski, który 45 km przejechał z czasem 01:41:35. Za nim przyjechał Bartosz Grędziński z czasem 01:42:53. Trzecie miejsce zajął Michał Wyżlic z czasem 01:43:01. Wśród kobiet najszybsza była Anna Kołatka z czasem 01:58:13, za którą na metę kolejno wjechały: Małgorzata Lutecka z czasem 02:00:15 i Anna Ostrowska z czasem 02:04:02.

Na dystansie Fit zwyciężył Michał Lech, który 20 km pokonał z czasem 00:42:52. Tuż za nim wjechał Dariusz Siemiaszko z czasem 00:42:53. Trzecie miejsce zajął Kacper Taraszkiewicz z czasem 00:42:54. Wśród kobiet najlepsza była Martyna Dykalska z czasem 00:54:37, za którą na metę kolejno wjechały: Marta Olszewska z czasem 00:54:53 i Aneta Płońska z czasem 00:55:11.

Na dystansie Hobby zwyciężył Luke Wehner, który 6 km przejechał z czasem 00:15:56. Tuż za nim wjechał Michał Jedynak z czasem 00:15:57. Trzeci był Maciej Gregorowicz z czasem 00:15:58. Wśród kobiet najlepsza była Zofia Krysik z czasem 00:16:41, za którą na metę kolejno wjechały: Patrycja Tabor z czasem 00:17:30 i Zuzanna Gruszewska z czasem 00:17:30.

28.07.2019 - Olsztyn   |

Lista atrakcji jest całkiem, całkiem długa.

W Olsztynie zaprezentujemy Wam nowe wzory kolarskich strojów Mazovii.

Startując w maratonie w Olsztynie na dowolnym dystansie, macie szansę wygrać weekendowy dwuosobowy pobyt w wytwornym Hotelu Krasicki.

Wraz z latem zaczynamy iście wakacyjną część naszego cyklu MTB - będziemy jeździć nad jeziorami!

Wraz z Hurtap oraz Okręgową Izbą Aptekarską w Łodzi zapraszamy na czwartą odsłonę ogólnopolskich zawodów MTB dla farmaceutów.

Na dystansie Pro zwyciężył Bartek Borowicz, który 68 km przejechał z czasem 02:39:47. Tuż za nim wjechał Damian Perkowski z czasem 02:39:48. Trzecie miejsce zajął Bartosz Sobczak z czasem 02:49:15. Wśród kobiet najlepsza była Katarzyna Różycka z czasem 03:32:14.

Zwycięzcą na dystansie ½Pro został Marcin Marchlewski, który 42 km pokonał z czasem 01:35:02. Tuż za nim wjechał Michał Wyżlic z czasem 01:35:03. Trzeci był Karol Rumsicki z czasem 01:37:17. Wśród kobiet najszybsza była Iwona Zaniewska z czasem 02:07:12, za którą na metę kolejno wjechały: Marta Motylewska z czasem 02:11:45 i Dorota Brześkiewicz z czasem 02:12:22.

Na Fit triumfował Arkadiusz Bińczak, który 22 km przejechał z czasem 00:43:17. Tuż za nim wjechał Michał Lech z czasem 00:43:18. Trzecie miejsce zajął Michał Łomnicki z czasem 00:44:23. Wśród kobiet najszybsza była Beata Blokowska z czasem 00:53:56, za którą na metę wjechała Katarzyna Gregorowicz z czasem 00:54:44 i Martyna Dykalska z czasem 00:54:54.

Zwycięzcą na dystansie Hobby został Maciej Gregorowicz, który 6 km pokonał z czasem 00:16:33. Tuż za nim wjechał Michał Jedynak z czasem 00:16:35. Trzecie miejsce zajął Bartosz Zelcer z czasem 00:16:40. Wśród kobiet najlepsza była Zofia Krysik z czasem 00:17:43, za którą na metę kolejno wjechały: Zuzanna Gruszewska z czasem 00:18:19 i Amelia Szymańska z czasem 00:20:11.