18.07
sobota
Mława
I
08.08
sobota
Nidzica
II
15.08
sobota
Ełk
III
29.08
sobota
Brodnica
IV
05.09
sobota
Łódź
V
13.09
niedziela
Puławy
VI
20.09
niedziela
Józefów
VII
04.10
niedziela
Piaseczno
VIII
18.10
niedziela
Legionowo
IX
25.10
niedziela
?
X
Wyniki
Klasyfikacja sektorowa
Sektor: 1, 2, 3, 4, 5, 6 - Z sektora nr 7 startują pozostali zawodnicy
Numer sektora, z którego masz prawo wystartować, znajdziesz też w swoim profilu w Cyklopedii

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2020 - Klasyfikacja SEKTOROWA

Sektor 6 (punkty: 275-322)
Sek. Pkt Nr Nazwisko Imię Miejscowość Drużyna Punkty zdobyte
w poszczególnych edycjach
6 306 186 Brześkiewicz Arkadiusz Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 306
6 320 404 Burczyński Marcin Łomianki 320
6 300 73 Dąbkowski Dariusz Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 300
6 302 354 Dylak Damian Warszawa 302
6 286 271 Fedejko Alicja Otwock SuperDrob Bike Team 286
6 316 456 Gajewski Paweł Warszawa 316
6 318 287 Gos Grzegorz Lesznowola 318
6 301 168 Górski Zdzisław Ciechanów T4B team 301
6 310 199 Grabowska Anna Chotomów 310
6 322 299 Gramann Andrzej Krubin Wieliszew Heron Team 322
6 319 149 Gryziak Adam Jabłonna 319
6 321 150 Gryziak Anna Jabłonna 321
6 294 167 Jankowski Wincenty Warszawa 294
6 320 126 Kalita Igor Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów 320
6 320 297 Karkowski Rafał Płock Płocki Klub Kolarski 320
6 303 151 Karwowski Mariusz Chotomów 303
6 280 298 Kłosiński Bartosz Warszawa PZU Sport Team 280
6 284 403 Kurkowski Jakub Warszawa PATOLOG RUNNERS 284
6 321 382 Kwiatkowska-Sioch Edyta WARSZAWA 321
6 299 401 Lenarska-Praljak Agata Warszawa Polski Klub MTB 299
6 301 5 Malec Agnieszka Warszawa 301
6 314 34 Małysz Katarzyna Legionowo Bike Salon Team 314
6 289 198 Olszewski Tomasz Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 289
6 309 446 Owczarczyk Tomasz warszawa 309
6 321 152 Pergoł Edward Warszawa 321
6 308 303 Poruszek Marta Warszawa AM-D Alumex MTB Team 308
6 282 371 Radzimski Krzysztof Warszawa Bar Janusz MTB Team 282
6 320 408 Reichert Andrzej Pruszków 320
6 301 344 Rudek Przemysław Warszawa 301
6 292 140 Szymerski Paweł Drobin PEK-MONT EKIPA MTB 292
6 318 266 Wachnik Bożena Otwock SuperDrob Bike Team 318
6 317 159 Wodyczko Jacek Cotomów 317
6 306 66 Zachwieja Eugeniusz Wyględy 306
Partnerzy