07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Kobiety, kat. FK2

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachLegionowo
2019-04-07
Mława
2019-04-14
Ciechanów
2019-06-16
1 845.89 828 Małysz Katarzyna FK2 Legionowo GO Sport Scrapper Team 3268.24286.35291.3001:17:3701:08:0901:15:50
2 804.48 961 Sienkiewicz Żaneta FK2 Zielonka RB Riders 3253.03268.37283.0801:22:1701:12:4301:18:02
3 761.18 934 Chęć Joanna FK2 Milanówek 3238.03264.79258.3601:27:2801:13:4201:25:30
4 596.05 321 Depczyńska Dagmara FK2 ŁÓDŹ Łagiewnicka Wataha 2300.00296.0501:05:0301:14:37
5 531.47 1559 Sarnowska Renata FK2 Ciechanów T4B team 2248.45283.0201:23:4801:18:03
6 509.59 1580 Nowakowska Katarzyna FK2 Janki Pro Family Cycling Team 2251.91257.6801:22:3901:15:44
7 300.00 1774 Kłudkiewicz Antonina FK2 Stare Babice IFON KolarzKlub 1300.0001:13:38
8 300.00 1843 Blokowska Beata FK2 Kwidzyn AKJ KWIDZYN 1300.0001:09:24
9 290.98 1813 Kruczek Monika FK2 warszawa 1290.9801:07:04
10 288.76 1030 Nocuń Anna FK2 Warszawa 1288.7601:16:30
11 280.09 1504 Dąbrowska Ewelina FK2 Cisie Mińska Grupa Rowerowa 1280.0901:18:52
12 269.55 1752 Minda Ewa FK2 Warszawa Bar Janusz MTB Team 1269.5501:21:57
13 252.31 303 Wróblewska Agata FK2 Warszawa. Bar Janusz MTB Team 1252.3101:22:31
14 250.35 784 Wiśniewska Justyna FK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1250.3501:17:57
15 221.41 1878 Zielony Ewa FK2 Warszawa 1221.4101:34:02
16 214.64 927 Radzimska Joanna FK2 Warszawa Bar Janusz MTB Team 1214.6401:37:00
17 210.11 1642 Mirkowska Magdalena FK2 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1210.1101:45:08
Partnerzy