07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Kobiety, kat. FK3

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachLegionowo
2019-04-07
Mława
2019-04-14
Ciechanów
2019-06-16
1 877.36 213 Płońska Aneta FK3 SEROCK Alltop STAG Team 3293.22300.00284.1401:05:4000:59:2901:09:41
2 833.44 1524 Księżak Karolina FK3 Warszawa Loyalty Point Racing Team 3276.98279.92276.5401:09:3101:03:4501:11:36
3 790.78 1476 Berkan Małgorzata FK3 Warszawa Bike Concept 3252.91273.28264.5901:16:0801:05:1801:14:50
4 749.43 1596 Piątek Katarzyna FK3 Warszawa 3244.25252.58252.6001:18:5001:10:3901:18:23
5 675.46 2525 Hucz-Kalitowska Joanna FK3 NOWY DWÓR MAZOWIECKI 3220.14213.71241.6101:27:2801:23:3001:21:57
6 636.03 1214 Czubak-Jary Asia FK3 Łódź Dell Team 3202.90219.50213.6301:34:5401:21:1801:32:41
7 623.33 1865 Paluch Iwona FK3 Nowy Dwór Mazowiecki 3186.07214.70222.5601:43:2901:23:0701:28:58
8 600.00 827 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO Sport Scrapper Team 2300.00300.0001:04:1101:06:00
9 573.40 1213 Kozanecka Marta FK3 Uniejów Dell Team 2288.03285.3701:06:5101:02:32
10 562.66 1522 Czajkowska Joanna FK3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 2271.39291.2701:10:5701:01:16
11 561.24 202 Grudna Monika FK3 WARSZAWA Alltop STAG Team 2281.51279.7301:08:2401:10:47
12 525.34 204 Borysiuk Agnieszka FK3 Warszawa Alltop STAG Team 2260.32265.0201:13:5801:07:20
13 504.71 1931 Rój-Karkowska Agata FK3 Płock Płocki Klub Kolarski 2259.56245.1501:08:4501:20:46
14 456.59 940 Przybysz Weronika FK3 Warszawa Alltop STAG Team 2220.31236.2801:27:2401:23:48
15 447.73 1266 Kuczwalska Joanna FK3 Grudziądz 2225.73222.0001:25:1801:20:23
16 405.81 1718 Grudzińska Sylwia FK3 Otwock STANWEX II TEAM 2193.55212.2601:39:2901:33:17
17 283.51 799 Prejs Justyna FK3 Celestynów TS Meran-Otwock 1283.5101:07:55
18 275.73 1583 Gruca Karolina FK3 Warszawa Goldensubmarine RACING TEAM 1275.7301:09:50
19 274.68 649 Bagieńska Jolanta FK3 Brwinów IFON KolarzKlub 1274.6801:10:06
20 267.57 896 Kalinowska Joanna FK3 Rypin cykliści rypin 1267.5701:14:00
21 266.61 866 Sczaniecka Karolina FK3 Ciechanów Mettler-Toledo 1266.6101:14:16
22 265.95 1035 Kwiatkowska-Sioch Edyta FK3 WARSZAWA 1265.9501:12:24
23 259.22 1169 Grzelak Agnieszka FK3 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 1259.2201:16:23
24 245.00 1403 Paszkowska-Grudziąż Anna FK3 Warszawa RIDE43team 1245.0001:20:49
25 232.41 1442 Matraszek Patrycja FK3 Chotomów Wieliszew Heron Team 1232.4101:22:51
26 231.06 208 Karlińska Patrycja FK3 WARSZAWA Alltop STAG Team 1231.0601:23:20
27 223.90 1586 Brykowska Joanna FK3 Deutsche Bank Bike Team 1223.9001:26:00
28 215.02 1658 Gajowiak Elżbieta FK3 1215.0201:29:33
Partnerzy