02.08
niedziela
Olsztyn
I
15.08
sobota
Ełk
II
29.08
sobota
Brodnica
III
13.09
niedziela
Puławy
IV
20.09
niedziela
Józefów
V
04.10
niedziela
Piaseczno
VI
18.10
niedziela
Legionowo
VII
25.10
niedziela
?
VIII
08.11
niedziela
?
IX
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2020
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Kobiety, kat. Open

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachOlsztyn
2020-08-02
Ełk
2020-08-15
Legionowo
2020-10-18
1 300.00 296 Tomaszewska Julita FK3 Legionowo Timbud Team 1300.0001:03:18
2 289.33 378 Lach Aleksandra FK1 Wołomin 1289.3301:05:38
3 286.07 205 Krzyczkowska Malwina FK0 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1286.0701:06:23
4 282.45 228 Dobrowolska Magdalena FK2 Janówek Pierwszy 1282.4501:07:14
5 266.90 277 Orłowska Dorota FK2 Chotomów Heron Team 1266.9001:11:09
6 257.14 164 Rząsowska Anna FK3 Warszawa 1257.1401:13:51
7 256.33 358 Matuszewicz Agata FK2 Warszawa 1256.3301:14:05
8 253.82 246 Wielgo Natalia FKJ Białki NOSiR Mazowsze Serce Polski Cykling Team 1253.8201:14:49
9 249.76 202 Gąsiewska Iwona FK3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1249.7601:16:02
10 242.94 120 Grudna Monika FK3 WARSZAWA Alltop STAG Team 1242.9401:18:10
11 242.74 326 Strumnik Katarzyna FK2 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 1242.7401:18:14
12 240.08 175 Kazińska Katarzyna FK3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1240.0801:19:06
13 234.64 302 Kłudkiewicz Antonina FK2 Stare Babice IFON KolarzKlub 1234.6401:20:56
14 227.02 335 Bandura Agata FK2 warszawa Trek Velonews 1227.0201:23:39
15 222.54 382 Kwiatkowska-Sioch Edyta FK3 WARSZAWA 1222.5401:25:20
16 222.32 150 Gryziak Anna FK3 Jabłonna 1222.3201:25:25
17 220.13 266 Wachnik Bożena FK5 Otwock SuperDrob Bike Team 1220.1301:26:16
18 217.40 34 Małysz Katarzyna FK2 Legionowo Bike Salon Team 1217.4001:27:21
19 214.46 199 Grabowska Anna FK3 Chotomów 1214.4601:28:33
20 213.41 303 Poruszek Marta FK4 Warszawa AM-D Alumex MTB Team 1213.4101:28:59
21 208.38 5 Malec Agnieszka FK3 Warszawa 1208.3801:31:08
22 207.09 401 Lenarska-Praljak Agata FK3 Warszawa Polski Klub MTB 1207.0901:31:42
23 198.19 271 Fedejko Alicja FK4 Otwock SuperDrob Bike Team 1198.1901:35:49
24 187.28 380 Borowska Iwona FK5 Warszawa AM-D Alumex MTB Team 1187.2801:41:24
25 176.62 204 Moćko Beata FK4 Wołomin KAMYK Radzymin MTB TEAM 1176.6201:47:31
26 176.13 316 Pawłowski Magda FK3 Warszawa 1176.1301:47:49
27 175.45 189 Stękiel Dorota FK5 WARSZAWA Goggle Pro Active Eyewear 1175.4501:48:14
28 173.13 310 Hajduk Monika FK2 Żyrardów 1173.1301:49:41
29 153.02 449 Korczowska Daria FK2 WARSZAWA 1153.0202:04:06
30 147.36 260 Ordak Iwona FK2 Warszawa 1147.3602:08:52
Partnerzy