07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Kobiety, kat. Open

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachLegionowo
2019-04-07
Mława
2019-04-14
Ciechanów
2019-06-16
1 877.36 213 Płońska Aneta FK3 SEROCK Alltop STAG Team 3293.22300.00284.1401:05:4000:59:2901:09:41
2 863.69 1287 Dykalska Martyna FK0 Rypin cykliści rypin 3282.61299.50281.5801:08:0800:59:3501:10:19
3 833.44 1524 Księżak Karolina FK3 Warszawa Loyalty Point Racing Team 3276.98279.92276.5401:09:3101:03:4501:11:36
4 803.78 1610 Podgórska Zuzanna FKJ Rypin cykliści rypin 3267.06283.25253.4701:12:0601:03:0001:18:07
5 799.41 1527 Olszewska Marta FK0 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 3254.47277.31267.6301:15:4001:04:2101:13:59
6 794.99 1606 Poruszek Marta FK4 Warszawa Alumex MTB Team 3258.69273.70262.6001:14:2601:05:1201:15:24
7 790.78 1476 Berkan Małgorzata FK3 Warszawa Bike Concept 3252.91273.28264.5901:16:0801:05:1801:14:50
8 777.00 1428 Tumaniec Joanna FK4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 3258.57264.31254.1201:14:2801:07:3101:17:55
9 771.03 828 Małysz Katarzyna FK2 Legionowo GO Sport Scrapper Team 3248.08261.85261.1001:17:3701:08:0901:15:50
10 749.43 1596 Piątek Katarzyna FK3 Warszawa 3244.25252.58252.6001:18:5001:10:3901:18:23
11 734.07 796 Czarniawska Katarzyna FK5 Warszawa Kompren Sport Team 3243.58241.75248.7401:19:0301:13:4901:19:36
12 733.15 961 Sienkiewicz Żaneta FK2 Zielonka RB Riders 3234.01245.40253.7401:22:1701:12:4301:18:02
13 717.42 1607 Borowska Iwona FK5 Warszawa Alumex MTB Team 3231.94248.54236.9401:23:0101:11:4801:23:34
14 693.85 934 Chęć Joanna FK2 Milanówek 3220.14242.13231.5801:27:2801:13:4201:25:30
15 675.46 2525 Hucz-Kalitowska Joanna FK3 NOWY DWÓR MAZOWIECKI 3220.14213.71241.6101:27:2801:23:3001:21:57
16 642.24 1633 Urbańska Sabina FK5 Łódź 3213.59217.49211.1601:30:0901:22:0301:33:46
17 638.30 1562 Jary Justyna FKM Łódź Dell Team 3205.17219.50213.6301:33:5101:21:1801:32:41
18 636.03 114 Kompa Ewa FKM Gałków Mały Dell Team 3207.23213.54215.2601:32:5501:23:3401:31:59
19 636.03 1214 Czubak-Jary Asia FK3 Łódź Dell Team 3202.90219.50213.6301:34:5401:21:1801:32:41
20 623.33 1865 Paluch Iwona FK3 Nowy Dwór Mazowiecki 3186.07214.70222.5601:43:2901:23:0701:28:58
21 600.00 827 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO Sport Scrapper Team 2300.00300.0001:04:1101:06:00
22 588.33 1497 Wielgo Natalia FKM Białki RKS Family Active Tłuszcz 2288.75299.5801:06:4100:59:34
23 582.91 1236 Wachnik Bożena FK5 Otwock SuperDrob Bike Team 2293.22289.6901:05:4001:01:36
24 573.40 1213 Kozanecka Marta FK3 Uniejów Dell Team 2288.03285.3701:06:5101:02:32
25 562.66 1522 Czajkowska Joanna FK3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 2271.39291.2701:10:5701:01:16
26 561.24 202 Grudna Monika FK3 WARSZAWA Alltop STAG Team 2281.51279.7301:08:2401:10:47
27 539.69 321 Depczyńska Dagmara FK2 ŁÓDŹ Łagiewnicka Wataha 2274.33265.3601:05:0301:14:37
28 531.23 289 Kulińska Dorota FK4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2256.90274.3301:14:5701:05:03
29 525.34 204 Borysiuk Agnieszka FK3 Warszawa Alltop STAG Team 2260.32265.0201:13:5801:07:20
30 518.47 1167 Lewandowska Izabella FK4 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 2265.22253.2501:07:1701:18:11
31 507.68 283 Socha-Mudlaff Monika FK4 TORUŃ GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2250.93256.7501:11:0701:17:07
32 504.71 1931 Rój-Karkowska Agata FK3 Płock Płocki Klub Kolarski 2259.56245.1501:08:4501:20:46
33 500.10 1523 Kamińska Zuzanna FKJ Warszawa Warszawski Klub Kolarski 2245.60254.5001:18:2401:17:48
34 500.03 353 Sobkowiak Agnieszka FK4 Toruń IGT MTB TEAM 2244.66255.3701:18:4201:17:32
35 483.45 1559 Sarnowska Renata FK2 Ciechanów T4B team 2229.77253.6801:23:4801:18:03
36 482.53 1991 Popek Zuzanna FK0 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2236.11246.4201:21:3301:12:25
37 468.60 1580 Nowakowska Katarzyna FK2 Janki Pro Family Cycling Team 2232.97235.6301:22:3901:15:44
38 456.59 940 Przybysz Weronika FK3 Warszawa Alltop STAG Team 2220.31236.2801:27:2401:23:48
39 455.26 1448 Kowalik Gabriela FKM Tłuszcz RKS Family Active Tłuszcz 2206.10249.1601:26:3501:19:28
40 447.73 1266 Kuczwalska Joanna FK3 Grudziądz 2225.73222.0001:25:1801:20:23
41 427.35 928 Nesterowicz Małgorzata FK5 Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2209.41217.9401:31:5701:30:51
42 405.81 1718 Grudzińska Sylwia FK3 Otwock STANWEX II TEAM 2193.55212.2601:39:2901:33:17
43 291.19 2071 Gajewska Julia FKM Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1291.1901:01:17
44 289.07 1809 Krzykalska Daria FKJ GÓRZNO 1289.0701:01:44
45 286.13 1780 Woźnica Małgorzata FK4 Łomianki ABC Data Bike Team 1286.1301:09:12
46 283.51 799 Prejs Justyna FK3 Celestynów TS Meran-Otwock 1283.5101:07:55
47 282.82 1573 Bazan Iga FKJ Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1282.8201:08:05
48 281.38 1600 Jedynak Katarzyna FKJ Rogów LKK LUKS SŁAWNO 1281.3801:10:22
49 278.02 1168 Jakubowska Katarzyna FK4 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 1278.0201:11:13
50 277.45 1843 Blokowska Beata FK2 Kwidzyn AKJ KWIDZYN 1277.4501:09:24
51 275.73 1583 Gruca Karolina FK3 Warszawa Goldensubmarine RACING TEAM 1275.7301:09:50
52 274.68 649 Bagieńska Jolanta FK3 Brwinów IFON KolarzKlub 1274.6801:10:06
53 268.90 1774 Kłudkiewicz Antonina FK2 Stare Babice IFON KolarzKlub 1268.9001:13:38
54 268.74 1628 Cywińska Weronika FK1 Lublin Cywińscy 1268.7401:11:39
55 267.57 896 Kalinowska Joanna FK3 Rypin cykliści rypin 1267.5701:14:00
56 266.61 866 Sczaniecka Karolina FK3 Ciechanów Mettler-Toledo 1266.6101:14:16
57 266.08 1813 Kruczek Monika FK2 warszawa 1266.0801:07:04
58 265.95 1035 Kwiatkowska-Sioch Edyta FK3 WARSZAWA 1265.9501:12:24
59 263.71 1268 Paterak Anna FK4 Warszawa Team PKO Bank Polski 1263.7101:13:01
60 262.27 1176 Niklewicz Ewa FK4 Julianów HPE-ESKOM 1262.2701:13:25
61 259.22 1169 Grzelak Agnieszka FK3 Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 1259.2201:16:23
62 259.21 1516 Kalinowska Justyna FK1 Legionowo 1259.2101:14:17
63 258.82 1030 Nocuń Anna FK2 Warszawa 1258.8201:16:30
64 251.06 1504 Dąbrowska Ewelina FK2 Cisie Mińska Grupa Rowerowa 1251.0601:18:52
65 249.32 901 Laskowska Natalia FK0 Nowy Dwór Mazowiecki 1249.3201:19:25
66 245.00 1403 Paszkowska-Grudziąż Anna FK3 Warszawa RIDE43team 1245.0001:20:49
67 242.85 877 Krętkowska Anna FK1 CIECHANÓW T4B team 1242.8501:21:32
68 242.51 502 Konopka Halina FK4 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1242.5101:19:24
69 241.61 1752 Minda Ewa FK2 Warszawa Bar Janusz MTB Team 1241.6101:21:57
70 233.35 303 Wróblewska Agata FK2 Warszawa. Bar Janusz MTB Team 1233.3501:22:31
71 232.41 1442 Matraszek Patrycja FK3 Chotomów Wieliszew Heron Team 1232.4101:22:51
72 231.06 208 Karlińska Patrycja FK3 WARSZAWA Alltop STAG Team 1231.0601:23:20
73 229.18 1629 Cywińska Barbara FKJ Lublin Cywińscy 1229.1801:24:01
74 228.93 784 Wiśniewska Justyna FK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1228.9301:17:57
75 224.70 1066 NaŁĘcz Danuta FK1 NOWY DWÓR MAZOWIECKI 1224.7001:28:07
76 223.90 1586 Brykowska Joanna FK3 Deutsche Bank Bike Team 1223.9001:26:00
77 222.31 1767 Bieniecka Nicola FKM Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1222.3101:29:04
78 222.17 2083 RoguŚ Natalia FK1 RASZYN 1222.1701:26:40
79 215.02 1658 Gajowiak Elżbieta FK3 1215.0201:29:33
80 207.14 1894 Klimaszewska Alicja FKM Turowo 1207.1401:26:09
81 204.84 1634 Gajowiak Klaudia FK0 1204.8401:34:00
82 204.77 1878 Zielony Ewa FK2 Warszawa 1204.7701:34:02
83 203.04 209 Kowalik Agnieszka FK4 Warszawa Alltop STAG Team 1203.0401:34:50
84 198.51 927 Radzimska Joanna FK2 Warszawa Bar Janusz MTB Team 1198.5101:37:00
85 188.33 1642 Mirkowska Magdalena FK2 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1188.3301:45:08
86 187.79 1259 Zielińska Anna Teresa FK5 Warszawa 1187.7901:42:32
87 161.22 936 Juchniewicz Katarzyna FK4 Warszawa 1161.2201:59:26
Partnerzy