18.07
sobota
Mława
I
08.08
sobota
Nidzica
II
15.08
sobota
Ełk
III
29.08
sobota
Brodnica
IV
05.09
sobota
Łódź
V
13.09
niedziela
Puławy
VI
20.09
niedziela
Józefów
VII
04.10
niedziela
Piaseczno
VIII
18.10
niedziela
Legionowo
IX
25.10
niedziela
?
X
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2020
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM2

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachMława
2020-07-18
Nidzica
2020-08-08
Józefów
2020-09-20
1 300.00 169 Wojtkowski Adam FM2 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1300.0000:55:33
2 299.55 19 Kowalski Paweł FM2 Nowe Racibory Sklepbicykl.pl-Perfectsource 1299.5500:55:38
3 288.90 379 Pięta Paweł FM2 Zabrze PM BIKE RACING TEAM 1288.9000:57:41
4 286.50 237 Furtak Sławomir FM2 Chotomów Bike Fun Legionowo 1286.5000:58:10
5 281.82 398 Bednarek Paweł FM2 Mrągowo 1281.8200:59:08
6 278.99 329 Kostrzewa Michał FM2 Radom KOMOBIKE SCOTT 1278.9900:59:44
7 269.66 257 Matusiak Bartosz FM2 sieradz bajkszop.com 1269.6601:01:48
8 268.36 364 Wolf Mateusz FM2 Warszawa 1268.3601:02:06
9 261.34 84 Plocek Przemysław FM2 Łódź Fujitsu Łódź Team 1261.3401:03:46
10 258.71 353 Radziszewski Konrad FM2 Warszawa 1258.7101:04:25
11 252.12 327 Strumnik Sebastain FM2 Timbud Team 1252.1201:06:06
12 246.83 340 Bogusiński Bartosz FM2 Leoncin Rafbike Cycling Team 1246.8301:07:31
13 244.59 367 Andrejczuk Paweł FM2 Warszawa DAF 1244.5901:08:08
14 244.59 347 Szymański Bartłomiej FM2 Białystok 1244.5901:08:08
15 243.23 276 Kordowski Dariusz FM2 Jabłonna Heron Team 1243.2301:08:31
16 241.99 455 Marciniak Adam FM2 Ryki AM Brakes Team 1241.9901:08:52
17 241.06 85 Kruczek Kamil FM2 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 1241.0601:09:08
18 237.90 325 Rydzewski Tomasz FM2 Nowy Dwór Maz. Timbud Team 1237.9001:10:03
19 237.84 375 Szewczak Daniel FM2 Warszawa Wawa Bike Team 1237.8401:10:04
20 236.83 6 Olesiejuk Paweł FM2 Warszawa 1236.8301:10:22
21 233.46 374 Iwaniuk Artur FM2 Warszawa 1233.4601:11:23
22 232.05 275 Kaska Paweł FM2 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 1232.0501:11:49
23 227.10 361 Błach Mateusz FM2 Warszawa 1227.1001:13:23
24 225.46 230 Cyrta Tomasz FM2 Sobolew 1225.4601:13:55
25 220.92 35 Mołotkiewicz Jakub FM2 Warszawa 1220.9201:15:26
26 218.46 232 Chrzanowski Robert FM2 Nałęczów Cisowianka 1218.4601:16:17
27 216.43 212 Pochwatka Bartosz FM2 Łęczna 1216.4301:17:00
28 215.17 440 Krawczak Bartosz FM2 JÓZEOW Retro Rowery Duda Team 1215.1701:17:27
29 215.08 283 Podgórski Bartosz FM2 Góra Kalwaria 1215.0801:17:29
30 213.38 208 Broda Łukasz FM2 Milejowice 1213.3801:18:06
31 212.79 183 Mirecki Bartłomiej FM2 Żyrardów 1212.7901:18:19
32 209.10 250 Filipowski Dominik FM2 Łęczna 1209.1001:19:42
33 197.10 452 Filipek Piotr FM2 Warszawa PZU Sport Team 1197.1001:24:33
34 194.42 408 Reichert Andrzej FM2 Pruszków 1194.4201:25:43
35 183.60 354 Dylak Damian FM2 Warszawa 1183.6001:30:46
36 172.63 403 Kurkowski Jakub FM2 Warszawa PATOLOG RUNNERS 1172.6301:36:32
37 170.05 298 Kłosiński Bartosz FM2 Warszawa PZU Sport Team 1170.0501:38:00
Partnerzy