18.07
sobota
Mława
I
08.08
sobota
Nidzica
II
16.08
niedziela
Ełk
III
29.08
sobota
Brodnica
IV
05.09
sobota
Łódź
V
13.09
niedziela
Puławy
VI
20.09
niedziela
Józefów
VII
04.10
niedziela
Piaseczno
VIII
18.10
niedziela
Legionowo
IX
25.10
niedziela
?
X
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2020
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM3

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachMława
2020-07-18
Nidzica
2020-08-08
Józefów
2020-09-20
1 300.00 369 Knapczyk Piotr FM3 Skrzeszew PZU Sport Team 1300.0000:55:47
2 299.28 100 Krakowiak Piotr FM3 Legionowo Zamana Group 1299.2800:55:55
3 294.98 334 Grudny Bartłomiej FM3 Warszawa Bródno Alltop STAG Team 1294.9800:56:44
4 292.23 339 Szałaj Jacek FM3 Białystok DABARTI-PIE3CKI TEAM 1292.2300:57:16
5 291.80 161 Wołosz Wojciech FM3 OSTROŁĘKA KK24h 1291.8000:57:21
6 286.80 252 Polonis Wiktor FM3 Płock Płocki Klub Kolarski 1286.8000:58:21
7 286.07 123 Gajewski Karol FM3 Stare Lipiny ANG Spółdzielnia 1286.0700:58:30
8 279.15 381 Grządka Przemysław FM3 Warszawa PZU Sport Team 1279.1500:59:57
9 272.85 262 Barańczyk Piotr FM3 Jabłonna Wieliszew Heron Team 1272.8501:01:20
10 271.09 318 Jackowiak Michał FM3 Toruń 1271.0901:01:44
11 271.09 201 Gąsiewski Krzysztof FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1271.0901:01:44
12 266.83 193 Kozłowski Cezary FM3 Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 1266.8301:02:43
13 266.69 409 Jednorowski Rafał FM3 Warszawa Trotec Laser Team 1266.6901:02:45
14 265.42 395 Bronikowski Przemysław FM3 WIĄZOWNA MCP Bike Team 1265.4201:03:03
15 260.26 384 Celiński Marcin FM3 Otwock GO Sport Scrapper Team 1260.2601:04:18
16 258.06 229 Talmont Piotr FM3 Warszawa 1258.0601:04:51
17 252.03 104 Grzyb Piotr FM3 Toruń Retro Stork Team 1252.0301:06:24
18 251.59 128 Nwakowski Tomasz FM3 Gniezno 1251.5901:06:31
19 251.34 187 Mroczek Paweł FM3 Warszawa 1251.3401:06:35
20 250.46 320 Kamiński Tomasz FM3 Legionowo Bike Fun Legionowo 1250.4601:06:49
21 248.05 278 Cieślak Konrad FM3 Otwock TS Meran-Otwock 1248.0501:07:28
22 242.19 211 Jagosz Aleksander FM3 Warszawa 1242.1901:09:06
23 241.20 322 Gulbierz Szymon FM3 Warszawa 1241.2001:09:23
24 239.76 203 Kochanowski Sebastian FM3 NOWY DWÓR MAZOWIECKI 1239.7601:09:48
25 239.76 356 Banasiak Łukasz FM3 Łódź 1239.7601:09:48
26 234.33 348 Mazurek Patryk FM3 Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1234.3301:11:25
27 233.51 450 Adamowski Jacek FM3 Warszawa 1233.5101:11:40
28 233.19 239 Kuprian Szymon FM3 Olsztyn 1233.1901:11:46
29 231.36 301 Borzymowski Paweł FM3 Rajszew 1231.3601:12:20
30 229.14 217 Ławiak Tomasz FM3 Warszawa 1229.1401:13:02
31 228.41 281 Łatkowski Łukasz FM3 CHOTOMÓW Grupa Biegowa CHTMO 1228.4101:13:16
32 225.64 377 Sztuka Artur FM3 WARSZAWA PSP 1225.6401:14:10
33 224.93 333 Wyszyński Paweł FM3 Kołaków TOR MORDULEC 1224.9301:14:24
34 222.59 223 Wierzbicki Paweł FM3 CHOTOMÓW 1222.5901:15:11
35 221.46 412 Czerniawski Piotr FM3 Warszawa 1221.4601:15:34
36 221.02 121 Lewandowski Rafał FM3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 1221.0201:15:43
37 220.10 172 Korzeniewski Tomasz FM3 Warszawa 1220.1001:16:02
38 219.62 350 Budzikowski Michał FM3 Pruszków 1219.6201:16:12
39 219.14 430 Siemaszko Michał FM3 Warszawa 1219.1401:16:22
40 217.62 383 Orzechowski Paweł FM3 Otwock 1217.6201:16:54
41 216.59 274 Kępa Marcin. FM3 Skierdy PATNET TEAM 1216.5901:17:16
42 215.43 253 Kalitowski Maciej FM3 Nowy Dwór Mazowiecki 1215.4301:17:41
43 214.60 372 Zawiasa Tomasz FM3 Książenice 1214.6001:17:59
44 212.60 291 Grzelak Tomasz FM3 Pomiechówek Timbud Team 1212.6001:18:43
45 210.77 234 Mańka Wojciech FM3 Garbów Cisowianka 1210.7701:19:24
46 209.49 83 Wichrowski Maciej FM3 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 1209.4901:19:53
47 208.49 42 Pasik Piotr FM3 Izabelin 1208.4901:20:16
48 207.54 454 Gliński Rafał FM3 Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 1207.5401:20:38
49 205.80 115 Jacak Łukasz FM3 MROZY 1205.8001:21:19
50 203.34 194 Pokropek Paweł FM3 Radziejowice Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów 1203.3401:22:18
51 199.11 153 Zatorski Jarosław FM3 TRZCIANY TaxExpert24 1199.1101:24:03
52 197.27 179 Kulma Tomasz FM3 Mińsk Mazowiecki 1197.2701:24:50
53 195.39 404 Burczyński Marcin FM3 Łomianki 1195.3901:25:39
54 194.48 149 Gryziak Adam FM3 Jabłonna 1194.4801:26:03
55 186.74 186 Brześkiewicz Arkadiusz FM3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 1186.7401:29:37
56 172.02 371 Radzimski Krzysztof FM3 Warszawa Bar Janusz MTB Team 1172.0201:37:17
Partnerzy