18.07
sobota
Mława
I
08.08
sobota
Nidzica
II
16.08
niedziela
Ełk
III
05.09
sobota
Łódź
IV
13.09
niedziela
Puławy
V
20.09
niedziela
Józefów
VI
04.10
niedziela
Piaseczno
VII
18.10
niedziela
Legionowo
VIII
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2020
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM4

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachMława
2020-07-18
Nidzica
2020-08-08
Piaseczno
2020-10-04
1 300.00 113 Stram Marek FM4 Dziekanów Leśny Retro Stork Team 1300.0000:54:51
2 296.31 279 Dobrzyński Michał FM4 Ożarów Mazowiecki KAMYK Radzymin MTB TEAM 1296.3100:55:32
3 291.76 177 Krzywiel Mariusz FM4 Gdynia Rowerowe Przymorze 1291.7600:56:24
4 289.11 338 Zieliński Krzysztof FM4 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1289.1100:56:55
5 288.43 259 Banaszek Paweł FM4 Tłuszcz Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1288.4300:57:03
6 285.84 196 Wiśniewski Piotr FM4 Ełk 1285.8400:57:34
7 283.22 397 Fabijański Dariusz FM4 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 1283.2200:58:06
8 281.12 241 Balcerzak Paweł FM4 Wola Rowska Ineos 1281.1200:58:32
9 280.48 3 Czachor Piotr FM4 Isover MTB Team Lublin 1280.4800:58:40
10 270.72 206 Trawkowski Paweł FM4 Warszawa GO Sport Scrapper Team 1270.7201:00:47
11 267.05 108 Majewski Artur FM4 Kobyłka Retro Stork Team 1267.0501:01:37
12 261.61 357 Gromek Arkadiusz FM4 Piaseczno Mettler-Toledo 1261.6101:02:54
13 251.67 304 Ślesicki Grzegorz FM4 Warszawa 1251.6701:05:23
14 244.99 399 Nowogródzki Piotr FM4 Sadowa Bike Concept 1244.9901:07:10
15 243.48 416 Kielak Sławomir FM4 Tłuszcz Kielakowie.pl 1243.4801:07:35
16 241.04 225 Dąbrowski Maciej FM4 warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 1241.0401:08:16
17 240.04 417 Muszyński Piotr FM4 Mława 1240.0401:08:33
18 237.85 226 Rdzanek Paweł FM4 Janówka PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL 1237.8501:09:11
19 236.54 323 Tomaszewski Bogdan FM4 Marki Timbud Team 1236.5401:09:34
20 233.24 351 Kuczyński Dariusz FM4 Żyrardów 1233.2401:10:33
21 232.14 197 Strączyński Dariusz FM4 NOWA WIEŚ IZMOT TEAM 1232.1401:10:53
22 229.23 192 Szymborski Artur FM4 RAWA MAZOWIECKA 1229.2301:11:47
23 225.67 227 Wypich Marcin FM4 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 1225.6701:12:55
24 225.41 405 Grudniewski Tomasz FM4 Otwock 1225.4101:13:00
25 225.10 178 Kudła Adam FM4 Łódz Lucy in The Sky 1225.1001:13:06
26 224.80 222 Jeziorski Marek FM4 Wołomin TOR MORDULEC 1224.8001:13:12
27 224.44 146 Ołdak Marcin FM4 Legionowo Rowery DAX Team 1224.4401:13:19
28 223.57 307 Piechowski Sylwester FM4 Kiełpin 1223.5701:13:36
29 223.12 238 Mirkowski Arkadiusz FM4 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1223.1201:13:45
30 221.37 280 Bareja Leszek FM4 Warszawa 1221.3701:14:20
31 218.19 443 Zacharewicz Radosław FM4 Łomianki Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1218.1901:15:25
32 216.04 414 Rowicki Wiesław FM4 1216.0401:16:10
33 211.73 376 Grabowski Jan FM4 JASIENIEC PSP 1211.7301:17:43
34 211.64 219 Grzesik Marcin FM4 Chotomów 1211.6401:17:45
35 201.33 160 Nowak Mariusz FM4 Płock 1201.3301:21:44
36 199.29 122 Kołakowski Grzegorz FM4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 1199.2901:22:34
37 195.78 273 Grabowski Mariusz FM4 Warszawa 1195.7801:24:03
38 194.54 191 Padziński Mariusz FM4 Lublin Rowerowy Lublin 1194.5401:24:35
39 182.09 151 Karwowski Mariusz FM4 Chotomów 1182.0901:30:22
40 180.69 344 Rudek Przemysław FM4 Warszawa 1180.6901:31:04
41 179.71 73 Dąbkowski Dariusz FM4 Olsztyn LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 1179.7101:31:34
42 175.21 140 Szymerski Paweł FM4 Drobin PEK-MONT EKIPA MTB 1175.2101:33:55
43 127.67 154 Wasiak Rafał FM4 Józefosław 1127.6702:08:53
Partnerzy