07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM5

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachLegionowo
2019-04-07
Mława
2019-04-14
Ciechanów
2019-06-16
1 899.91 147 Rytel Andrzej FM5 Siedlce Siedlce 3300.00300.00299.9100:55:5300:49:1600:58:41
2 777.20 2195 Paradowski Jacek FM5 Warszawa Nowa AMA 3249.91247.85279.4401:07:0500:59:3801:02:59
3 739.99 1830 Loewnau Eugeniusz FM5 Olsztyn 3236.24254.10249.6501:10:5800:58:1001:10:30
4 573.71 180 Rees Robert FM5 Kozery Maro Sport Team 2273.71300.0001:01:1500:58:40
5 551.36 211 Nowak Jan FM5 Tłuszcz Loyalty Point Racing Team 2276.04275.3201:00:4400:53:41
6 498.58 187 Wierzchowski Paweł FM5 Warszawa 2255.95242.6301:05:3001:00:55
7 490.15 287 Siemiński Ryszard FM5 Toruń-Brzozówka GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2244.51245.6401:08:3401:11:39
8 468.49 1294 Maliszewski Jerzy FM5 Warszawa 2233.82234.6701:11:4201:02:59
9 290.39 1833 Wrzesień Robert FM5 Tomaszów Mazowiecki Niewiadów Boro 1290.3900:57:44
10 290.11 363 Cieślak Jacek FM5 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1290.1101:00:40
11 287.19 1183 Dudek Bogumił FM5 Grójec Polski Klub MTB 1287.1901:01:17
12 283.99 1545 Wolański Maciej FM5 Radom UKS MDK Tytan Radom 1283.9900:59:02
13 277.39 2054 Koss Przemysław FM5 Lębork Lew Lębork 1277.3900:53:17
14 260.93 1859 Wojtanek Tomasz FM5 Warszawa HPE-ESKOM 1260.9301:04:15
15 252.68 1771 Wadecki Bogdan FM5 Sochaczew Sunrace Legia Rock Machine 1252.6801:06:21
16 242.96 1891 Karczewski Sławomir FM5 Działdowo 1242.9601:00:50
17 233.50 1869 Rach Serge FM5 Warszawa 1233.5001:11:48
18 224.88 1032 Nowotko Jarosław FM5 Warszawa Spinaker Team 1224.8801:14:33
19 203.94 869 Matla Dariusz FM5 Ciechanów T4B team 1203.9401:26:18
20 189.22 1262 Kurp Jan FM5 Warszawa 1189.2201:28:36
Partnerzy