07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
05.10
sobota
Piaseczno
XIII
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. FM7

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachLegionowo
2019-04-07
Mława
2019-04-14
Ciechanów
2019-06-16
1 900.00 702 Brykała Stanisław FM7 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 3300.00300.00300.0000:58:1700:50:0701:00:14
2 864.88 1040 Stokłuska Grzegorz FM7 Piaseczno żelazna grupa mtb 3294.36274.86295.6600:59:2400:54:4201:01:07
3 859.14 11 Napióra Wiktor FM7 Łęczyca Hurtap 3297.79266.81294.5400:58:4300:56:2101:01:21
4 786.68 1261 Możański Grzegorz FM7 Warszawa COZMOBIKE TEAM 3266.07250.51270.1001:05:4301:00:0101:06:54
5 771.36 134 Pergoł Edward FM7 Warszawa 3262.21252.90256.2501:06:4100:59:2701:10:31
6 531.04 1466 Szewczyk Benedykt FM7 Płock Płocki Klub Kolarski 2264.39266.6501:06:0801:07:46
7 419.16 1020 Cieślak Krzysztof FM7 Piaseczno 2210.62208.5401:23:0101:26:39
8 288.50 1057 Bober Zbigniew FM7 LEŚNIEWO GÓRNE T4B team 1288.5001:02:38
9 271.16 1517 Maykowski Tadeusz FM7 Morąg 1271.1601:04:29
10 263.13 1541 Szymański Robert FM7 Warszawa - Wesoła KK Cyklon Warszawa 1263.1301:06:27
11 262.21 2087 Wolcendorf Edward FM7 Brwinów jakoobcycles.com 1262.2101:06:41
12 247.36 1790 Sakowski Jan FM7 Nisko 1247.3601:13:03
13 245.96 987 Zakrzewski Grzegorz FM7 Warszawa Alumex MTB Team 1245.9601:13:28
14 241.84 1739 Lipiec Jacek FM7 Nieporęt 1241.8401:12:18
15 234.59 1563 Jary Bogusław FM7 Jasieniec Iłżecki Górny Dell Team 1234.5901:14:32
16 211.04 900 Burski Andrzej FM7 Warszawa Crazy Racing Team 1211.0401:22:51
17 208.07 169 Kamola Jerzy FM7 Wyględy 1208.0701:24:02
18 185.52 1565 Jędrzejewski Stanisław FM7 Piaseczno 1185.5201:34:15
19 179.15 1102 Walo Józef Jerzy FM7 Ciechanów 1179.1501:40:52
Partnerzy