18.07
sobota
Mława
I
08.08
sobota
Nidzica
II
16.08
niedziela
Ełk
III
29.08
sobota
Brodnica
IV
05.09
sobota
Łódź
V
13.09
niedziela
Puławy
VI
20.09
niedziela
Józefów
VII
04.10
niedziela
Piaseczno
VIII
18.10
niedziela
Legionowo
IX
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2020
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. Open

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachMława
2020-07-18
Nidzica
2020-08-08
Józefów
2020-09-20
1 300.00 113 Stram Marek FM4 Dziekanów Leśny Retro Stork Team 1300.0000:54:51
2 296.31 279 Dobrzyński Michał FM4 Ożarów Mazowiecki KAMYK Radzymin MTB TEAM 1296.3100:55:32
3 296.22 169 Wojtkowski Adam FM2 Wyszków CATENA WYSZKÓW 1296.2200:55:33
4 295.78 19 Kowalski Paweł FM2 Nowe Racibory Sklepbicykl.pl-Perfectsource 1295.7800:55:38
5 294.98 369 Knapczyk Piotr FM3 Skrzeszew PZU Sport Team 1294.9800:55:47
6 294.28 100 Krakowiak Piotr FM3 Legionowo Zamana Group 1294.2800:55:55
7 291.76 177 Krzywiel Mariusz FM4 Gdynia Rowerowe Przymorze 1291.7600:56:24
8 290.04 334 Grudny Bartłomiej FM3 Warszawa Bródno Alltop STAG Team 1290.0400:56:44
9 289.96 447 Snopczyński Maksymilian FM0 Lipków Warszawski Klub Kolarski 1289.9600:56:45
10 289.11 338 Zieliński Krzysztof FM4 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1289.1100:56:55
11 288.43 259 Banaszek Paweł FM4 Tłuszcz Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1288.4300:57:03
12 287.34 339 Szałaj Jacek FM3 Białystok DABARTI-PIE3CKI TEAM 1287.3400:57:16
13 286.92 161 Wołosz Wojciech FM3 OSTROŁĘKA KK24h 1286.9200:57:21
14 285.93 12 Kaniewski Rafał FM1 Marki RAFBIKE CYCLING TEAM 1285.9300:57:33
15 285.84 196 Wiśniewski Piotr FM4 Ełk 1285.8400:57:34
16 285.26 379 Pięta Paweł FM2 Zabrze PM BIKE RACING TEAM 1285.2600:57:41
17 283.22 397 Fabijański Dariusz FM4 Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 1283.2200:58:06
18 282.89 237 Furtak Sławomir FM2 Chotomów Bike Fun Legionowo 1282.8900:58:10
19 282.25 231 Wróblewski Nikodem FM0 Suwałki MTB Suwałki 1282.2500:58:18
20 282.01 252 Polonis Wiktor FM3 Płock Płocki Klub Kolarski 1282.0100:58:21
21 281.28 123 Gajewski Karol FM3 Stare Lipiny ANG Spółdzielnia 1281.2800:58:30
22 281.12 241 Balcerzak Paweł FM4 Wola Rowska Ineos 1281.1200:58:32
23 280.48 3 Czachor Piotr FM4 Isover MTB Team Lublin 1280.4800:58:40
24 278.27 398 Bednarek Paweł FM2 Mrągowo 1278.2700:59:08
25 275.47 329 Kostrzewa Michał FM2 Radom KOMOBIKE SCOTT 1275.4700:59:44
26 274.48 381 Grządka Przemysław FM3 Warszawa PZU Sport Team 1274.4800:59:57
27 273.72 295 Tomaszewski Jakub FM0 Legionowo Timbud Team 1273.7201:00:07
28 271.01 402 Pociask Maciej FM0 Nowa Wieś WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 1271.0101:00:43
29 270.72 206 Trawkowski Paweł FM4 Warszawa GO Sport Scrapper Team 1270.7201:00:47
30 270.20 181 Nowicki Rafał FM0 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 1270.2001:00:54
31 268.29 262 Barańczyk Piotr FM3 Jabłonna Wieliszew Heron Team 1268.2901:01:20
32 267.05 108 Majewski Artur FM4 Kobyłka Retro Stork Team 1267.0501:01:37
33 266.55 318 Jackowiak Michał FM3 Toruń 1266.5501:01:44
34 266.55 201 Gąsiewski Krzysztof FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 1266.5501:01:44
35 266.26 257 Matusiak Bartosz FM2 sieradz bajkszop.com 1266.2601:01:48
36 265.19 336 Dłoniak Sławomir FM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1265.1901:02:03
37 264.98 364 Wolf Mateusz FM2 Warszawa 1264.9801:02:06
38 263.98 200 Migała Zygmunt FM7 Siedlce HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1263.9801:02:20
39 263.98 240 Węgrzyn Fryderyk FMJ Łaskarzew 1263.9801:02:20
40 262.37 193 Kozłowski Cezary FM3 Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 1262.3701:02:43
41 262.23 409 Jednorowski Rafał FM3 Warszawa Trotec Laser Team 1262.2301:02:45
42 261.61 357 Gromek Arkadiusz FM4 Piaseczno Mettler-Toledo 1261.6101:02:54
43 260.98 119 Malinowski Jacek FM5 PŁOCK Płocki Klub Kolarski 1260.9801:03:03
44 260.98 395 Bronikowski Przemysław FM3 WIĄZOWNA MCP Bike Team 1260.9801:03:03
45 258.73 415 Kielak Hubert FM1 Tłuszcz 1258.7301:03:36
46 258.19 117 Zalewski Eryk FM0 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1258.1901:03:44
47 258.05 84 Plocek Przemysław FM2 Łódź Fujitsu Łódź Team 1258.0501:03:46
48 257.92 173 Białek Tomasz FM5 Jasienica KAMYK Radzymin MTB TEAM 1257.9201:03:48
49 256.18 286 Kubacki Igor FMJ Galindia 1256.1801:04:14
50 255.91 384 Celiński Marcin FM3 Otwock GO Sport Scrapper Team 1255.9101:04:18
51 255.45 353 Radziszewski Konrad FM2 Warszawa 1255.4501:04:25
52 254.07 341 Bogdański Stanisław FM7 WARSZAWA APOTEX INTRA TEAM 1254.0701:04:46
53 253.74 229 Talmont Piotr FM3 Warszawa 1253.7401:04:51
54 253.09 319 Świderski Tadeusz FM5 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 1253.0901:05:01
55 251.67 304 Ślesicki Grzegorz FM4 Warszawa 1251.6701:05:23
56 250.58 444 Godlewski Dominik FM0 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1250.5801:05:40
57 249.63 129 Gutowski Kamil FMJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 1249.6301:05:55
58 248.94 327 Strumnik Sebastain FM2 Timbud Team 1248.9401:06:06
59 247.82 104 Grzyb Piotr FM3 Toruń Retro Stork Team 1247.8201:06:24
60 247.82 317 Jackowiak Janek FMM Toruń Akademia Michała Kwiatkowskiego COPERNICUS 1247.8201:06:24
61 247.51 207 Szymkowski Artur FM5 Jabłonna 1247.5101:06:29
62 247.38 128 Nwakowski Tomasz FM3 Gniezno 1247.3801:06:31
63 247.13 187 Mroczek Paweł FM3 Warszawa 1247.1301:06:35
64 246.27 320 Kamiński Tomasz FM3 Legionowo Bike Fun Legionowo 1246.2701:06:49
65 245.66 244 Rdzanek Igor FM1 Janówka PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL 1245.6601:06:59
66 245.60 170 Korzeniewski Bartosz FM1 Jozefow AK-SPED 1245.6001:07:00
67 244.99 399 Nowogródzki Piotr FM4 Sadowa Bike Concept 1244.9901:07:10
68 243.90 278 Cieślak Konrad FM3 Otwock TS Meran-Otwock 1243.9001:07:28
69 243.72 340 Bogusiński Bartosz FM2 Leoncin Rafbike Cycling Team 1243.7201:07:31
70 243.48 416 Kielak Sławomir FM4 Tłuszcz Kielakowie.pl 1243.4801:07:35
71 241.51 367 Andrejczuk Paweł FM2 Warszawa DAF 1241.5101:08:08
72 241.51 347 Szymański Bartłomiej FM2 Białystok 1241.5101:08:08
73 241.04 225 Dąbrowski Maciej FM4 warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 1241.0401:08:16
74 240.98 182 Milewski Ireneusz FM6 Warszawa VELCREDO FACTORY TEAM 1240.9801:08:17
75 240.16 276 Kordowski Dariusz FM2 Jabłonna Heron Team 1240.1601:08:31
76 240.04 417 Muszyński Piotr FM4 Mława 1240.0401:08:33
77 238.94 455 Marciniak Adam FM2 Ryki AM Brakes Team 1238.9401:08:52
78 238.42 300 Karczewski Marek FM5 Czarnowiec KK24h 1238.4201:09:01
79 238.13 211 Jagosz Aleksander FM3 Warszawa 1238.1301:09:06
80 238.02 85 Kruczek Kamil FM2 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 1238.0201:09:08
81 237.85 226 Rdzanek Paweł FM4 Janówka PASJONACI KOLARSTWA ANDRESPOL 1237.8501:09:11
82 237.16 322 Gulbierz Szymon FM3 Warszawa 1237.1601:09:23
83 236.93 385 Kielak Igor FM1 Tłuszcz 1236.9301:09:27
84 236.54 323 Tomaszewski Bogdan FM4 Marki Timbud Team 1236.5401:09:34
85 235.74 203 Kochanowski Sebastian FM3 NOWY DWÓR MAZOWIECKI 1235.7401:09:48
86 235.74 356 Banasiak Łukasz FM3 Łódź 1235.7401:09:48
87 235.52 148 Niedźwiecki Mateusz FM1 Jabłonna 1235.5201:09:52
88 234.90 325 Rydzewski Tomasz FM2 Nowy Dwór Maz. Timbud Team 1234.9001:10:03
89 234.85 375 Szewczak Daniel FM2 Warszawa Wawa Bike Team 1234.8501:10:04
90 233.85 6 Olesiejuk Paweł FM2 Warszawa 1233.8501:10:22
91 233.68 265 Stanaszek Tadeusz FM7 Karczew SuperDrob Bike Team 1233.6801:10:25
92 233.29 163 Gajdziński Dariusz FM5 Prostki MTB EŁK PROSTKI 1233.2901:10:32
93 233.24 351 Kuczyński Dariusz FM4 Żyrardów 1233.2401:10:33
94 233.13 195 Nowak Jan FM6 Tłuszcz Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1233.1301:10:35
95 232.14 197 Strączyński Dariusz FM4 NOWA WIEŚ IZMOT TEAM 1232.1401:10:53
96 231.38 370 Starachowski Tomasz FM5 Warszawa Bike Concept 1231.3801:11:07
97 231.06 210 Jagosz Mateusz FMJ Warszawa 1231.0601:11:13
98 230.52 374 Iwaniuk Artur FM2 Warszawa 1230.5201:11:23
99 230.41 348 Mazurek Patryk FM3 Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1230.4101:11:25
100 229.60 450 Adamowski Jacek FM3 Warszawa 1229.6001:11:40
101 229.28 239 Kuprian Szymon FM3 Olsztyn 1229.2801:11:46
102 229.28 166 Gawrysiak Maciej FM5 Warszawa 1229.2801:11:46
103 229.23 192 Szymborski Artur FM4 RAWA MAZOWIECKA 1229.2301:11:47
104 229.13 275 Kaska Paweł FM2 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 1229.1301:11:49
105 228.65 337 Nowak Kamil FM0 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1228.6501:11:58
106 227.49 301 Borzymowski Paweł FM3 Rajszew 1227.4901:12:20
107 227.44 188 Hofman Tomasz FM5 Warszawa Kraft MTB Team 1227.4401:12:21
108 225.88 284 Arnold Waldemar FM7 Warszawa Clear Bike Team 1225.8801:12:51
109 225.67 227 Wypich Marcin FM4 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 1225.6701:12:55
110 225.41 405 Grudniewski Tomasz FM4 Otwock 1225.4101:13:00
111 225.31 217 Ławiak Tomasz FM3 Warszawa 1225.3101:13:02
112 225.10 178 Kudła Adam FM4 Łódz Lucy in The Sky 1225.1001:13:06
113 224.80 222 Jeziorski Marek FM4 Wołomin TOR MORDULEC 1224.8001:13:12
114 224.59 281 Łatkowski Łukasz FM3 CHOTOMÓW Grupa Biegowa CHTMO 1224.5901:13:16
115 224.44 146 Ołdak Marcin FM4 Legionowo Rowery DAX Team 1224.4401:13:19
116 224.23 361 Błach Mateusz FM2 Warszawa 1224.2301:13:23
117 223.57 307 Piechowski Sylwester FM4 Kiełpin 1223.5701:13:36
118 223.12 238 Mirkowski Arkadiusz FM4 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1223.1201:13:45
119 222.62 230 Cyrta Tomasz FM2 Sobolew 1222.6201:13:55
120 221.87 377 Sztuka Artur FM3 WARSZAWA PSP 1221.8701:14:10
121 221.37 280 Bareja Leszek FM4 Warszawa 1221.3701:14:20
122 221.32 184 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech FM5 Warszawa 1221.3201:14:21
123 221.32 180 Kaczorowski Aleksander FM7 Sikory Wieliszew Heron Team 1221.3201:14:21
124 221.17 333 Wyszyński Paweł FM3 Kołaków TOR MORDULEC 1221.1701:14:24
125 218.86 223 Wierzbicki Paweł FM3 CHOTOMÓW 1218.8601:15:11
126 218.19 443 Zacharewicz Radosław FM4 Łomianki Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1218.1901:15:25
127 218.14 35 Mołotkiewicz Jakub FM2 Warszawa 1218.1401:15:26
128 217.75 412 Czerniawski Piotr FM3 Warszawa 1217.7501:15:34
129 217.32 121 Lewandowski Rafał FM3 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 1217.3201:15:43
130 216.42 172 Korzeniewski Tomasz FM3 Warszawa 1216.4201:16:02
131 216.04 414 Rowicki Wiesław FM4 1216.0401:16:10
132 215.94 350 Budzikowski Michał FM3 Pruszków 1215.9401:16:12
133 215.71 232 Chrzanowski Robert FM2 Nałęczów Cisowianka 1215.7101:16:17
134 215.47 430 Siemaszko Michał FM3 Warszawa 1215.4701:16:22
135 214.63 162 Nowakowski Wiktor FMJ Gniezno 1214.6301:16:40
136 213.98 383 Orzechowski Paweł FM3 Otwock 1213.9801:16:54
137 213.70 212 Pochwatka Bartosz FM2 Łęczna 1213.7001:17:00
138 213.66 313 Wileński Zbigniew FM5 Dąbrowa Chotomowska 1213.6601:17:01
139 212.96 274 Kępa Marcin. FM3 Skierdy PATNET TEAM 1212.9601:17:16
140 212.83 359 Zieliński Robert FM5 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1212.8301:17:19
141 212.46 440 Krawczak Bartosz FM2 JÓZEOW Retro Rowery Duda Team 1212.4601:17:27
142 212.37 283 Podgórski Bartosz FM2 Góra Kalwaria 1212.3701:17:29
143 212.19 256 Ginalski Łukasz FM1 Jabłonna 1212.1901:17:33
144 211.82 253 Kalitowski Maciej FM3 Nowy Dwór Mazowiecki 1211.8201:17:41
145 211.73 376 Grabowski Jan FM4 JASIENIEC PSP 1211.7301:17:43
146 211.64 219 Grzesik Marcin FM4 Chotomów 1211.6401:17:45
147 211.01 372 Zawiasa Tomasz FM3 Książenice 1211.0101:17:59
148 210.69 208 Broda Łukasz FM2 Milejowice 1210.6901:18:06
149 210.33 86 Grochowski Jacek FM6 warszawa 1210.3301:18:14
150 210.11 183 Mirecki Bartłomiej FM2 Żyrardów 1210.1101:18:19
151 209.04 291 Grzelak Tomasz FM3 Pomiechówek Timbud Team 1209.0401:18:43
152 207.24 234 Mańka Wojciech FM3 Garbów Cisowianka 1207.2401:19:24
153 206.46 250 Filipowski Dominik FM2 Łęczna 1206.4601:19:42
154 205.99 83 Wichrowski Maciej FM3 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 1205.9901:19:53
155 205.00 42 Pasik Piotr FM3 Izabelin 1205.0001:20:16
156 204.07 454 Gliński Rafał FM3 Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 1204.0701:20:38
157 202.36 115 Jacak Łukasz FM3 MROZY 1202.3601:21:19
158 201.41 138 Sajna Marian FM7 Nowy Dwór Mazowiecki 1201.4101:21:42
159 201.33 160 Nowak Mariusz FM4 Płock 1201.3301:21:44
160 201.04 362 Wojtkiewicz JarosŁaw FM5 Pruszków 1201.0401:21:51
161 200.59 453 Gliński Szymon FM0 Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 1200.5901:22:02
162 199.94 194 Pokropek Paweł FM3 Radziejowice Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów 1199.9401:22:18
163 199.54 156 Karpiesiuk Hubert FMJ CHOTOMÓW Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1199.5401:22:28
164 199.29 122 Kołakowski Grzegorz FM4 Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO 1199.2901:22:34
165 199.17 373 Wierzchowski Paweł FM5 Warszawa 1199.1701:22:37
166 195.78 153 Zatorski Jarosław FM3 TRZCIANY TaxExpert24 1195.7801:24:03
167 195.78 273 Grabowski Mariusz FM4 Warszawa 1195.7801:24:03
168 194.62 452 Filipek Piotr FM2 Warszawa PZU Sport Team 1194.6201:24:33
169 194.54 191 Padziński Mariusz FM4 Lublin Rowerowy Lublin 1194.5401:24:35
170 193.97 179 Kulma Tomasz FM3 Mińsk Mazowiecki 1193.9701:24:50
171 192.34 152 Pergoł Edward FM7 Warszawa 1192.3401:25:33
172 192.12 404 Burczyński Marcin FM3 Łomianki 1192.1201:25:39
173 191.97 408 Reichert Andrzej FM2 Pruszków 1191.9701:25:43
174 191.23 149 Gryziak Adam FM3 Jabłonna 1191.2301:26:03
175 189.90 159 Wodyczko Jacek FM5 Cotomów 1189.9001:26:39
176 183.62 186 Brześkiewicz Arkadiusz FM3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 1183.6201:29:37
177 183.51 66 Zachwieja Eugeniusz FM6 Wyględy 1183.5101:29:40
178 182.09 151 Karwowski Mariusz FM4 Chotomów 1182.0901:30:22
179 181.29 354 Dylak Damian FM2 Warszawa 1181.2901:30:46
180 180.69 344 Rudek Przemysław FM4 Warszawa 1180.6901:31:04
181 180.56 168 Górski Zdzisław FM7 Ciechanów T4B team 1180.5601:31:08
182 179.71 73 Dąbkowski Dariusz FM4 Olsztyn LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 1179.7101:31:34
183 176.56 167 Jankowski Wincenty FM7 Warszawa 1176.5601:33:12
184 175.21 140 Szymerski Paweł FM4 Drobin PEK-MONT EKIPA MTB 1175.2101:33:55
185 170.46 403 Kurkowski Jakub FM2 Warszawa PATOLOG RUNNERS 1170.4601:36:32
186 169.15 371 Radzimski Krzysztof FM3 Warszawa Bar Janusz MTB Team 1169.1501:37:17
187 167.91 298 Kłosiński Bartosz FM2 Warszawa PZU Sport Team 1167.9101:38:00
188 163.54 141 Kinasiewicz Marek FM7 Skierdy 1163.5401:40:37
189 155.60 445 Słowik Marek FM5 Warszawa 1155.6001:45:45
190 127.67 154 Wasiak Rafał FM4 Józefosław 1127.6702:08:53
Partnerzy