07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
05.10
sobota
Piaseczno
XIII
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

Fit Mężczyźni, kat. Open

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachLegionowo
2019-04-07
Mława
2019-04-14
Ciechanów
2019-06-16
1 888.19 1828 Kuliński Paweł FM2 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 3299.81300.00288.3800:52:5800:46:3100:57:14
2 874.63 1161 Ochocki Andrzej FM4 BRODNICA Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 3298.12283.35293.1600:53:1600:49:1500:56:18
3 864.83 1163 Werner Arkadiusz FM3 Gorczenica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 3289.60283.45291.7800:54:5000:49:1400:56:34
4 864.51 404 Pociask Maciej FM0 Nowa Wieś WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 3299.72279.57285.2200:52:5900:49:5500:57:52
5 853.42 1609 Podgórski Adam FM3 Rypin cykliści rypin 3288.99279.94284.4900:54:5700:49:5100:58:01
6 848.67 147 Rytel Andrzej FM5 Siedlce Siedlce 3284.16283.25281.2600:55:5300:49:1600:58:41
7 845.07 1525 Horecki Marcin FM3 Warszawa Loyalty Point Racing Team 3287.77275.16282.1400:55:1100:50:4300:58:30
8 842.58 1284 Sobótka Robert FM0 Legionowo 3278.27270.71293.6000:57:0400:51:3300:56:13
9 837.75 1286 Pilsyk Bartłomiej FM3 bielsko-biała GO Sport Scrapper Team 3281.31270.80285.6400:56:2700:51:3200:57:47
10 834.80 444 Lalak Jacek FM3 Ciechanów DAMOVO BIKE TEAM 3285.44266.74282.6200:55:3800:52:1900:58:24
11 829.02 276 Grudziński Wojciech FM2 Warszawa 3266.37280.03282.6200:59:3700:49:5000:58:24
12 827.25 1557 Olewnik Piotr FM3 Elbląg SZYBKIE KLAPKI KUBOTA 3275.06270.45281.7400:57:4400:51:3600:58:35
13 824.93 702 Brykała Stanisław FM7 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 3272.46278.45274.0200:58:1700:50:0701:00:14
14 813.76 160 Waś Michał FM2 Pruszków 3272.93265.98274.8500:58:1100:52:2801:00:03
15 795.25 1546 Koziarski Marek FM3 ROGÓW Lesz`Go! Rogów Masters 3250.41261.74283.1001:03:2500:53:1900:58:18
16 792.52 1040 Stokłuska Grzegorz FM7 Piaseczno żelazna grupa mtb 3267.34255.12270.0600:59:2400:54:4201:01:07
17 792.10 271 Skibiński Przemysław FM0 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 3269.15256.45266.5000:59:0000:54:2501:01:56
18 787.92 1592 Mroczek Paweł FM3 Warszawa 3259.41259.55268.9601:01:1300:53:4601:01:22
19 787.13 11 Napióra Wiktor FM7 Łęczyca Hurtap 3270.45247.65269.0300:58:4300:56:2101:01:21
20 781.15 1479 Wolak Artur FM4 Warszawa Bank Pekao Team 3258.49253.34269.3201:01:2600:55:0501:01:17
21 779.69 1985 Depczyński Mariusz FM2 Łódź Łagiewnicka Wataha 3252.80260.11266.7801:02:4900:53:3901:01:52
22 775.67 1488 Gruszewski Hadrian FMJ Mława TEMPO MŁAWA 3252.33255.98267.3601:02:5600:54:3101:01:44
23 771.78 388 Pawełczak Waldemar FM6 Warszawa Budimex MTB 3255.17250.76265.8501:02:1400:55:3901:02:05
24 769.83 85 Kruczek Kamil FM2 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 3261.54253.19255.1001:00:4300:55:0701:04:42
25 767.73 1608 Piasecki Krzysztof FM4 rypin cYKLIŚCI rYPIN 3258.98243.68265.0701:01:1900:57:1601:02:16
26 763.58 6 Olesiejuk Paweł FM2 Warszawa 3263.93254.34245.3101:00:1000:54:5201:07:17
27 754.41 835 Andrzejczuk Adam FM1 Warszawa GO Sport Scrapper Team 3238.32241.92274.1701:06:3800:57:4101:00:12
28 739.41 770 Koloński Arkadiusz FM3 Nowy Dwór Mazowiecki RB Riders 3248.32235.33255.7601:03:5700:59:1801:04:32
29 737.30 1900 Błaszczyk Miłosz FMJ Szpetal górny WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 3232.56237.67267.0701:08:1700:58:4301:01:48
30 736.24 1511 Brześkiewicz Arkadiusz FM3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 3248.64237.46250.1401:03:5200:58:4601:05:59
31 732.78 2195 Paradowski Jacek FM5 Warszawa Nowa AMA 3236.72234.01262.0501:07:0500:59:3801:02:59
32 722.82 1578 Rdest Łukasz FM3 Sochaczew 3242.57237.53242.7201:05:2800:58:4501:08:00
33 720.87 1261 Możański Grzegorz FM7 Warszawa COZMOBIKE TEAM 3241.64232.52246.7101:05:4301:00:0101:06:54
34 719.51 1423 Podliński Sebastian FM2 LUBAWA LKK Ziemia Lubawska 3239.46234.80245.2501:06:1900:59:2601:07:18
35 706.94 134 Pergoł Edward FM7 Warszawa 3238.14234.74234.0601:06:4100:59:2701:10:31
36 705.76 964 Sosnowski Bartosz FM3 LEGIONOWO RB Riders 3237.25235.66232.8501:06:5600:59:1301:10:53
37 704.40 644 Przygoda Marek FM6 Legionowo PRZYGODA NA 2 KÓŁKACH 3241.64222.63240.1301:05:4301:02:4101:08:44
38 697.79 1830 Loewnau Eugeniusz FM5 Olsztyn 3223.77239.91234.1101:10:5800:58:1001:10:30
39 688.73 1485 Jarzębowski Mieszko FM0 Rypin cykliści rypin 3228.32223.10237.3101:09:3301:02:3301:09:33
40 668.89 1635 Gliński Rafał FM3 Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 3213.63219.25236.0101:14:2001:03:3901:09:56
41 661.49 1969 Szymerski Paweł FM4 Łęg Probostwo PEK-MONT EKIPA MTB 3230.70206.38224.4101:08:5001:07:3701:13:33
42 660.74 1200 Pociask Adam FM4 NOWA WIEŚ WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 3223.19214.86222.6901:11:0901:04:5701:14:07
43 649.66 500 Nałęcz Jan FM6 Ciechanów 3212.49213.32223.8501:14:4401:05:2501:13:44
44 647.53 910 Nesterowicz Jakub FM2 Zielonki GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 3213.44209.74224.3501:14:2401:06:3201:13:34
45 628.87 1484 Jarzębowski Maciej FM4 Rypin Agrolok Sport Team 3207.67202.30218.9001:16:2801:08:5901:15:24
46 627.03 1636 Gliński Szymon FMJ Józefosław WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 3210.70197.62218.7101:15:2201:10:3701:15:28
47 604.01 1027 Suskiewicz Marcin FM2 Pułtusk 3203.24195.95204.8201:18:0801:11:1301:20:35
48 596.60 1443 Brąszkowski Damian FM2 Grudziadz SŁOWIK TEAM 2300.00296.6000:52:5600:47:03
49 595.35 1444 Sielski Michał FM3 Grudziądz ZADROGA RACING TEAM 2298.12297.2300:53:1600:46:57
50 585.52 723 Przyłuski Karol FM2 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 2291.11294.4100:54:3300:47:24
51 566.50 1267 Kuczwalski Mikołaj FM0 Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 2287.77278.7300:55:1100:50:04
52 558.95 1235 Wachnik Wojtek FM6 OTWOCK SuperDrob Bike Team 2284.16274.7900:55:5300:50:47
53 543.97 2062 Litka Andrzej FM4 Mława TEMPO MŁAWA 2262.07281.9000:53:1500:58:33
54 541.81 1877 Pietrzak Maciej FM1 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 2263.64278.1701:00:1400:59:20
55 540.61 180 Rees Robert FM5 Kozery Maro Sport Team 2259.27281.3401:01:1500:58:40
56 539.29 2014 Mińkowski Robert FM4 Grodzisk Mazowiecki Hellmann Logistics Team 2258.75280.5400:53:5600:58:50
57 536.04 2011 Adamski Hubert FM2 Warszawa Hellmann Logistics Team 2264.72271.3200:52:4301:00:50
58 535.17 821 Węgrzynowski Bartosz FMJ Otwock GO Sport Scrapper Team 2275.22259.9500:57:4200:53:41
59 532.05 106 Kopczyński Jacek FM4 Legionowo Smurfit Kappa Adventure Team 2265.77266.2800:59:4501:01:59
60 531.90 1480 Kapuściński Krzysztof FM3 Olsztyn Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM 2269.08262.8200:59:0101:02:48
61 530.27 1288 Krupa Adam FM0 Łomianki 2259.62270.6501:01:1001:00:59
62 527.82 377 Gidaszewski Grzegorz FM2 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2256.21271.6100:54:2801:00:46
63 526.63 1777 Perzanowski Artur FM3 Pruszkow ABSOLUTE BIKES TEAM 2299.72226.9100:52:5901:01:30
64 526.33 1533 Hawro Dariusz FM4 Warszawa VALEANT MED CYCLING TEAM 2256.27270.0601:01:5801:01:07
65 525.61 1722 Kamiński Rafał FM3 Ciechanów DAMOVO BIKE TEAM 2260.97264.6401:00:5101:02:22
66 521.42 211 Nowak Jan FM5 Tłuszcz Loyalty Point Racing Team 2261.47259.9501:00:4400:53:41
67 520.75 818 Małysz Michał FM3 Legionowo GO Sport Scrapper Team 2261.04259.7101:00:5000:53:44
68 520.05 1924 Mroczka Łukasz FM3 Kopanino 2253.19266.8600:55:0701:01:51
69 519.93 1802 Ołdak Marcin FM4 Legionowo DAX Rowery Legionowo 2254.15265.7801:02:2901:02:06
70 519.39 1630 Barbachowski Jerzy FM4 Warszawa 2255.31264.0801:02:1201:02:30
71 519.27 1886 Nawrot Paweł FM3 CIECHANÓW JURAND Ciechanów 2254.34264.9300:54:5201:02:18
72 517.42 1173 Kowalski Krzysztof FM2 Warszawa HPE-ESKOM 2255.51261.9101:02:0901:03:01
73 515.69 2002 Rudowski Kacper FM0 Lubawa 2256.54259.1501:01:5400:53:51
74 508.76 1535 Gregorowicz Jakub FMJ Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 2248.84259.9201:03:4901:03:30
75 506.53 1989 Wroniecki Adam FM2 TORUŃ 2241.46265.0701:05:4601:02:16
76 503.68 1548 Goździński Kacper FMJ Rogów Lesz`Go! Rogów Junior 2250.34253.3401:03:2601:05:09
77 498.72 1542 Ziółkowski Tomasz FM4 Rogów LESZ`GO! ROGÓW MASTERS 2234.85263.8701:07:3701:02:33
78 490.32 207 Przybysz Sebastian FM3 Warszawa Alltop STAG Team 2235.55254.7701:07:2501:04:47
79 488.07 667 Garbaczuk Mateusz FM2 WARSZAWA 2248.64239.4301:03:5200:58:17
80 487.52 205 Borysiuk Tomasz FM4 Alltop STAG Team 2251.46236.0601:03:0900:59:07
81 486.00 1854 Bursiuk Yevhen FM2 Dell Team 2231.82254.1801:08:3001:04:56
82 483.83 447 Kirdejko Grzegorz FM2 Warszawa 2245.69238.1401:04:3800:58:36
83 483.68 1466 Szewczyk Benedykt FM7 Płock Płocki Klub Kolarski 2240.12243.5601:06:0801:07:46
84 478.09 920 Pulkowski Tomasz FM3 Warszawa 2242.50235.5901:05:2900:59:14
85 476.99 1446 Zachwieja Eugeniusz FM6 Wyględy 2243.56233.4301:05:1200:59:47
86 476.45 1730 Gaweł Andrzej FM6 Olsztyn 2239.52236.9301:06:1800:58:54
87 475.18 1890 Wronka Miłosz FM3 Łódź 2213.82261.3601:05:1601:03:09
88 471.52 187 Wierzchowski Paweł FM5 Warszawa 2242.44229.0801:05:3001:00:55
89 470.55 183 Wroniecki Waldemar FM2 Toruń 2232.33238.2201:08:2101:09:17
90 465.15 1558 Witkowski Kacper FM0 Warszawa 2221.17243.9801:11:4801:07:39
91 464.43 206 Grudny Jakub FM3 WARSZAWA Alltop stag Team 2230.42234.0101:08:5500:59:38
92 463.86 583 Oszkiel Jakub FM0 Seroki-Parcela 2232.56231.3001:08:1701:00:20
93 463.70 1285 Golan Bolesław FM3 LEGIONOWO 2234.68229.0201:07:4001:00:56
94 461.96 287 Siemiński Ryszard FM5 Toruń-Brzozówka GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2231.60230.3601:08:3401:11:39
95 456.92 1560 Dudkowski Radosław FM3 Józefów KAMYK Radzymin MTB TEAM 2204.42252.5001:17:4101:05:22
96 455.17 2073 Pietrzak Jakub FM1 KRĘPA Bike Team Krępa 2222.21232.9601:02:4801:10:51
97 453.68 274 Grzybowski Hieronim FMJ Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2221.27232.4101:11:4601:11:01
98 452.74 272 Lewandowski Dominik FMJ Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2223.66229.0801:11:0001:00:55
99 452.16 1555 Pniak Szymon FM3 Łódź 2220.46231.7001:03:1801:11:14
100 450.78 1889 Dłużniewski Marcel FMJ Rypin cykliści rypin 2232.65218.1300:59:5901:15:40
101 448.27 251 Nowak Kamil FMJ Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2219.14229.1301:12:2801:12:02
102 443.61 9 Baczewski Jerzy FM4 łódź 2224.66218.9501:10:4101:15:23
103 443.45 921 Wierzbicki PaweŁ FM3 CHOTOMÓW 2220.96222.4901:11:5201:14:11
104 443.05 1294 Maliszewski Jerzy FM5 Warszawa 2221.48221.5701:11:4201:02:59
105 442.24 2016 Jarzębski Rafał FM2 MIŃSK MAZOWIECKI Mińska Grupa Rowerowa 2221.02221.2201:11:5101:03:05
106 439.96 922 Radzimski Krzysztof FM3 Warszawa Bar Janusz MTB Team 2204.73235.2301:17:3401:10:10
107 436.93 1174 Turowski Krzysztof FM3 Warszawa HPE-ESKOM 2211.45225.4801:15:0601:13:12
108 429.82 1686 Rogoziński Jarosław FM3 Warszawa 2216.35213.4701:13:2401:17:19
109 428.79 53 Krajza Ireneusz FM6 Skarżynek T4B team 2203.52225.2701:08:3401:13:16
110 427.62 1807 Sitek Wojciech FM3 Nowy Dwór Mazowiecki RB Riders 2205.98221.6401:07:4501:14:28
111 409.43 1127 Czarniawski Grzegorz FM1 Warszawa Kompren Sport Team 2191.67217.7601:22:5101:04:05
112 382.00 1939 Korpalski Arkadiusz FM2 Warszawa MontazReklam24.pl 2187.48194.5201:14:2601:24:51
113 381.77 1020 Cieślak Krzysztof FM7 Piaseczno 2191.29190.4801:23:0101:26:39
114 376.83 1912 Pietrzak Tomasz FM4 Krępa 2185.28191.5501:15:1901:26:10
115 364.77 1532 Oszkiel Paweł FM4 Seroki-Parcela 2190.48174.2901:23:2201:20:04
116 300.00 1362 Lech Michał FM2 Warszawa AM Cycling Team 1300.0000:55:01
117 299.91 930 Tarasiński Jarosław FM6 Skarżysko-Kamienna power of science 1299.9100:52:57
118 299.62 110 Pogorzelski Zdzisław FM4 Warszawa KOMOBIKE SCOTT 1299.6200:53:00
119 297.34 1935 Siemiaszko Dariusz FM3 Warszawa Dobry Kurs 1297.3400:46:56
120 289.17 833 Sotyn Marcin FM2 Celestynów GO Sport Scrapper Team 1289.1700:54:55
121 287.79 2000 Żebrowski Jędrzej FM1 Ostróda HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1287.7900:57:21
122 286.35 1817 Kozakowski Tomasz FM3 Kwidzyn OMIDA CYCLO TEAM 1286.3500:48:44
123 284.98 1079 Klimaszewski Maciej FM0 Turowo Warszawski Klub Kolarski 1284.9800:57:55
124 282.56 1013 Koźbiał Jakub FM2 Brwinów ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 1282.5600:56:12
125 281.34 1733 Stelmaszczyk Arkadiusz FM3 Ursynów Bar Janusz MTB Team 1281.3400:58:40
126 281.34 1734 Damaz Arkadiusz FM4 Warszawa Bar Janusz MTB Team 1281.3400:58:40
127 281.07 1896 Jędrusik Wojciech FM3 Mława TEMPO MŁAWA 1281.0700:49:39
128 280.78 871 Kamiński Radosław FM3 Ciechanów T4B team 1280.7800:58:47
129 279.82 1106 Justynowicz Arkadiusz FM2 Samolubie 1279.8200:58:59
130 279.58 1164 Sieński Krzysztof FM2 Działdowo Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 1279.5800:56:48
131 279.35 1004 Pszczółkowski Łukasz FM2 Ciechanów T4B team 1279.3500:59:05
132 278.96 1055 Kłosowski Krzysztof FM2 Krosno Kross Staff Team 1278.9600:59:10
133 278.27 1885 Gęsicki Remigiusz FM2 Golub-Dobrzyń SISU-OWB team 1278.2700:50:09
134 276.90 1856 Sankowski Robert FM4 TOMASZÓW MAZOWIECKI Niewiadów Boro 1276.9000:57:21
135 275.97 1884 Rozwadowski Dariusz FM2 Wąbrzeźno 1275.9700:50:34
136 275.06 1833 Wrzesień Robert FM5 Tomaszów Mazowiecki Niewiadów Boro 1275.0600:57:44
137 274.17 1108 Cegiełła Maciej FM3 Warszawa Bar Janusz MTB Team 1274.1701:00:12
138 273.79 1045 Nowociński Marcin FM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 1273.7901:00:17
139 273.01 1410 Wilczyński Dariusz FM3 Pułtusk CENTURION MTB team 1273.0100:58:10
140 272.06 363 Cieślak Jacek FM5 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1272.0601:00:40
141 271.17 1083 Filipczak Kamil FM3 SZCZYTNO Pasymskie Bractwo Sportowe 1271.1701:00:52
142 270.72 1240 Urbański Michał FM3 Karczew SuperDrob Bike Team 1270.7201:00:58
143 270.68 111 Snopczyński Michał FM3 Lipków 1270.6800:58:40
144 269.76 875 Kraśniewski Piotr FM2 Ciechanów T4B team 1269.7601:01:11
145 269.32 1183 Dudek Bogumił FM5 Grójec Polski Klub MTB 1269.3201:01:17
146 269.00 1545 Wolański Maciej FM5 Radom UKS MDK Tytan Radom 1269.0000:59:02
147 268.39 1611 Nalewajk łukasz FM2 Mrągowo wtw-poland.com 1268.3900:59:10
148 268.37 1195 Cyrta Tomasz FM1 Sobolew 1268.3701:01:30
149 267.72 1834 Mirowski Maciej FM3 Łódź Lucy in The Sky 1267.7200:59:19
150 267.36 1782 Chmielewski Jakub FM0 RAWA MAZOWIECKA DITTA-SERIA MTB TEAM 1267.3601:01:44
151 267.27 1594 Bednarek Paweł FM2 Warszawa - Mrągowo 1267.2700:59:25
152 267.07 1298 Tomanek Szymon FM4 Warszawa 1267.0701:01:48
153 266.14 1779 Woźnica Mariusz FM4 Łomianki ABC Data Bike Team 1266.1401:02:01
154 266.00 867 Sokolnicki Andrzej FM4 WARSZAWA DAMOVO BIKE TEAM 1266.0001:02:03
155 265.98 820 Węgrzynowski Mariusz FM3 Otwock GO Sport Scrapper Team 1265.9800:52:28
156 265.48 969 Szczypek Łukasz FM3 Otwock PZU Sport Team 1265.4800:59:49
157 265.26 1037 Rowicki Nikodem FMJ Stare Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 1265.2600:59:52
158 264.52 1595 Rowicki Rafał FM3 Ruda KAMYK Radzymin MTB TEAM 1264.5201:00:02
159 263.52 1057 Bober Zbigniew FM7 LEŚNIEWO GÓRNE T4B team 1263.5201:02:38
160 261.90 2054 Koss Przemysław FM5 Lębork Lew Lębork 1261.9000:53:17
161 261.64 897 Kolankowski Damian FM2 Mława 1261.6401:03:05
162 261.54 2086 Bolek Remigiusz FM3 Nowa Iwiczna NC+ SPORTS TEAM 1261.5401:00:43
163 260.19 1841 Witkowski Michał FM3 Warszawa Think First 1260.1901:01:02
164 259.58 873 Szczurowski Łukasz FM2 Ciechanów T4B team 1259.5801:03:35
165 259.41 1829 Bebak Bartłomiej FM0 Częstochowa 1259.4101:01:13
166 258.09 2082 Boratyński Marcin FM3 Białystok 1258.0901:03:57
167 257.86 1585 Buła Wojciech FM2 Szczytno 1257.8601:01:35
168 256.69 1420 Pietraszek Mateusz FMM Jaktorów 1256.6901:04:18
169 256.20 966 Kowalski Andrzej FM3 Świercze Smurfit Kappa Adventure Team 1256.2001:01:59
170 255.99 1033 Capała Krzysztof FM3 Puławy Spinaker Team 1255.9901:02:02
171 254.90 1090 Zajączkowski Rafał FM2 Łomianki 1254.9001:04:45
172 254.12 1114 Mikołajczyk Emil FM4 Brańszczyk 1254.1201:04:57
173 253.34 420 Kałużny Sylwester FM2 Łódź Łagiewnicka Wataha 1253.3401:02:41
174 253.34 947 Matwichuk Greg FM6 Calgary HPE-ESKOM 1253.3401:05:09
175 252.67 1495 Cibor Piotr FM2 Warszawa Pędzące Kaloryfery 1252.6701:02:51
176 251.66 2084 Bieniecki Maciej FM2 Łódź Łagiewnicka Wataha 1251.6601:03:06
177 251.46 1 Halwa Pawel FM4 Warszawa 1251.4601:03:09
178 251.07 1470 Suszek Artur FM3 Puławy Spinaker Team 1251.0701:03:15
179 250.96 417 Dulz Marcin FM3 LEGIONOWO RB Riders 1250.9601:05:46
180 250.96 946 Gula Dominik FM3 Warszawa Bar Janusz MTB Team 1250.9601:05:46
181 250.80 926 Mika Jakub FM3 Legionowo 1250.8001:03:19
182 250.34 217 Skibski Krzysztof FM6 Warszawa AirBike.pl Team 1250.3401:03:26
183 250.20 1556 Jedynak Mikołaj FM0 ROGÓW LKK Luks Sławno 1250.2001:05:58
184 249.63 876 Czarnecki Paweł FM3 Ciechanów 1249.6301:06:07
185 249.29 1862 Patyk Wiktor FM2 HPE-ESKOM 1249.2901:03:42
186 248.90 1626 Czajkowski Karol FM2 Warszawa GO Sport Scrapper Team 1248.9001:03:48
187 248.38 2045 Czeszejko Łukasz FM3 Kwidzyn 1248.3800:56:11
188 248.02 2070 Jankowski Paweł FM3 RADZYMIN Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1248.0200:56:16
189 247.58 1923 Bodenszac Kacper FMJ Żuromin cykliści rypin 1247.5800:56:22
190 247.39 908 Laskowski Andrzej FM3 Nowy Dwór Mazowiecki STSmaraton Rower-Mot team 1247.3901:06:43
191 247.16 1859 Wojtanek Tomasz FM5 Warszawa HPE-ESKOM 1247.1601:04:15
192 246.96 1811 Rostkowski Marcin FM3 DZIAŁDOWO haftomaniak.pl 1246.9601:06:50
193 246.59 84 Jankowski Kamil FM2 Nasielsk Nasielsk Baszta Team 1246.5901:06:56
194 246.34 1373 Skoczek Wojciech FM6 Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 1246.3401:07:00
195 246.27 775 Czyżewski Jacek FM6 Józefów TS Meran-Otwock 1246.2701:04:29
196 246.27 1517 Maykowski Tadeusz FM7 Morąg 1246.2701:04:29
197 246.27 914 Kowalski Artur FM4 Warszawa 1246.2701:04:29
198 245.82 1290 Thiel Mateusz FM2 Bielsko-Biała 1245.8201:04:36
199 245.76 166 Siemaszko Michał FM3 Warszawa 1245.7601:04:37
200 245.57 1282 Kaleciński Michał FM3 Wrocław 1245.5701:04:40
201 245.12 836 Walkiewicz Tomasz FM3 GO Sport Scrapper Team 1245.1201:07:20
202 244.76 68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech FM4 Warszawa 1244.7601:07:26
203 244.75 1905 Adamczyk Arkadiusz FM3 Pabianice 1244.7501:04:53
204 243.26 1059 Blicharski Łukasz FM3 Ciechanów Mazovia ProActiv Ciechanów 1243.2601:07:51
205 243.06 1861 Toroszewski Maciej FM4 Warszawa HPE-ESKOM 1243.0601:05:20
206 243.06 1860 Toroszewski Jakub FMJ Warszawa HPE-ESKOM 1243.0601:05:20
207 242.88 1717 Kaźmierczak Maciej FM3 Łódź Cisowianka 1242.8801:05:23
208 242.69 515 Bigas Grzegorz FM2 Warszawa 1242.6901:05:26
209 242.30 264 Bieniecki Tomasz FM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1242.3001:08:07
210 242.07 0 Kołodziej Marcin FM4 Ciechanów Jurand Ciechanów 1242.0701:08:11
211 241.89 957 Szczepaniak Andrzej FM4 ROGÓW Lesz`Go! Rogów Masters 1241.8901:05:39
212 241.60 870 Szymański Dominik FM2 Ciechanów 1241.6001:08:19
213 240.48 1275 Pasiewicz Piotr FM3 Legionowo 1240.4801:06:02
214 240.13 261 Wojciechowski Krystian FM2 Wieniec WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1240.1301:08:44
215 239.40 1659 Gajowiak Mariusz FM4 Piastów 1239.4001:06:20
216 239.34 1771 Wadecki Bogdan FM5 Sochaczew Sunrace Legia Rock Machine 1239.3401:06:21
217 238.98 1541 Szymański Robert FM7 Warszawa - Wesoła KK Cyklon Warszawa 1238.9801:06:27
218 238.80 1171 Wiśniewski Łukasz FM2 HPE-ESKOM 1238.8001:06:30
219 238.68 2061 Hermann Mariusz FM2 Mława Kross UKS CENTER Czernice Borowe 1238.6801:09:09
220 238.40 1048 Muszak Filip FMM Ełk MTB EŁK PROSTKI 1238.4001:09:14
221 238.34 1412 Świątkowski Maciej FM4 Piaseczno Crazy Racing Team 1238.3401:09:15
222 238.14 2087 Wolcendorf Edward FM7 Brwinów jakoobcycles.com 1238.1401:06:41
223 237.43 1008 Łuciuk Radosław FM4 WARSZAWA Bar Janusz MTB Team 1237.4301:09:31
224 235.62 1805 Petryczko Igor FM3 Ciechanów T4B team 1235.6201:10:03
225 235.34 859 Raszkowski Krzysztof FM2 Warszawa Continental 1235.3401:10:08
226 235.32 1751 Granat Daniel FM2 Warszawa 1235.3201:07:29
227 235.23 894 Garula Szymon FMJ Łomianki Dolne Bike Concept 1235.2301:10:10
228 234.51 956 Pasiewicz Jacek FM2 Legionowo 1234.5101:07:43
229 234.50 1601 Jedynak Jakub FM4 Rogów Lesz`Go! Rogów Masters 1234.5001:10:23
230 234.50 1104 Wąsik Robert FM3 Warszawa 1234.5001:10:23
231 234.22 1080 Grudziąż Rafał FM3 Warszawa RIDE43team 1234.2201:10:28
232 233.76 1613 Dalak Tymon FM3 Warszawa 1233.7601:07:56
233 233.67 1419 Pietraszek Dariusz FM3 Jaktorów 1233.6701:10:38
234 231.82 196 Jaczyński Karol FMM Marki MCP Bike Team 1231.8201:08:30
235 231.04 1588 Kacprzyk Maciej FM3 Rawa Maz RAWA MTB 1231.0401:08:44
236 231.04 1644 Olszewski łukasz FM2 1231.0401:08:44
237 230.81 1823 Chinowski Bartosz FM3 Rawa Mazowiecka 1230.8101:08:48
238 230.65 960 Machowicz Jakub FM4 Legionowo DAX Rowery Legionowo 1230.6501:08:51
239 229.40 1891 Karczewski Sławomir FM5 Działdowo 1229.4001:00:50
240 229.26 1857 Bałdyga Grzegorz FM4 Warszawa 1229.2601:09:16
241 229.09 1258 Wysocki Bartłomiej FM2 Piaseczno 1229.0901:09:19
242 228.87 1587 Jarociński Krzysztof FM4 KOBYŁKA Deutsche Bank Bike Team 1228.8701:09:23
243 228.50 882 Żochowski Michał FM2 Ciechanów T4B team 1228.5001:12:14
244 227.18 1472 Kulesza Michał FM4 Warszawa 1227.1801:09:54
245 226.18 5322 Maniecki Piotr FMM Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1226.1801:01:42
246 226.11 1940 Maniecki Tomasz FM3 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1226.1101:01:43
247 226.05 2004 Borowski Maciej FM4 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1226.0501:01:44
248 225.94 1790 Sakowski Jan FM7 Nisko 1225.9401:13:03
249 225.84 1677 Mirkowski Arkadiusz FM4 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1225.8401:13:05
250 225.79 1221 Grabowski Jan FM3 JASIENIEC PSP 1225.7901:13:06
251 225.46 1131 Walczak Maciej FM2 Warszawa Team PKO Bank Polski 1225.4601:10:26
252 225.25 1023 Łyś Stanisław FM2 Warszawa 1225.2501:10:30
253 225.07 1334 Rdzanek Paweł FM4 Łódź 1225.0701:13:20
254 224.81 1212 Głowala Sławek FM3 Garwolin SG-Squad 1224.8101:13:25
255 224.66 987 Zakrzewski Grzegorz FM7 Warszawa Alumex MTB Team 1224.6601:13:28
256 224.60 1892 Miazga Robert FM1 Otłowiec 1224.6001:02:08
257 224.12 2066 Tadrzak Zbigniew FM3 Mława 1224.1201:02:16
258 223.64 892 Chudy Kacper FMM Zduńska Wola Endurocross 1223.6401:13:48
259 222.79 872 Kobus Tomasz FM2 Ciechanów 1222.7901:14:05
260 222.67 1424 Ciskowski Marcin FM3 Legionowo DAX Rowery Legionowo 1222.6701:11:19
261 221.79 937 Juchniewicz Dominik FM0 Warszawa 1221.7901:11:36
262 221.79 1105 Rutkiewicz Maciej FM3 Walędów 1221.7901:14:25
263 221.68 1449 Łopacz Adam FM2 1221.6801:11:38
264 221.40 1110 Kraszewski Adam FM1 Ciechanów 1221.4001:14:33
265 221.17 1869 Rach Serge FM5 Warszawa 1221.1701:11:48
266 219.68 1368 Kmieć Piotr FM2 Kutno 1219.6801:15:08
267 219.64 1739 Lipiec Jacek FM7 Nieporęt 1219.6401:12:18
268 219.58 1047 Kamiński Piotr FM2 Ciechanów 1219.5801:15:10
269 219.49 1547 Świątkowski Stanisław FM1 Piaseczno OLSH Paramedyk PKMTB 1219.4901:12:21
270 218.83 965 Cieślak Daniel FM0 Legionowo 1218.8301:12:34
271 218.68 1264 Paluch Piotr FM2 Warszawa 1218.6801:12:37
272 218.58 778 Górnik Adam FM3 Łódź Only You Bike Team 1218.5801:12:39
273 218.56 2065 Komur Dariusz FM3 Wrocław 1218.5601:03:51
274 218.27 1107 Walenciak Paweł FM3 Warszawa 1218.2701:15:37
275 218.18 1614 Cywiński Andrzej FM4 Turka Cywińscy 1218.1801:12:47
276 217.29 1819 Jakubiak Bartosz FM2 Legionowo 1217.2901:13:05
277 217.27 1081 Stefanowski Grzegorz FM2 Ciechanów haftomaniak.pl 1217.2701:15:58
278 216.41 1956 Siwiński Zdzisław FM6 WARSZAWA Polski Klub MTB 1216.4101:16:16
279 216.35 2098 Szatkowski Łukasz FM3 Warszawa Jednoosobowy Abu Ya Man Team 1216.3501:13:24
280 216.25 1561 Młynarski Tomek FM3 WARSZAWA 1216.2501:13:26
281 214.58 712 Snakowski Piotr FM3 Warszawa Continental 1214.5801:05:02
282 213.06 1563 Jary Bogusław FM7 Jasieniec Iłżecki Górny Dell Team 1213.0601:14:32
283 213.01 1032 Nowotko Jarosław FM5 Warszawa Spinaker Team 1213.0101:14:33
284 212.54 1026 Taciak Sebastian FM2 Warszawa 1212.5401:14:43
285 212.39 1875 Słowik Marek FM4 Warszawa 1212.3901:14:46
286 212.35 1840 Kuś Marcin FM3 Gołków 1212.3501:14:47
287 212.20 1296 Karpiesiuk Hubert FMJ CHOTOMÓW Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1212.2001:14:50
288 211.92 1490 Paszkiewicz Dariusz FM4 Piaseczno 1211.9201:14:56
289 210.19 1540 Marcinek Krzysztof FM3 Lublin PZU Sport Team 1210.1901:15:33
290 208.86 1589 Szczesny Marcin FM3 Szestno wtw-poland.com 1208.8601:16:02
291 208.35 1957 Matuszak Andrzej FM6 Warszawa 1208.3501:16:13
292 208.13 1029 Kirzyński Mateusz FM2 Sulejówek 1208.1301:16:18
293 207.31 1323 Rozner Bartosz FMM Piaseczno 1207.3101:19:37
294 205.50 1713 Kamiński Artur FM4 Warszawa 1205.5001:20:19
295 204.90 1723 Glinka Arkadiusz FM2 Warszawa 1204.9001:17:30
296 204.73 1748 Słotwiński Michał FM2 Warszawa ABC Data Bike Team 1204.7301:17:34
297 204.67 55 Kowalski Mariusz FM3 Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie 1204.6701:08:11
298 204.44 1332 Kochański Dariusz FM4 Toruń 1204.4401:20:44
299 204.03 1571 Orlikowski Michał FM0 1204.0301:17:50
300 202.49 1882 Ślusarczyk Konrad FM3 Warszawa HONZIKI 1202.4901:08:55
301 200.51 494 Czarzasty Wojciech FM4 Nidzica LIBRO Cycling Team 1200.5101:22:19
302 199.16 1447 Popiołek Marcin FM2 Toruń 1199.1601:19:44
303 194.73 1492 Arbaszewski Marcin FM2 Pomiechówek RB Riders 1194.7301:21:33
304 192.22 1065 Michalak Tomasz FM1 NOWY DWÓR MAZOWIECKI Koteusze 1192.2201:25:52
305 191.67 900 Burski Andrzej FM7 Warszawa Crazy Racing Team 1191.6701:22:51
306 191.25 869 Matla Dariusz FM5 Ciechanów T4B team 1191.2501:26:18
307 191.21 874 Markowski Artur FM3 Ciechanów 1191.2101:26:19
308 188.97 169 Kamola Jerzy FM7 Wyględy 1188.9701:24:02
309 188.06 1050 Tyjeński Grzegorz FM2 Ciechanów 1188.0601:27:46
310 187.89 1821 Machula Mariusz FM4 Legionowo 1187.8901:24:31
311 186.23 1929 Lipowski Konrad FM0 MŁAWA 1186.2301:14:56
312 185.15 1977 Kośla Piotr FM3 7 Szprych 1185.1501:25:46
313 184.14 865 Rembowski Tomasz FM4 Ciechanów 1184.1401:29:38
314 183.90 1930 Paprzycki Dariusz FM6 Olsztyn Cross 1183.9001:15:53
315 180.18 1816 Głowacki Krzysztof FM3 Inowrocław Inowrocław 1180.1801:17:27
316 179.23 1262 Kurp Jan FM5 Warszawa 1179.2301:28:36
317 179.20 1574 Guga Radosław FM4 1179.2001:28:37
318 179.10 1475 Nowakowski Przemysław FM3 Łódź 1179.1001:28:40
319 178.76 2075 Jankowski Damian FMM Mława TEMPO MŁAWA 1178.7601:18:04
320 178.72 2076 Jankowski Piotr FM3 Mława TEMPO MŁAWA 1178.7201:18:05
321 169.99 932 Dobrzański Karol FMJ Łoziska 1169.9901:33:25
322 169.42 1604 Wroczyński Paweł FM3 Warszawa Bar Janusz MTB Team 1169.4201:33:44
323 168.49 1565 Jędrzejewski Stanisław FM7 Piaseczno 1168.4901:34:15
324 165.30 1078 Piasecki Maciej FM3 Warszawa IGT MTB TEAM 1165.3001:39:51
325 164.43 1937 Wnęt Jakub FM3 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 1164.4301:24:52
326 163.63 1102 Walo Józef Jerzy FM7 Ciechanów 1163.6301:40:52
327 159.94 2077 Janicki Adrian FM3 KOBYŁKA Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1159.9401:27:15
328 158.85 1660 Gajowiak Rafał FMM 1158.8501:39:58
329 154.85 1260 Chruścielewski Krzysztof FM6 Warszawa 1154.8501:42:33
330 149.39 1873 Turowski Marek FM4 Marki 1149.3901:46:18
331 148.34 2090 Olejniczak Kamil FM2 WARSZAWA 1148.3401:47:03
332 127.01 938 Juchniewicz Mikołaj FMM Warszawa 1127.0102:05:02
333 104.66 2022 Wojnar Mariusz FM6 Warszawa NGK Korba 1104.6602:31:44
Partnerzy