Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

Pro Mężczyźni, kat. GM2

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachLegionowo
2019-04-07
Mława
2019-04-14
Ciechanów
2019-06-16
1 1800.00 1426 Wołosiuk Jarosław OLSZTYN Cryospace Olsztyn 4581.63600.00600.00600.0002:12:5101:59:5802:25:1101:59:11
2 1755.66 1500 Borowicz Bartek Warszawa COZMOBIKE TEAM 4573.08590.40592.18570.5602:14:5002:01:5502:27:0602:05:20
3 1745.30 999 Cacko Kacper Warszawa COZMOBIKE TEAM 4569.14590.48585.68562.0402:15:4602:01:5402:28:4402:07:14
4 1705.17 630 Nogalski Kamil Łódź IFON KolarzKlub 3572.30567.22565.6502:15:0102:06:5402:34:00
5 1612.90 1239 Klimiuk Krzysztof Otwock SuperDrob Bike Team 4537.53538.17528.58537.2002:23:4502:13:4502:44:4802:13:07
6 1577.88 1112 Wrona Patryk Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 4509.70518.09531.59528.2002:31:3602:18:5602:43:5202:15:23
7 1570.11 888 Pomaski Paweł Ciechanów T4B team 4506.91502.95540.27522.9302:32:2602:23:0702:41:1402:16:45
8 1569.91 232 Szklarczyk Michał Józefów GO Sport Scrapper Team 3515.99516.79537.1302:29:4502:19:1702:13:08
9 1522.92 1984 Myszkowski Rafał Konstancin-Jeziorna Loyalty Point Racing Team 4516.11495.90510.91492.0402:29:4302:25:0902:50:3002:25:20
10 1423.40 220 Stec Krzysztof Bar Janusz MTB Team 3469.69488.10465.6102:33:1502:58:2802:33:35
11 1106.88 453 Gumieniak Piotr Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 2549.18557.7002:20:4202:09:04
12 1058.42 409 Grącki Artur Warszawa Alumex MTB Team 2511.71546.7102:20:4002:10:48
13 1058.06 1199 Murdzia Tomasz Warszawa Loyalty Point Racing Team 2530.15527.9102:25:4502:16:21
14 600.00 1021 Piasecki Patryk Mrągowo Piasecki Concept 1600.0002:08:47
15 598.91 1253 Kuszmider Kamil Płońsk CATENA WYSZKÓW 1598.9102:09:01
16 586.16 2046 Grędziński Bartosz Mława Kross Staff Team 1586.1602:02:48
17 581.71 1254 Góralewski Łukasz WYSZKóW CATENA WYSZKÓW 1581.7102:12:50
18 547.24 1866 Kołacz Konrad Puławy ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 1547.2402:21:12
19 542.44 1300 Łopatek Kamil Olsztyn Cryospace Olsztyn 1542.4402:22:27
20 529.91 840 Świderski Paweł Warszawa GO Sport Scrapper Team 1529.9102:15:50
21 522.16 991 Andrzejewski Przemysław Łódź 1522.1602:16:57
22 520.94 1757 Jurczak Piotr BYDGOSZCZ Continental 1520.9402:47:13
23 520.34 837 Stępień Rafał Łódź GO Sport Scrapper Team 1520.3402:28:30
24 514.03 887 Łukasiak Łukasz Józefów GO Sport Scrapper Team 1514.0302:19:07
25 506.74 1162 Lewicki Łukasz Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 1506.7402:21:07
26 489.16 1639 Orszulak Adam Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 1489.1602:27:09
27 488.94 1911 Jegliński Łukasz Mławka TWISTER TEAM 1488.9402:27:13
28 485.74 1597 Zakrzewski Paweł Lipno Lipa MTB 1485.7402:59:20
29 477.32 1649 Budny Łukasz KRASNE INTERCARS SONIC BIKE TEAM 1477.3202:41:53
30 476.29 958 Świerczyński Tomasz Łódź Lucy in The Sky 1476.2902:42:14
31 463.64 1322 Łuczak Kamil Michałów-Reginów MCP Bike Team 1463.6402:35:15
32 395.02 1945 Chodnikiewicz Jarosław warszawa Deutsche Bank Bike Team 1395.0203:02:13
33 378.68 2061 Hermann Mariusz Mława Kross UKS CENTER Czernice Borowe 1378.6803:10:05
Partnerzy