Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

Pro Mężczyźni, kat. GM3

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachLegionowo
2019-04-07
Mława
2019-04-14
Ciechanów
2019-06-16
1 1800.00 1439 Poczopko Andrzej Olsztyn Cryospace Olsztyn 4600.00600.00600.00600.0002:15:3702:03:4902:25:0801:59:12
2 1698.94 631 Ziółkowski Jarosław Łódź IFON KolarzKlub 4577.57565.23552.71556.1402:20:5302:11:2602:37:3302:08:36
3 1684.09 1075 Zalewski Pawel Ełk PT Mazury Team Ełk 4577.57555.44551.08546.7902:20:5302:13:4502:38:0102:10:48
4 1653.47 1435 Kruba Emil Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 3564.09542.66546.7202:24:1502:16:5402:10:49
5 1647.49 432 Lange Marcin Ciechanów T4B team 4554.17544.38548.94533.9302:26:5002:16:2802:38:3802:13:57
6 1602.52 1481 Gruda Łukasz Rzeczyca 4512.24526.20534.23542.0902:38:5102:21:1102:43:0002:11:56
7 1596.15 216 Sachs Karol Warszawa AirBike.pl Team 3529.12526.64540.3902:33:4702:45:2102:12:21
8 1535.96 819 Chrobak Tomasz Warszawa GO Sport Scrapper Team 3533.57496.59505.8002:32:3002:29:3602:21:24
9 1503.48 599 Sławiński Adam ZGIERZ Dell Team 4457.48474.60523.26505.6202:57:5202:36:3202:46:2502:21:27
10 1483.95 647 Bagieński Paweł Brwinów IFON KolarzKlub 3513.75468.72501.4802:38:2303:05:4702:22:37
11 1483.67 913 Kurowski Michał Warszawa POLA-K 4502.65491.07489.95483.4102:41:5302:31:1702:57:4402:27:57
12 1458.68 1400 Kierus Michał Lodz Dell Team 4446.19467.87491.19499.6203:02:2202:38:4702:57:1702:23:09
13 1412.45 1216 Kompa Tomasz Gałków Mały Dell Team 3477.62465.82469.0102:50:2202:39:2903:05:40
14 1183.44 1566 Bielecki Łukasz Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 2596.12587.3202:16:3002:28:16
15 1072.65 1888 Haladyn Paweł Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2538.70533.9502:31:0302:19:08
16 1040.99 1237 Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team 2548.88492.1102:38:3902:25:20
17 988.42 1433 Krygielski Krzysztof Wójtowo Cryospace Olsztyn 2502.49485.9302:41:5602:32:53
18 975.92 282 Gałkowski Marcin Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2498.03477.8902:29:1003:02:13
19 918.85 141 Kułakowski Tomasz Olsztyn Cisowianka 2480.53438.3202:49:2003:18:40
20 596.12 1292 Kindrasz Krzysztof Giżycko Szprycha Giżycko 1596.1202:16:30
21 564.35 1251 Parys Robert Wyszków CATENA WYSZKÓW 1564.3502:24:11
22 558.80 1598 Wiszniewski Mateusz Mrągowo wtw-poland.com 1558.8002:25:37
23 553.13 2187 Kwapisz Bartłomiej Piaseczno t-bike.pl Racing Team 1553.1302:09:18
24 546.72 2251 Kamiński Przemek Piaseczno Polski Klub MTB 1546.7202:10:49
25 543.19 234 Cieciera Maciej Halinów 1543.1902:29:48
26 531.97 842 Mrowiec Kamil Warszawa GO Sport Scrapper Team 1531.9702:19:39
27 530.56 1750 Grządka Przemysław Warszawa PZU Sport Team 1530.5602:33:22
28 530.56 2095 Joński Emil Puławy atolbike.pl Puławy 1530.5602:33:22
29 530.44 1263 Skalski Mariusz Stanisławów 1530.4402:33:24
30 526.89 1661 Lesiak Jaroslaw Grodzisk Mazowiecki 1526.8902:34:26
31 511.81 2088 Zurel Michał Rypin cykliści rypin 1511.8102:38:59
32 508.67 504 Krakowski Michał Jabłonna BokserskAutoserwis Bike Team 1508.6702:39:58
33 508.01 2177 Kędzierski Łukasz Warszawa 1508.0102:20:47
34 503.89 1620 Bojanowski Dariusz Koluszki Veolia Energia Łódź Bike Team 1503.8902:41:29
35 499.56 1217 Bartosik Marek Łódz Dell Team 1499.5602:23:10
36 487.63 1872 Adamek Michał Wrocław 1487.6302:46:52
37 481.02 412 Bator Marek PIASECZNO 1481.0202:28:41
38 478.78 1801 Oszkiel Rafał Seroki-Parcela 1478.7802:35:10
39 477.71 1141 Mikołajun Maciej Zielonka Team PKO Bank Polski 1477.7102:50:20
40 475.27 1337 Lutecki Tomasz Łódź IFON KolarzKlub 1475.2702:30:29
41 472.38 128 Stawarz Maciej Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1472.3802:37:16
42 471.04 1853 Berkan Marek Warszawa e-point bike team 1471.0403:04:52
43 450.52 2181 Łasiński Jarosław Otwock Łasiński Team 1450.5202:38:45
44 449.97 1652 Marzoch Łukasz Ząbki 1449.9703:00:50
45 445.99 1838 Wal Mariusz Lublin Isover MTB Team Lublin 1445.9903:02:27
46 443.70 2415 Klicki Tomasz Marki MCP Bike Team 1443.7002:47:26
47 442.79 1913 Woroniecki Dawid Łaskarzew NC+ SPORTS TEAM 1442.7903:03:46
48 421.68 46 Kosiński Włodzimierz Kozłów Biskupi 1421.6803:12:58
Partnerzy