07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

Pro Mężczyźni, kat. GM4

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachLegionowo
2019-04-07
Mława
2019-04-14
Ciechanów
2019-06-16
1 1608.67 440 Klimaszewski Piotr Warszawa Loyalty Point Racing Team 3522.99565.23520.4502:36:3602:26:4102:50:42
2 1600.96 333 Bąkowski Marcin Warszawa Crazy Racing Team 3524.61576.83499.5202:36:0702:23:4402:57:51
3 1558.78 452 Falkiewicz Krzysztof Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 3436.18576.90545.7003:07:4602:23:4302:42:48
4 1558.75 1071 Kulik Ryszard Ełk PT Mazury Team Ełk 3514.29553.04491.4202:39:1502:29:5503:00:47
5 1496.63 1970 Mikołajczyk Paweł Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 3513.37501.52481.7402:39:3202:45:1903:04:25
6 1439.50 1575 Grzegorczuk Tomasz Warszawa PATNET TEAM 3466.36515.24457.9002:55:3702:40:5503:14:01
7 1404.91 1648 Bieńkowski Maciej Warszawa [BS|TT] Benefit Systems Triathlon Team 3442.07499.41463.4303:05:1602:46:0103:11:42
8 1200.00 1249 Trzciński Paweł Wyszków Catena Wyszków 2600.00600.0002:16:3002:28:04
9 1139.76 639 Jędrej Andrzej Brwinów IFON KolarzKlub 2599.86539.9002:18:1302:44:33
10 1124.66 1972 Banaszek Paweł Tłuszcz Loyalty Point Racing Team 2537.34587.3202:32:2502:21:10
11 1123.43 1973 Górecki Marek Buczek Jastrzębie Łaskie 2571.46551.9702:23:1902:40:57
12 1121.32 1244 Rumsicki Sylwester Otwock SuperDrob Bike Team 2584.63536.6902:21:4902:45:32
13 1099.65 632 Foryś Leszek Łódz IFON KolarzKlub 2533.78565.8702:33:2602:26:31
14 1099.54 263 Górski Cezary WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2532.05567.4902:33:5602:26:06
15 1094.22 814 Chmielewski Cezary Warszawa GO Sport Scrapper Team 2517.59576.6302:38:1402:23:47
16 1075.66 1082 Mazurek Sławomir Żyrardów Trezado Wolfpack 2513.75561.9102:39:2502:27:33
17 1048.82 74 Poluchowicz Artur Łęczyca Hurtap 2501.38547.4402:43:2102:31:27
18 1032.02 970 Andrzejczuk Piotr Warszawa Bank Pekao Team 2497.17534.8502:44:4402:35:01
19 986.03 1581 Jatelnicki Olgierd Kamionka Loyalty Point Racing Team 2503.95482.0802:42:3103:04:17
20 968.19 1464 Kolanowski Marek Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2466.36501.8302:55:3702:45:13
21 950.81 816 Cichecki Jacek Warszawa GO Sport Scrapper Team 2448.73502.0803:02:3102:45:08
22 926.73 1416 Barczak Wojciech Bydgoszcz 2464.02462.7102:56:3003:12:00
23 600.00 1914 Król Zbigniew Warszawa COZMOBIKE TEAM 1600.0002:18:11
24 576.15 1536 Duda Robert warszawa Rowery Duda 1576.1502:22:09
25 559.92 841 Trawkowski Paweł Warszawa GO Sport Scrapper Team 1559.9202:38:40
26 546.18 1242 Kowalski Ireneusz Otwock SuperDrob Bike Team 1546.1802:29:57
27 537.11 1623 Ślusarz Jerzy Warszawa 1537.1102:32:29
28 534.48 633 Fabijański Dariusz Łódź IFON KolarzKlub 1534.4802:46:13
29 515.69 1404 Korajczyk Mariusz Legionowo 1515.6902:38:49
30 500.87 143 Rogala Marcin Komornica RIDE43team 1500.8702:43:31
31 481.76 929 Antolak Ryszard Warszawa IBOX Mała Liga Cycling Team 1481.7602:50:00
32 474.49 1430 Piotrowski Tomasz Olsztyn Cryospace Olsztyn 1474.4903:07:14
33 470.28 254 Pacuk Dariusz Toruń WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1470.2802:56:18
34 457.16 935 Juchniewicz Artur Warszawa 1457.1602:59:09
35 454.03 983 Waśniewski Arkadiusz Ząbki Loyalty Point Racing Team 1454.0303:00:23
36 442.11 1101 Kuflewski Piotr Puławy 1442.1103:05:15
37 438.79 402 Sztęborowski Adam Warszawa Alumex MTB Team 1438.7903:06:39
Partnerzy