07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

Pro Mężczyźni, kat. Open

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachLegionowo
2019-04-07
Mława
2019-04-14
Ciechanów
2019-06-16
1 1781.42 1426 Wołosiuk Jarosław OLSZTYN Cryospace Olsztyn 3581.63600.00599.7902:12:5101:59:5802:25:11
2 1755.46 1500 Borowicz Bartek Warszawa COZMOBIKE TEAM 3573.08590.40591.9802:14:5002:01:5502:27:06
3 1751.11 1439 Poczopko Andrzej Olsztyn Cryospace Olsztyn 3569.77581.34600.0002:15:3702:03:4902:25:08
4 1745.10 999 Cacko Kacper Warszawa COZMOBIKE TEAM 3569.14590.48585.4802:15:4602:01:5402:28:44
5 1737.19 1076 Perkowski Damian PT Mazury Team Ełk 3572.87576.07588.2502:14:5302:04:5702:28:02
6 1704.97 630 Nogalski Kamil Łódź IFON KolarzKlub 3572.30567.22565.4502:15:0102:06:5402:34:00
7 1648.83 631 Ziółkowski Jarosław Łódź IFON KolarzKlub 3548.47547.65552.7102:20:5302:11:2602:37:33
8 1637.72 1075 Zalewski Pawel Ełk PT Mazury Team Ełk 3548.47538.17551.0802:20:5302:13:4502:38:01
9 1604.10 1239 Klimiuk Krzysztof Otwock SuperDrob Bike Team 3537.53538.17528.4002:23:4502:13:4502:44:48
10 1602.63 432 Lange Marcin Ciechanów T4B team 3526.24527.45548.9402:26:5002:16:2802:38:38
11 1559.20 1112 Wrona Patryk Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 3509.70518.09531.4102:31:3602:18:5602:43:52
12 1549.95 888 Pomaski Paweł Ciechanów T4B team 3506.91502.95540.0902:32:2602:23:0702:41:14
13 1530.49 1481 Gruda Łukasz Rzeczyca 3486.43509.83534.2302:38:5102:21:1102:43:00
14 1522.74 1984 Myszkowski Rafał Konstancin-Jeziorna Loyalty Point Racing Team 3516.11495.90510.7302:29:4302:25:0902:50:30
15 1494.27 440 Klimaszewski Piotr Warszawa Loyalty Point Racing Team 3493.42490.72510.1302:36:3602:26:4102:50:42
16 1485.37 333 Bąkowski Marcin Warszawa Crazy Racing Team 3494.95500.79489.6302:36:0702:23:4402:57:51
17 1447.26 452 Falkiewicz Krzysztof Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 3411.52500.85534.8903:07:4602:23:4302:42:48
18 1447.02 1071 Kulik Ryszard Ełk PT Mazury Team Ełk 3485.21480.13481.6802:39:1502:29:5503:00:47
19 1445.46 105 Miziołek Andrzej Warszawa 3480.98484.17480.3102:40:3902:28:4003:01:18
20 1443.07 913 Kurowski Michał Warszawa POLA-K 3477.32475.80489.9502:41:5302:31:1702:57:44
21 1417.53 1210 Sławiński Adam ZGIERZ Dell Team 3434.43459.84523.2602:57:5202:36:3202:46:25
22 1391.95 1970 Mikołajczyk Paweł Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 3484.35435.41472.1902:39:3202:45:1903:04:25
23 1373.89 1216 Kompa Tomasz Gałków Mały Dell Team 3453.55451.33469.0102:50:2202:39:2903:05:40
24 1368.22 1400 Kierus Michał Lodz Dell Team 3423.71453.32491.1903:02:2202:38:4702:57:17
25 1359.39 1966 Sokolnicki Sławomir Ciechanów T4B team 3446.09433.70479.6002:53:1302:45:5803:01:34
26 1336.13 1575 Grzegorczuk Tomasz Warszawa PATNET TEAM 3439.99447.31448.8302:55:3702:40:5503:14:01
27 1325.88 1692 Sikora Robert Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 3443.02436.07446.7902:54:2502:45:0403:14:54
28 1304.89 1648 Bieńkowski Maciej Warszawa [BS|TT] Benefit Systems Triathlon Team 3417.07433.57454.2503:05:1602:46:0103:11:42
29 1154.19 1249 Trzciński Paweł Wyszków Catena Wyszków 2566.08588.1102:16:3002:28:04
30 1153.40 1566 Bielecki Łukasz Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 2566.08587.3202:16:3002:28:16
31 1106.88 453 Gumieniak Piotr Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 2549.18557.7002:20:4202:09:04
32 1094.63 838 Okniński Dawid Biała Podlaska GO Sport Scrapper Team 2547.95546.6802:21:0102:11:40
33 1080.20 1973 Górecki Marek Buczek Jastrzębie Łaskie 2539.16541.0402:23:1902:40:57
34 1061.46 1435 Kruba Emil Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 2535.67525.7902:24:1502:16:54
35 1058.06 1199 Murdzia Tomasz Warszawa Loyalty Point Racing Team 2530.15527.9102:25:4502:16:21
36 1049.98 639 Jędrej Andrzej Brwinów IFON KolarzKlub 2520.78529.2002:18:1302:44:33
37 1045.29 812 Kleps Michał OTWOCK GO Sport Scrapper Team 2505.54539.7502:22:2302:41:20
38 1033.99 1241 Woźnica Dariusz Otwock SuperDrob Bike Team 2503.39530.6002:33:3002:44:07
39 1033.62 1244 Rumsicki Sylwester Otwock SuperDrob Bike Team 2507.56526.0602:21:4902:45:32
40 1032.78 232 Szklarczyk Michał Józefów GO Sport Scrapper Team 2515.99516.7902:29:4502:19:17
41 1029.10 216 Sachs Karol Warszawa AirBike.pl Team 2502.46526.6402:33:4702:45:21
42 1028.90 1888 Haladyn Paweł Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2511.55517.3502:31:0302:19:08
43 1016.86 1972 Banaszek Paweł Tłuszcz Loyalty Point Racing Team 2506.97509.8902:32:2502:21:10
44 1008.69 1281 Misiaszek Sławomir Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2498.36510.3302:24:2602:50:38
45 994.89 632 Foryś Leszek Łódz IFON KolarzKlub 2503.61491.2802:33:2602:26:31
46 994.65 263 Górski Cezary WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2501.97492.6802:33:5602:26:06
47 988.94 814 Chmielewski Cezary Warszawa GO Sport Scrapper Team 2488.33500.6102:38:1402:23:47
48 987.84 819 Chrobak Tomasz Warszawa GO Sport Scrapper Team 2506.69481.1502:32:3002:29:36
49 974.08 1537 Gabrylewicz Kazimierz Ełk MTB EŁK PROSTKI 2488.33485.7502:38:1402:28:11
50 972.53 1082 Mazurek Sławomir Żyrardów Trezado Wolfpack 2484.70487.8302:39:2502:27:33
51 960.44 282 Gałkowski Marcin Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2482.55477.8902:29:1003:02:13
52 957.62 220 Stec Krzysztof Bar Janusz MTB Team 2469.69487.9302:33:1502:58:28
53 957.49 1265 Sawicki Jarosław Warszawa Retro Rowery Duda Team 2490.14467.3502:37:3902:34:01
54 956.59 647 Bagieński Paweł Brwinów IFON KolarzKlub 2487.87468.7202:38:2303:05:47
55 948.30 74 Poluchowicz Artur Łęczyca Hurtap 2473.03475.2702:43:2102:31:27
56 947.99 1581 Jatelnicki Olgierd Kamionka Loyalty Point Racing Team 2475.46472.5302:42:3103:04:17
57 947.99 1433 Krygielski Krzysztof Wójtowo Cryospace Olsztyn 2477.17470.8202:41:5602:32:53
58 938.32 678 Łabanowski Krzysztof WARSZAWA GO Sport Scrapper Team 2468.73469.5902:44:5102:33:17
59 933.40 970 Andrzejczuk Piotr Warszawa Bank Pekao Team 2469.06464.3402:44:4402:35:01
60 894.64 141 Kułakowski Tomasz Olsztyn Cisowianka 2456.32438.3202:49:2003:18:40
61 891.33 1416 Barczak Wojciech Bydgoszcz 2437.79453.5402:56:3003:12:00
62 876.59 1534 Oszkiel Mateusz Seroki-Parcela NC+ SPORTS TEAM 2404.80471.7903:10:5302:32:34
63 875.66 1464 Kolanowski Marek Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2439.99435.6702:55:3702:45:13
64 859.25 816 Cichecki Jacek Warszawa GO Sport Scrapper Team 2423.36435.8903:02:3102:45:08
65 841.25 2025 Kado Mirosław Łajski Wieliszew Heron Team 2396.51444.7403:01:3203:15:48
66 827.67 58 Grudziński Tomasz Sękocin Stary 2410.76416.9103:08:0702:52:39
67 600.00 1021 Piasecki Patryk Mrągowo Piasecki Concept 1600.0002:08:47
68 598.91 1253 Kuszmider Kamil Płońsk CATENA WYSZKÓW 1598.9102:09:01
69 586.16 2046 Grędziński Bartosz Mława Kross Staff Team 1586.1602:02:48
70 581.71 1254 Góralewski Łukasz WYSZKóW CATENA WYSZKÓW 1581.7102:12:50
71 571.45 1359 Kamiński Michał Biała Podlaska GO Sport Scrapper Team 1571.4502:15:13
72 566.08 1292 Kindrasz Krzysztof Giżycko Szprycha Giżycko 1566.0802:16:30
73 549.00 951 Majkowski Krzysztof Dobrzyń T4B team 1549.0002:38:37
74 548.88 1237 Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team 1548.8802:38:39
75 548.82 841 Trawkowski Paweł Warszawa GO Sport Scrapper Team 1548.8202:38:40
76 547.24 1866 Kołacz Konrad Puławy ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 1547.2402:21:12
77 543.58 1536 Duda Robert warszawa Rowery Duda 1543.5802:22:09
78 542.44 1300 Łopatek Kamil Olsztyn Cryospace Olsztyn 1542.4402:22:27
79 537.47 1250 Bralewski Mirosław Wyszków CATENA WYSZKÓW 1537.4702:23:46
80 535.91 1251 Parys Robert Wyszków CATENA WYSZKÓW 1535.9102:24:11
81 530.64 1598 Wiszniewski Mateusz Mrągowo wtw-poland.com 1530.6402:25:37
82 529.91 840 Świderski Paweł Warszawa GO Sport Scrapper Team 1529.9102:15:50
83 523.89 633 Fabijański Dariusz Łódź IFON KolarzKlub 1523.8902:46:13
84 520.90 1914 Król Zbigniew Warszawa COZMOBIKE TEAM 1520.9002:18:11
85 520.76 1757 Jurczak Piotr BYDGOSZCZ Continental 1520.7602:47:13
86 520.34 837 Stępień Rafał Łódź GO Sport Scrapper Team 1520.3402:28:30
87 516.28 528 Żuchliński Adam Suchy Dwór GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1516.2802:48:40
88 515.82 234 Cieciera Maciej Halinów 1515.8202:29:48
89 515.43 842 Mrowiec Kamil Warszawa GO Sport Scrapper Team 1515.4302:19:39
90 515.31 1242 Kowalski Ireneusz Otwock SuperDrob Bike Team 1515.3102:29:57
91 513.24 878 Ostrowski Grzegorz Chorzele T4B team 1513.2402:49:40
92 511.71 409 Grącki Artur Warszawa Alumex MTB Team 1511.7102:20:40
93 506.74 1623 Ślusarz Jerzy Warszawa 1506.7402:32:29
94 503.83 1750 Grządka Przemysław Warszawa PZU Sport Team 1503.8302:33:22
95 503.83 2095 Joński Emil Puławy atolbike.pl Puławy 1503.8302:33:22
96 503.72 1263 Skalski Mariusz Stanisławów 1503.7202:33:24
97 500.35 1661 Lesiak Jaroslaw Grodzisk Mazowiecki 1500.3502:34:26
98 493.09 1061 Cieślak Michał Karczew IBOX Mała Liga Cycling Team 1493.0902:56:36
99 489.16 1639 Orszulak Adam Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 1489.1602:27:09
100 488.94 1911 Jegliński Łukasz Mławka TWISTER TEAM 1488.9402:27:13
101 486.54 1404 Korajczyk Mariusz Legionowo 1486.5402:38:49
102 486.03 2088 Zurel Michał Rypin cykliści rypin 1486.0302:38:59
103 485.58 1597 Zakrzewski Paweł Lipno Lipa MTB 1485.5802:59:20
104 483.04 504 Krakowski Michał Jabłonna BokserskAutoserwis Bike Team 1483.0402:39:58
105 478.50 1620 Bojanowski Dariusz Koluszki Veolia Energia Łódź Bike Team 1478.5002:41:29
106 477.32 1649 Budny Łukasz KRASNE Mayday team Lublin 1477.3202:41:53
107 476.29 958 Świerczyński Tomasz Łódź Lucy in The Sky 1476.2902:42:14
108 472.55 143 Rogala Marcin Komornica RIDE43team 1472.5502:43:31
109 471.04 1853 Berkan Marek Warszawa e-point bike team 1471.0403:04:52
110 465.09 1430 Piotrowski Tomasz Olsztyn Cryospace Olsztyn 1465.0903:07:14
111 463.89 1801 Oszkiel Rafał Seroki-Parcela Sportgang Wysportowani Racing Team 1463.8902:35:10
112 463.64 1322 Łuczak Kamil Michałów-Reginów MCP Bike Team 1463.6402:35:15
113 463.06 1872 Adamek Michał Wrocław 1463.0602:46:52
114 457.69 1943 Stawarz Maciej Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1457.6902:37:16
115 454.53 929 Antolak Ryszard Warszawa IBOX Mała Liga Cycling Team 1454.5302:50:00
116 454.08 1822 Rutkowski Robert Brzeziny SRB-DMX RT BRZEZINY 1454.0802:50:10
117 453.64 1141 Mikołajun Maciej Zielonka Team PKO Bank Polski 1453.6402:50:20
118 431.31 935 Juchniewicz Artur Warszawa 1431.3102:59:09
119 429.90 2415 Klicki Tomasz Marki MCP Bike Team 1429.9002:47:26
120 428.37 983 Waśniewski Arkadiusz Ząbki Loyalty Point Racing Team 1428.3703:00:23
121 427.30 1652 Marzoch Łukasz Ząbki 1427.3003:00:50
122 423.98 1519 Krasuski Andrzej Warszawa Loyalty Point Racing Team 1423.9803:02:15
123 423.51 1838 Wal Mariusz Lublin Isover MTB Team Lublin 1423.5103:02:27
124 420.48 1913 Woroniecki Dawid Łaskarzew NC+ SPORTS TEAM 1420.4803:03:46
125 418.69 2081 Kubit Marcin Mława 1418.6902:51:55
126 417.11 1101 Kuflewski Piotr Puławy 1417.1103:05:15
127 413.98 402 Sztęborowski Adam Warszawa Alumex MTB Team 1413.9803:06:39
128 408.28 254 Pacuk Dariusz Toruń WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1408.2802:56:18
129 400.43 46 Kosiński Włodzimierz Kozłów Biskupi 1400.4303:12:58
130 395.02 1945 Chodnikiewicz Jarosław warszawa Deutsche Bank Bike Team 1395.0203:02:13
131 378.68 2061 Hermann Mariusz Mława Kross UKS CENTER Czernice Borowe 1378.6803:10:05
Partnerzy