07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

Hobby Kobiety, kat. HK3

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachLegionowo
2019-04-07
Mława
2019-04-14
Ciechanów
2019-06-16
1 600.00 5152 Gajewska Aleksandra HK3 Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 3200.00200.00200.0000:17:3600:22:0700:16:50
2 562.18 5307 Szymańska Amelia HK3 Rypin cykliści rypin 3192.70192.60176.8800:18:1600:22:5800:19:02
3 544.62 5148 Jankowska Zuzanna HK3 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 3184.45187.96172.2100:19:0500:23:3200:19:33
4 498.08 5011 Laseczka Maja HK3 Warszawa 3176.29163.73158.0600:19:5800:27:0100:21:18
5 454.51 5161 Lutecka Hania HK3 ŁÓDŹ IFON KolarzKlub 3163.47146.55144.4900:21:3200:30:1100:23:18
6 383.38 5154 Szulińska Nina HK3 Prostki MTB EŁK PROSTKI 2197.20186.1800:17:5100:18:05
7 374.70 5202 Grudna Zuzanna HK3 WARSZAWA Alltop STAG Team 2197.20177.5000:17:5100:18:58
8 357.25 5203 Borysiuk Zofia HK3 Warszawa Alltop STAG Team 2186.24171.0100:18:5400:25:52
9 183.29 5059 Kornacka Alicja HK3 Kobyłka Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1183.2900:24:08
10 181.17 5038 Kateszczenko Maja HK3 MTB EŁK PROSTKI 1181.1700:18:35
11 173.40 5180 Samsel Hania HK3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1173.4000:20:18
12 164.63 5053 Iskritskaya Polina HK3 1164.6300:20:27
13 163.42 5219 Pacuk Zosia HK3 Toruń WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1163.4200:27:04
14 157.32 5084 Poluchowicz Oliwia HK3 Łęczyca Hurtap 1157.3200:28:07
15 143.97 5105 Bolek Agnieszka HK3 NOWA IWICZNA 1143.9700:24:27
16 136.79 5267 Dobrzańska Maria HK3 Łoziska 1136.7900:25:44
17 131.84 0 Lehmann Olga HK3 The LeMans Team 1131.8400:26:42
18 122.36 5244 Gawrońska Monika HK3 1122.3600:28:46
19 113.87 5109 Gutkowska Julia HK3 Ciechanow 1113.8700:29:34
20 82.31 5245 MŁyŃczak Maria HK3 Ciechanów 182.3100:40:54
Partnerzy