07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
05.10
sobota
Piaseczno
XIII
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

Hobby Mężczyźni, kat. Open

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachLegionowo
2019-04-07
Mława
2019-04-14
Ciechanów
2019-06-16
1 593.18 5128 Zelcer Bartosz HM3 Czaplinek 3195.27200.00197.9100:15:3000:20:1700:15:59
2 576.91 5017 Wyszomierski Adam HM4 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 3192.78198.05186.0800:15:4200:20:2900:17:00
3 542.38 5010 Zalewski Szymon HM3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 3171.81187.37183.2000:17:3700:21:3900:17:16
4 516.17 5250 Kaszewski Dawid HM3 Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 3159.16179.63177.3800:19:0100:22:3500:17:50
5 509.13 5141 Berkan Damian HM3 Warszawa Bike Concept 3166.76161.09181.2800:18:0900:25:1100:17:27
6 484.75 5013 Rogoziński Michał HM3 Warszawa 3161.85158.57164.3300:18:4200:25:3500:19:15
7 476.91 5217 Piernikowski Aleksander HM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 3149.34159.61167.9600:20:1600:25:2500:18:50
8 463.09 5122 Małysz Maksymilian HM2 Legionowo GO Sport Scrapper Team 3147.52152.51163.0600:20:3100:26:3600:19:24
9 454.11 5140 Mazur Szymon HM2 Warszawa 3138.84154.15161.1200:21:4800:26:1900:19:38
10 428.54 5174 Nowicki Tymon HM1 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 3130.84144.02153.6800:23:0800:28:1000:20:35
11 417.86 5147 Sasin Oskar HM3 Pasek RKS Family Active Tłuszcz 3140.45143.18134.2300:21:3300:28:2000:23:34
12 382.77 5229 Jary Tymon HM1 Łódz Dell Team 3115.96126.84139.9700:26:0600:31:5900:22:36
13 355.82 5155 Pniak Roch HM2 Łódż 3118.46123.37113.9900:25:3300:32:5300:27:45
14 400.00 5157 Gregorowicz Maciej HM3 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 2200.00200.0000:15:0800:15:49
15 387.51 5149 Żytowiecki Jacek HM3 Wieliszew Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 2193.64193.8700:20:5700:16:19
16 375.18 5189 Kłucjasz Jakub HM4 Bełchatów 2182.88192.3000:16:3300:16:27
17 361.72 5211 Dudkowski Tymoteusz HM2 Józefów KAMYK Radzymin MTB Team 2175.46186.2600:17:1500:16:59
18 352.72 5120 Wojciechowski Igor HM3 Warszawa 2172.30180.4200:17:3400:17:32
19 350.06 5100 Ołdak Leon HM2 Legionowo DAX Rowery Legionowo 2175.29174.7700:17:1600:18:06
20 346.25 5139 Rees Daniel HM3 Kozery Maro Sport Team 2171.32174.9300:17:4000:18:05
21 335.21 5007 Kośla Bartosz HM4 Gałków Duży 7 Szprych 2156.15179.0600:19:2300:17:40
22 327.32 5207 Miktus Rafał HM3 Warszawa Alltop STAG Team 2149.10178.2200:20:1800:17:45
23 314.13 5210 Dudkowski Leonard HM1 Józefów KAMYK Radzymin MTB Team 2148.37165.7600:20:2400:19:05
24 310.17 5060 Mirkowski Adrian HM1 RADZYMIN Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 2154.34155.8300:26:1700:20:18
25 296.84 5162 Drągowski Piotr HM1 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 2145.75151.0900:20:4600:26:51
26 276.86 0 Klimaszewski Stanisław HM3 Turowo 2132.64144.2200:30:3500:21:56
27 273.80 5172 Kruba Maciej HM2 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 2129.25144.5500:23:2500:21:53
28 269.17 5255 Pniak Leon HM3 Łódź 2138.31130.8600:21:5300:31:00
29 265.23 5399 Sanni Faris HM3 OTWOCK 2137.06128.1700:22:0500:31:39
30 259.76 5218 Babiński Mateusz HM3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2136.95122.8100:22:0600:33:02
31 248.56 5279 Kalinowski Wojciech HM1 Ząbki 2119.79128.7700:25:1600:24:34
32 228.19 5199 Brześkiewicz Szymon HM2 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 2109.93118.2600:27:3200:26:45
33 189.10 5216 Gidaszewski Michał HM1 Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 289.9999.1100:33:3800:31:55
34 199.58 5186 Jedynak Michał HM4 Rogów LKK Luks Sławno 1199.5800:15:51
35 194.85 5022 Gasek Bernard HM4 otwock Warszawski Klub Kolarski 1194.8500:15:32
36 189.42 5256 Petriakov Igor HM3 1189.4200:16:42
37 182.32 5006 Stefański Maciej HM3 Stryków LUKS DWÓJKA DANIELO SPORTSWEAR STRYKÓW 1182.3200:17:21
38 182.32 5039 Drzewiecki Franek HM2 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1182.3200:17:21
39 181.11 5119 Jagodziński Mateusz HM3 KAMYK Radzymin MTB TEAM 1181.1100:17:28
40 179.73 5184 Dobosz Antoni HM2 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1179.7300:17:36
41 175.97 5280 Machowicz Franciszek HM3 Legionowo DAX Rowery Legionowo 1175.9700:17:12
42 170.22 5054 Savchenko Boris HM2 1170.2200:18:35
43 168.86 5012 Petriakov Ilia HM2 1168.8600:18:44
44 166.35 5005 Siergiej Kacper HM3 Mława 1166.3500:19:01
45 163.48 0 Przewódzki Jakub HM2 Ciechanów 1163.4800:19:21
46 163.20 5208 Przybysz Nikodem HM2 Warszawa Alltop STAG Team 1163.2000:19:23
47 162.72 5099 Werbiński Jakub HM3 Łódź 1162.7200:18:36
48 160.71 5190 Samsel Aleksander HM4 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1160.7100:18:50
49 160.00 5192 Baranek Bartosz HM3 Piaseczno 1160.0000:18:55
50 158.56 5040 Stankiewicz Stanisław HM3 IGT MTB TEAM 1158.5600:19:57
51 158.43 5041 Stelmaszczyk Staś HM3 W-wa Ursynów Bar Janusz MTB Team 1158.4300:19:58
52 157.23 5258 Kaźmierczak Kamil HM2 Łódź Cisowianka 1157.2300:19:15
53 156.28 5262 Karpiesiuk Igor HM3 Chotomów Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1156.2800:19:22
54 156.21 5004 Kwiatkowski Stanisław HM2 Warszawa 1156.2100:20:15
55 156.21 0 KoŁodziej MichaŁ HM4 Ciechanów 1156.2100:20:15
56 156.15 5249 Szczepaniak Mikołaj HM3 ROGÓW Lesz`Go! Rogów Junior 1156.1500:19:23
57 154.42 5206 Langer Staś HM2 Stasi Las Alltop STAG Team 1154.4200:19:36
58 154.06 0 Mańkowski Błażej HM2 Ciechanów 1154.0600:20:32
59 153.81 5087 Napieraj Kacper HM3 Warszawa 1153.8100:20:34
60 153.68 5269 Malicki Bartosz HM2 Łomianki Dolne Bike Concept 1153.6800:20:35
61 153.56 5074 Bylak Dawid HM2 Warszawa 1153.5600:20:36
62 150.40 5056 Klos Vadim HM3 Kalingrad 1150.4000:21:02
63 150.08 5201 Goździński Maciej HM3 Rogów Lesz`Go! Rogów Junior 1150.0800:20:10
64 148.85 0 Honkisz Karol HM4 Kozy 1148.8500:20:20
65 148.85 5212 Oskar Boratyński HM4 Białystok 1148.8500:20:20
66 146.11 5179 Pietraszek Kacper HM4 Jaktorów 1146.1100:21:39
67 145.75 5106 Smosarski Łukasz HM4 Legionowo 1145.7500:20:46
68 144.44 5094 Wielgat Filip HM1 Warszawa 1144.4400:21:54
69 143.22 5145 Czyż Dawid HM2 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1143.2200:21:08
70 142.32 0 Rostkowski Dawid HM2 Legionowo 1142.3200:21:16
71 140.34 5236 Jakubczyk Piotr HM3 Warszawa 1140.3400:21:34
72 139.76 5297 Tomaszewski Antoni HM1 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1139.7600:22:38
73 139.37 5103 Cywiński Piotr HM2 Turka Cywińscy 1139.3700:21:43
74 139.15 5232 Rolek BartŁomiej HM3 Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1139.1500:22:44
75 138.14 5209 Przybysz Marcel HM4 Alltop STAG Team 1138.1400:22:54
76 137.99 0 Frąckiewicz Krzysztof HM3 Legionowo 1137.9900:21:56
77 136.64 5158 Majchrzyk Michał HM2 RAWA MAZOWIECKA DITTA-SERIA MTB TEAM 1136.6400:22:09
78 136.54 0 Rolewicz Jakub HM4 Legionowo 1136.5400:22:10
79 136.54 5150 Hawro Maciej HM2 Warszawa Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1136.5400:22:10
80 135.19 5224 Piętka Mateusz HM4 kownaty Żędowe 1135.1900:23:24
81 132.07 0 Rudziński Marcel HM1 Mława 1132.0700:30:43
82 130.74 0 Gielniewski Aleks HM2 Legionowo 1130.7400:23:09
83 130.09 5257 Boruc Aleksander HM2 Legionowo 1130.0900:23:16
84 127.23 5083 Boniakowski Szymon HM3 Ciechanów 1127.2300:31:53
85 126.90 5024 Hryckiewicz Leon HM2 Mysiadło 1126.9000:23:51
86 126.73 0 Rolewicz Szymon HM3 Legionowo 1126.7300:23:53
87 126.46 5135 Marcinkowski Franciszek HM2 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 1126.4600:23:56
88 125.45 5052 Żochowski Alan HM3 Ciechanów 1125.4500:25:13
89 125.16 0 Bienias Tomasz HM2 Legionowo 1125.1600:24:11
90 123.25 5075 Maciejewski Bartek HM4 Justynów 1123.2500:25:40
91 120.91 5193 Chróst Mikołaj HM3 Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 1120.9100:25:02
92 119.55 0 Krasny Marcin HM4 Legionowo 1119.5500:25:19
93 119.08 5018 Ożgo Maksymilian HM2 MICHAŁOWICE 1119.0800:25:25
94 118.15 0 Kunicki Borys HM1 Zalesie Górne Beznapinki 1118.1500:25:37
95 117.69 5125 Paciorek Filip HM2 Jabłonna 1117.6900:25:43
96 115.89 5101 Majchrzak Jan HM1 Gniewoszów 1115.8900:26:07
97 113.25 5200 Ołdak Anatol HM1 Legionowo DAX Rowery Legionowo 1113.2500:27:56
98 113.15 5231 Szatkowski Piotr HM2 Warszawa 1113.1500:26:45
99 113.15 5198 Skwarek Franciszek HM2 Legionowo 1113.1500:26:45
100 110.66 0 Pitus Patryk HM1 LEGIONOWO 1110.6600:27:21
101 110.06 0 Niewierowski Piotr HM2 Legionowo 1110.0600:27:30
102 109.73 0 Jezierski Bartek HM2 Warszawa Fundacja ECHO 1109.7300:27:35
103 109.66 0 Barszczewski Szymon HM2 Łajski 1109.6600:27:36
104 108.89 0 Wilkowski Szymon HM1 Ciechanów 1108.8900:29:03
105 108.77 0 Markowski Dawid HM3 CIECHANÓW 1108.7700:29:05
106 107.20 0 Raciborski Szymon HM2 Legionowo 1107.2000:28:14
107 105.97 5277 Malinowski Franciszek HM3 Warszawa 1105.9700:29:51
108 103.15 5073 Wąsik Mikołaj HM3 Warszawa 1103.1500:30:40
109 102.43 0 Taperek Arkadiusz HM2 Legionowo 1102.4300:29:33
110 101.45 5183 Romanów Mikołaj HM1 RAJSZEW 1101.4500:29:50
111 99.62 5243 Marjański Jan HM1 Raszyn 199.6200:30:23
112 99.58 0 Zajączkowski Antoni HM1 Łomianki 199.5800:31:46
113 98.91 0 Gregorczyk Michał HM3 Ciechanów 198.9100:31:59
114 98.34 5062 Kuprian Jan HM1 Olsztyn 198.3400:41:15
115 97.74 5182 Tarkowski Paweł HM2 197.7400:30:58
116 97.53 5286 Siwek Jakub HM1 Ciechanów 197.5300:32:26
117 95.98 5065 Wnęt Wiktor HM2 Warszawa WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 195.9800:42:16
118 95.78 5090 Szawurski Ignacy HM1 195.7800:31:36
119 95.78 5169 Lipski Tymon HM1 Warszawa 195.7800:31:36
120 95.18 0 Honkisz Kamil HM2 Kozy 195.1800:31:48
121 94.29 5266 Gawroński łukasz HM1 194.2900:32:06
122 94.15 0 Wilkowska Dominika HM2 Ciechanów 194.1500:33:36
123 94.14 0 Gardyński Roch HM2 Warszawa Fundacja ECHO 194.1400:32:09
124 92.18 5098 Szatkowski Jan HM3 Warszawa 192.1800:32:50
125 92.00 5264 Wojciechowski Łukasz HM3 Legionowo 192.0000:32:54
126 91.69 5057 Lange Gustaw HM1 ŁOMIANKI 191.6900:34:30
127 89.95 5102 Karaś Filip HM1 189.9500:33:39
128 88.50 5181 Sapryk Oliwer HM2 Ząbki 188.5000:34:12
129 88.28 5159 Syta Paweł HM2 Ząbki 188.2800:34:17
130 88.07 5129 Poręcki Leon HM1 Legionowo 188.0700:34:22
131 88.07 5061 Kamiński Marcel HM2 Ciechanów 188.0700:35:55
132 77.67 5194 Składanek Patryk HM2 Legionowo 177.6700:38:58
133 74.92 0 Przybyszewski Filip HM2 Jabłonna 174.9200:40:24
134 73.28 5142 Jezierski Antoni HM2 Ciechanów 173.2800:43:10
135 63.32 0 Jezierski Michał HM1 Fundacja ECHO 163.3200:47:48
Partnerzy