07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Kobiety, kat. Open

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachLegionowo
2019-04-07
Mława
2019-04-14
Ciechanów
2019-06-16
1 1447.16 1486 Ostrowska Anna Chorzele T4B team 3449.74500.00497.4201:47:2601:44:0701:52:55
2 1422.52 1999 Kołatka Anna Iława Cryospace Olsztyn 3455.75469.28497.4901:46:0101:50:5601:52:54
3 1332.30 88 Sobczuk Joanna Warszawa Wodociągi Warszawskie 3437.52446.34448.4401:50:2601:56:3802:05:15
4 1311.35 405 Cabaj Diana Warszawa Alumex MTB Team 3429.61424.85456.8901:52:2802:02:3202:02:56
5 1262.97 637 Stępniak Anna Brwinów IFON KolarzKlub 3409.64417.25436.0801:57:5702:04:4602:08:48
6 1261.78 834 Andrzejczuk Katarzyna Warszawa GO Sport Scrapper Team 3408.19411.10442.4901:58:2202:06:3802:06:56
7 1228.22 310 Paszczyk Katarzyna Elk PT Mazury Team Ełk 3394.05406.23427.9402:02:3702:08:0902:11:15
8 1213.67 267 Sosnowska-Dłoniak Jolanta Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 3404.10388.06421.5101:59:3402:14:0902:13:15
9 1213.50 268 Klasa-Lewandowska Magdalena Toruń WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 3393.78396.03423.6902:02:4202:11:2702:12:34
10 1149.31 1238 Pawlak Zofia Karczew SuperDrob Bike Team 3387.77379.80381.7402:04:3602:17:0402:27:08
11 1007.95 603 Malec Agnieszka Warszawa 3339.82326.38341.7502:22:1102:39:3002:44:21
12 914.80 1474 Kado Teresa Łajski Wieliszew Heron Team 3280.50293.59340.7102:52:1502:57:1902:44:51
13 1000.00 634 Lutecka Małgorzata Łódź IFON KolarzKlub 2500.00500.0001:36:3801:52:20
14 853.77 1434 Kruba Beata Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 2414.74439.0301:56:3002:07:56
15 842.36 1915 Kazińska Katarzyna Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 2407.13435.2302:07:5202:09:03
16 627.63 1440 Poczopko Aurelia Olsztyn Cryospace Olsztyn 2313.24314.3902:34:1502:45:35
17 482.54 636 Kuszmider Magdalena Legionowo IFON KolarzKlub 1482.5401:47:53
18 462.06 848 Kosko Magdalena Ząbki MCP Bike Team 1462.0601:52:40
19 446.98 863 Kubiak Ewa Loyalty Point Racing Team 1446.9801:56:28
20 444.12 1947 Zaniewska Iwona Olsztyn Cryospace Olsztyn 1444.1202:06:28
21 443.41 13 Napióra Alicja Sokolniki Las Hurtap 1443.4101:48:58
22 442.78 1213 Kozanecka Marta Uniejów Dell Team 1442.7802:06:51
23 438.80 817 Nowak Julia Józefów GO Sport Scrapper Team 1438.8002:08:00
24 436.07 1445 Świderska Anna Ełk MTB TEAM EŁK 1436.0701:50:48
25 431.08 61 Sawicka Aleksandra Warszawa ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 1431.0801:52:05
26 429.67 1538 Gabrylewicz Ewa EŁK MTB EŁK PROSTKI 1429.6701:52:27
27 424.20 824 Troinska Agnieszka Warszawa GO Sport Scrapper Team 1424.2001:53:54
28 417.19 1678 Brześkiewicz Dorota Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 1417.1902:04:47
29 372.01 733 Ochrymczuk Anna Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1372.0102:30:59
30 362.87 1030 Nocuń Anna Warszawa 1362.8702:13:09
31 322.51 1646 Kufera Sylwia Warszawa 1322.5102:29:49
32 304.17 2006 Szwabowska Urszula Warszawa Alumex MTB Team 1304.1702:51:09
Partnerzy