07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM1

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachLegionowo
2019-04-07
Mława
2019-04-14
Ciechanów
2019-06-16
1 1494.47 1009 Marchlewski Marcin Lubawa KOMOBIKE SCOTT 3497.52496.95500.0001:27:2301:30:0501:36:44
2 1393.65 225 Mikołajczyk Paweł Warszawa GO Sport Scrapper Team 3473.58466.56453.5101:31:4801:35:5701:46:39
3 1298.54 423 Kędziorek Piotr Warszawa GO Sport Scrapper Team 3439.36419.82439.3601:38:5701:46:3801:50:05
4 1272.73 1431 Koziorowski Grzegorz Olsztynek Cryospace Olsztyn 3417.56420.02435.1501:44:0701:46:3501:51:09
5 997.04 1432 Dawid Maksymilian Olsztyn Cryospace Olsztyn 2500.00497.0401:26:5701:30:04
6 991.36 1245 Rumsicki Karol Otwock SuperDrob Bike Team 2500.00491.3601:29:3201:38:26
7 886.83 1437 Banul Konrad Chorzele Cryospace Olsztyn 2458.03428.8001:34:5501:44:24
8 758.41 1564 Oszkiel Kamil Seroki-Parcela NC+ SPORTS TEAM 2405.36353.0501:47:1502:06:48
9 469.66 2052 Kowalczyk Wojciech Susz KOMOBIKE SCOTT 1469.6601:35:19
10 421.75 968 Wardzyński Krzysztof Warszawa 1421.7501:43:05
11 402.33 831 Barabasz Michał Józefów GO Sport Scrapper Team 1402.3302:00:13
12 395.65 917 Krzyżanowski Przemysław Legionowo 1395.6501:49:53
13 385.81 1903 Mrówczyński Błażej Golub-Dobrzyń GTR- GOLUBSKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE 1385.8101:56:02
14 376.64 825 Adamiec Piotr Józefów GO Sport Scrapper Team 1376.6402:08:25
15 362.14 1814 Maszerowski Dawid SUŁOCIN PŁOCKI KLUB KOLARSKI 1362.1402:03:37
16 354.18 1569 Radecki Michał Legionowo 1354.1802:02:45
17 335.84 883 Żmuda Hubert Maków Mazowiecki 1335.8402:24:01
18 324.88 1864 Zacharewicz Paweł Łomianki Loyalty Point Racing Team 1324.8802:13:49
Partnerzy