07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM2

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachLegionowo
2019-04-07
Mława
2019-04-14
Ciechanów
2019-06-16
1 1482.23 1489 Płoski Adam Ciechanów T4B team 3500.00483.70498.5301:25:4601:27:5501:36:40
2 1436.95 1317 Górnicki Marcin Warszawa Kross Staff Team 3489.63462.90484.4201:27:3501:31:5201:39:29
3 1426.51 1427 Krom Wojciech Olsztyn Cryospace Olsztyn 3486.39461.39478.7301:28:1001:32:1001:40:40
4 1410.30 1657 Giez Wojciech Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 3486.39451.83472.0801:28:1001:34:0701:42:05
5 1397.77 646 Leciejewski Kamil Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 3479.14442.51476.1201:29:3001:36:0601:41:13
6 1395.88 1491 Wyszkowski Arkadiusz Ciechanów T4B team 3478.52443.58473.7801:29:3701:35:5201:41:43
7 1317.42 1543 Piotrowicz Kamil Ciechanów T4B team 3452.20410.08455.1401:34:5001:43:4201:45:53
8 1249.54 1482 Wielgat Michał Ełk MTB EŁK PROSTKI 3404.62398.36446.5601:45:5901:46:4501:47:55
9 1242.74 1617 Dąbrowski Marcin Łomianki Polmo Łomianki 3422.98389.48430.2801:41:2301:49:1101:52:00
10 1239.16 714 Guzewicz Artur Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 3416.07389.84433.2501:43:0401:49:0501:51:14
11 1216.19 731 Kłos Rafał Ciechanów T4B team 3423.54387.00405.6501:41:1501:49:5301:58:48
12 1182.57 1297 Kuśmierski Paweł Pruszków 3401.65374.18406.7401:46:4601:53:3901:58:29
13 1172.36 1824 Szauer Rafał Lubawa LKK Ziemia Lubawska 3395.54374.94401.8801:48:2501:53:2501:59:55
14 1105.36 90 Zielkowski Marcin Żurominek 3370.59330.08404.6901:55:4302:08:5001:59:05
15 935.89 1815 Strzemieczny Tomasz PŁOCK Płocki Klub Kolarski 2461.56474.3301:32:0801:41:36
16 918.55 1162 Lewicki Łukasz Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 2471.94446.6101:30:5201:35:13
17 917.45 323 Florczak Cezary Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 2452.28465.1701:34:4901:43:36
18 887.65 1031 Wolf Mateusz Warszawa 2449.28438.3701:35:2701:49:56
19 879.46 919 Siess Mateusz Warszawa T4B team 2450.14429.3201:35:1601:52:15
20 864.13 1908 Plocek Przemysław Fujitsu Łódź Team 2444.54419.5901:36:2801:41:21
21 848.65 231 Szklarczyk Artur JÓZEFÓW GO Sport Scrapper Team 2439.23409.4201:37:3801:43:52
22 842.05 555 Pilarczyk Michał Warszawa Wawa Bike Team 2424.38417.6701:41:0301:55:23
23 835.40 1597 Zakrzewski Paweł Lipno Lipa MTB 2426.70408.7001:40:3001:44:03
24 823.17 1270 Popławski Cezary Warszawa Bar Janusz MTB Team 2428.69394.4801:40:0201:47:48
25 823.04 1019 Borkowicz Bartosz Lipno LIPA MTB 2406.22416.8201:45:3401:55:37
26 822.23 967 Zwaliński Tomasz Dąbrówno VALEANT MED CYCLING TEAM 2421.87400.3601:41:3901:46:13
27 818.28 1499 Przęzak Marcin Ciechanów Kross Staff Team 2409.65408.6301:44:4101:44:04
28 791.60 1919 Panasiuk Piotr Warszawa 2394.09397.5101:48:4902:01:14
29 752.18 2007 Bizior Marcin Warszawa MontazReklam24.pl 2350.58401.6002:01:1802:00:00
30 733.22 83 Wichrowski Maciej ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 2379.78353.4401:52:5502:00:19
31 500.00 2067 Baranek Paweł Kobyłka AirBike.pl Team 1500.0001:25:03
32 500.00 2046 Grędziński Bartosz Mława Kross Staff Team 1500.0001:36:23
33 496.53 1845 Hałas Jarosław PSZCZYNA 1496.5301:26:22
34 492.53 1496 Cichocki Rafał Sulejówek CRMS AUTO CZĘŚCI 1492.5301:27:04
35 483.37 453 Gumieniak Piotr Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1483.3701:39:42
36 479.84 879 Łukaszewski Łukasz Witowo (Szczytno) Szprycha Giżycko 1479.8401:40:26
37 479.28 1948 Wacinowski Marcin GRODZISK MAZOWIECKI IFON KolarzKlub 1479.2801:40:33
38 478.88 837 Stępień Rafał Łódź GO Sport Scrapper Team 1478.8801:40:38
39 471.16 2085 Matras Wojciech Puławy atolbike.pl Puławy 1471.1601:31:01
40 471.16 1255 Żywicki Adam Nałęczów Cisowianka 1471.1601:31:01
41 456.58 0 Wójcik Marek Ciechanów JURAND Ciechanów 1456.5801:45:33
42 454.19 840 Świderski Paweł Warszawa GO Sport Scrapper Team 1454.1901:34:25
43 451.40 845 Malicki Michał Józefów GO Sport Scrapper Team 1451.4001:35:00
44 450.74 794 Furtak Sławomir Chotomów Bike Fun Legionowo 1450.7401:46:55
45 444.62 1639 Orszulak Adam Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 1444.6201:36:27
46 439.53 1465 Werbiński Piotr Łódź 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ 1439.5301:37:34
47 430.80 887 Łukasiak Łukasz Józefów GO Sport Scrapper Team 1430.8001:51:52
48 430.34 1273 Wardzała Krzysztof Świebodzice 1430.3401:39:39
49 426.63 1276 Starosielec Marcin Ząbki Algotech Polska 1426.6301:40:31
50 423.75 506 Karwowski Jakub Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 1423.7501:41:12
51 420.03 1073 Kolibowski Krzysztof Łomianki 1420.0301:54:44
52 418.99 1879 Grzela Piotr Warszawa 1418.9901:42:21
53 412.07 1109 Bazydło Marcin Ciechanów 1412.0701:56:57
54 408.63 1960 Staniszewski Olek Wiązowna SuperDrob Bike Team 1408.6301:44:04
55 404.18 1015 Harla Michał Warszawa 1404.1801:46:06
56 400.03 1172 Buczel Mateusz Warszawa HPE-ESKOM 1400.0301:47:12
57 398.67 377 Gidaszewski Grzegorz Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1398.6701:47:34
58 395.79 1289 Borkowski Marcin Legionowo 1395.7901:48:21
59 395.61 0 Zawrot Tomasz Ciechanów JURAND Ciechanów 1395.6102:01:49
60 391.38 2018 Kaska Paweł Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 1391.3802:03:08
61 390.85 0 Stryjewski Robert CIECHANÓW JURAND Ciechanów 1390.8502:03:18
62 388.91 1521 Klimiuk Tomasz Otwock 1388.9101:50:16
63 385.95 1055 Kłosowski Krzysztof Krosno Kross Staff Team 1385.9501:50:11
64 378.83 1645 Warzywoda Jakub Warszawa 1378.8301:53:12
65 377.63 1085 Kaczyński Michał Mrągowo MKK-Korba 1377.6302:07:37
66 375.46 1477 Palusiński Bartek Kraków 1375.4601:54:13
67 375.39 2069 Orłowski Dominik Gródki 1375.3901:53:17
68 373.33 1868 Wachocki Bartosz Warszawa 1373.3301:54:52
69 373.17 1599 Wrzesień Marcin Rawa Mazowiecka RAWA MTB 1373.1701:54:55
70 368.34 1812 Kisicki Tomasz Radomno 1368.3401:55:27
71 361.48 120 Bernacik Paweł Warszawa 1361.4801:58:38
72 353.48 1064 Baranowski Adam Ciechanów 1353.4802:16:20
73 350.10 14 Ruba Zbigniew Pionki NRF HEPU RACING 1350.1002:01:28
74 349.26 261 Wojciechowski Krystian Wieniec WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1349.2602:02:47
75 342.85 2047 Sosnowski Kacper Kross Staff Team 1342.8502:04:02
76 338.91 1017 Dworski Adrian warszawa 1338.9102:06:32
77 279.29 793 Józiewicz Maciej Łódź Łódź Kocha Sport 1279.2902:52:33
Partnerzy