07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM3

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachLegionowo
2019-04-07
Mława
2019-04-14
Ciechanów
2019-06-16
1 1468.33 1918 Słupek Paweł Ciechanów T4B team 3494.12478.32495.8901:27:5601:31:5301:39:21
2 1451.84 1719 Grudziński Jakub Otwock STANWEX II TEAM 3494.41467.30490.1301:27:5301:34:0301:40:31
3 1447.36 1494 Fedor Martin Ciechanów T4B team 3486.93476.16484.2701:29:1401:32:1801:41:44
4 1433.37 77 Zalewski Robert Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team 3492.91453.72486.7401:28:0901:36:5201:41:13
5 1427.33 911 Łasiński Paweł Brodnica VISOTEC BRODNICA 3484.84459.01483.4801:29:3701:35:4501:41:54
6 1378.19 86 Falkowski Arkadiusz Skierniewice SkierVelo 3458.49448.32471.3801:34:4601:38:0201:44:31
7 1372.20 1438 Banul Rafał Chorzele Cryospace Olsztyn 3468.38446.87456.9501:32:4601:38:2101:47:49
8 1351.93 212 Staniewski Michał Warszawa AirBike.pl Team 3458.49433.93459.5101:34:4601:41:1701:47:13
9 1345.00 1217 Bartosik Marek Łódz Dell Team 3450.26423.21471.5301:36:3001:43:5101:44:29
10 1343.71 2093 Kalich Andrzej Rypin cykliści rypin 3454.10430.18459.4301:35:4101:42:1001:47:14
11 1330.86 12 Kozłowski Cezary Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 3466.04393.82471.0001:33:1401:51:3601:44:36
12 1312.25 1483 Zelcer Michał Czaplinek ZELCERY 3436.32424.91451.0201:39:3501:43:2601:49:14
13 1292.75 1165 Skibiński Daniel Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 3440.97422.94428.8401:38:3201:43:5501:54:53
14 1271.89 822 Krysik Robert Józefów GO Sport Scrapper Team 3401.63410.68459.5801:48:1101:47:0101:47:12
15 1264.06 1203 Pawlak Łukasz Łódź Dell Team 3428.50414.36421.2001:41:2401:46:0401:56:58
16 1236.59 275 Laseczka Marcin Warszawa 3390.27396.12450.2001:51:2001:50:5701:49:26
17 1207.76 1842 Nowak Piotr Warszawa LANDIRENZO 3389.51382.84435.4101:51:3301:54:4801:53:09
18 1189.65 175 Śliwa Tadeusz Teresin TCL MTB Team 3383.33381.18425.1401:53:2101:55:1801:55:53
19 1189.65 1978 Pytlak Adam Mińsk Mazowiecki Mińska Grupa Rowerowa 3421.64410.49357.5201:43:0301:47:0402:17:48
20 1181.62 1487 Jaworski Łukasz OŻARÓW MAZOWIECKI KOMOBIKE SCOTT 3385.20390.26406.1601:52:4801:52:3702:01:18
21 1040.67 1215 Jary Hubert Łódź Dell Team 3326.73334.77379.1702:12:5902:11:1702:09:56
22 971.46 1471 Lewandowski Bartłomiej warszawa Levi-Thule 2484.30487.1601:29:4301:30:13
23 947.07 826 Gregorowicz Marek Warszawa GO Sport Scrapper Team 2493.00454.0701:28:0801:48:30
24 946.34 203 Grudny Bartłomiej Warszawa Bródno Alltop STAG Team 2477.65468.6901:30:5801:45:07
25 945.70 792 Kallas Arkadiusz Warszawa KHOZMO 2475.82469.8801:31:1901:44:51
26 916.76 2079 Roman Piotr Wietrzychowo Akademia Kolarstwa Olsztyn 2447.18469.5801:38:1701:44:55
27 912.60 1938 Ziółkowski Dariusz Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 2459.57453.0301:35:3801:48:45
28 908.17 1337 Lutecki Tomasz Łódź IFON KolarzKlub 2471.86436.3101:32:0501:52:55
29 905.90 451 Samsel Adam Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 2461.74444.1601:34:0601:38:57
30 900.95 352 Sobkowiak Jan Toruń IGT MTB TEAM 2450.34450.6101:36:2901:49:20
31 900.20 179 Nazarski Jacek Brzeziny Lesz`Go! Rogów Masters 2459.30440.9001:34:3601:39:41
32 894.64 2088 Zurel Michał Rypin cykliści rypin 2438.19456.4501:40:1801:47:56
33 883.54 21 Grabowski Paweł Serock MCP Bike Team 2435.73447.8101:39:4301:50:01
34 881.74 2050 Furman Grzegorz Krasiniec Kross Staff Team 2433.86447.8801:41:1801:50:00
35 866.96 1725 Jankowski Łukasz STAROWA GÓRA move factory. mtb 2425.63441.3301:42:0501:51:38
36 864.43 1299 Kucharski Cezary LESZNO Maro Sport Team 2443.52420.9101:37:5801:44:25
37 854.57 1039 Kulpa Aleksander Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz 2421.57433.0001:43:0401:41:30
38 840.83 1808 Kuczkowski Tomasz Łomianki Grupetto Warszawa 2424.84415.9901:43:2701:58:26
39 838.88 1436 Szczepański Artur Dorotowo Cryospace Olsztyn 2423.28415.6001:42:3901:45:45
40 824.60 669 Kowalczyk Łukasz Pionki ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 2418.66405.9401:43:4701:48:16
41 824.21 1593 Tężycki Jarosław Józefosław SIEMANO Bike Team 2409.33414.8801:46:0901:58:45
42 817.07 380 Skumiał Norbert WARSZAWA 2415.39401.6801:44:3601:49:25
43 813.74 1038 Kowszewicz Szymon Tryszczyn CSU Racing Team Bydgoszcz 2417.32396.4201:44:0701:50:52
44 802.77 1906 Lasota Marcin Łódź 2379.21423.5601:55:5401:56:19
45 786.29 113 Jermakowicz Bartłomiej Piaseczno COZMOBIKE TEAM 2403.12383.1701:47:4701:54:42
46 778.26 107 Małyska Emil LUBLIN 2393.75384.5101:50:2101:54:18
47 777.75 434 Turski Przemysław Warszawa MCP Bike Team 2391.85385.9001:50:5302:07:40
48 776.24 1240 Urbański Michał Karczew SuperDrob Bike Team 2407.53368.7101:46:3701:59:12
49 775.35 1895 Klimaszewski Mariusz Turowo 2372.35403.0001:58:0202:02:15
50 772.73 1827 Zieliński Marek Radom Brak 2390.56382.1701:51:1501:55:00
51 769.09 1283 Giedzicz Andrzej Łomianki AMMG 2392.15376.9401:50:4802:10:42
52 767.21 1844 Grabski Marcin Łódź 2373.50393.7101:56:2002:05:08
53 764.56 46 Kosiński Włodzimierz Kozłów Biskupi 2366.50398.0601:59:5502:03:46
54 764.44 1933 Karkowski Rafał Płock Płocki Klub Kolarski 2370.99393.4501:58:2802:05:13
55 764.10 1016 Niewęgłowski Jarosław Toruń IT UTIL 2387.20376.9001:52:1302:10:43
56 749.09 140 Kępa Marcin. Skierdy PATNET TEAM 2373.34375.7501:56:2302:11:07
57 736.96 700 Świerczewski Jan Warszawa 2387.72349.2401:52:0402:21:04
58 733.75 450 Brzózka Artur BokserskAutoserwis Bike Team 2377.01356.7401:55:1502:03:12
59 720.71 608 Wester Stanisław Zielonka RB Riders 2353.49367.2202:02:5501:59:41
60 718.04 1666 Kalitowski Maciej Nowy Dwór Mazowiecki 2366.05351.9901:58:4202:19:58
61 711.63 1916 Romanow Marcin Tomaszkowo-Olsztyn 2360.64350.9902:01:5202:20:22
62 710.75 1279 Zalewski Paweł Nowy Dwór Mazowiecki RB Riders 2360.18350.5702:00:3802:20:32
63 688.26 1257 Jędrzejczuk Tomasz Warszawa Cisowianka 2356.98331.2802:01:4302:12:40
64 678.03 265 Babiński Radosław Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2357.07320.9602:01:4102:16:56
65 658.89 2051 Balkowski Robert Przasnysz Kross Staff Team 2293.82365.0702:29:3502:14:57
66 637.58 670 Pieczyński Karol Warszawa Loyalty Point Racing Team 2227.25410.3303:13:2402:00:04
67 541.80 1622 Snowacki Przemyslaw Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz 2309.51232.2902:20:2303:09:12
68 500.00 2068 Giziński Łukasz Zielonka Szukam drużyny 1500.0001:27:54
69 500.00 640 Pawlak Łukasz Łódź IFON KolarzKlub 1500.0001:26:54
70 500.00 1111 Sobczak Bartosz Warszawa EROE RACING CLUB 1500.0001:38:32
71 487.56 1278 Kornak Łukasz GRUDZIĄDZ ZADROGA RACING TEAM 1487.5601:29:07
72 487.43 2053 Ostrowski Adam Warszawa ADIOSTRY Team 1487.4301:30:10
73 484.21 1576 Tenderenda Jan Warszawa Deutsche Bank Bike Team 1484.2101:29:44
74 483.09 87 Zaród Łukasz Łomianki GO Sport Scrapper Team 1483.0901:41:59
75 472.58 1251 Parys Robert Wyszków CATENA WYSZKÓW 1472.5801:44:15
76 472.51 1263 Skalski Mariusz Stanisławów 1472.5101:44:16
77 472.03 2092 Mierzejewski Krzysztof Siedlce 1472.0301:32:03
78 466.89 1237 Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team 1466.8901:34:08
79 465.29 2094 Sobierajski Piotr Bartoszyce wtw-poland.com 1465.2901:33:23
80 463.55 1612 Modecki Gerard Lublin Isover MTB Team Lublin 1463.5501:33:44
81 461.50 1920 Dąbrowski Tomasz Warszawa 1461.5001:35:14
82 460.03 60 Fiedurek Mateusz Warszawa ABSOLUTEBIKES.PL TEAM 1460.0301:34:27
83 459.65 893 Malicki Dominik Łomianki Dolne Bike Concept 1459.6501:47:11
84 458.58 1074 Piechowski Zdzisław Ełk PT Mazury Team Ełk 1458.5801:34:45
85 457.69 1662 Borkowski Sylwester Lublin ISOVER MTB TEAM LUBLIN 1457.6901:34:56
86 456.73 787 Siwiński Łukasz Julianów Polski Klub MTB 1456.7301:35:08
87 452.21 1616 Trujnara Jarosław Lublin Isover MTB Team Lublin 1452.2101:36:05
88 450.88 1248 Wasiak Damian Wyszków CATENA WYSZKÓW 1450.8801:36:22
89 444.80 1849 Makara Paweł Zamość 1444.8001:37:41
90 441.86 1514 Kawalec Marcin Solec 1441.8601:38:20
91 440.89 1615 Bartusiak Marcin Lublin Isover MTB Team Lublin 1440.8901:38:33
92 440.53 1934 Rudziński Paweł Mława TWISTER TEAM 1440.5301:39:46
93 440.21 1063 Ptaszyński Bartosz Warszawa DAMOVO BIKE TEAM 1440.2101:51:55
94 439.75 884 Demiańczuk Tomasz Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock 1439.7501:52:02
95 438.97 1092 Jankowski Robert Legionowo Bike Fun Legionowo 1438.9701:52:14
96 436.95 1060 Bartnik Tomasz Warszawa Ośka Warszawa 1436.9501:52:45
97 435.52 1293 Dużyński Sebastian Marki MCP Bike Team 1435.5201:39:46
98 435.41 1096 Ołdakowski Karol Olsztyn 1435.4101:53:09
99 433.78 1234 Cieślak Konrad Otwock 1433.7801:40:10
100 430.84 354 Rydel Marcin Nowy Dwór Mazowiecki IGT MTB TEAM 1430.8401:40:51
101 429.69 2064 Komur Grzegorz Mława 1429.6901:42:17
102 429.34 880 Rychter Maciej Warszawa-Targówek Pędzące Imadła 1429.3401:54:45
103 426.61 1579 Sioch Radosław Warszawa PZU Sport Team 1426.6101:41:51
104 426.15 2072 Gajewski Karol Stare Lipiny Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 1426.1501:43:08
105 426.00 1084 Kusiek RadosŁaw Mrągowo PAŃSTWOWA STRAŻ POŻARNA MRĄGOWA 1426.0001:55:39
106 422.10 744 Włodarczyk Mariusz Klonowy Dwór HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1422.1001:56:43
107 421.64 820 Węgrzynowski Mariusz Otwock GO Sport Scrapper Team 1421.6401:43:03
108 420.28 959 Jakubczyk Marcin Warszawa GEODETIC DOBRY KURS TEAM 1420.2801:43:23
109 415.13 954 Damentka Marcin Warszawa 1415.1301:44:40
110 413.26 141 Kułakowski Tomasz Olsztyn Cisowianka 1413.2601:46:21
111 411.07 1229 Gresner Peter Łódź 1411.0701:59:51
112 410.81 1907 Wenderlich Paweł LIPNO Lipa MTB 1410.8101:46:59
113 410.44 1115 Ludwicki Piotr Warszawa 1410.4402:00:02
114 410.42 1518 Niewiadomski Łukasz Żyrardów TCL MTB Team 1410.4201:45:52
115 409.99 712 Snakowski Piotr Warszawa Continental 1409.9902:00:10
116 409.84 1590 Paluchowski Paweł Warszawa MGG HELPEA TEAM 1409.8401:46:01
117 407.47 403 Barnaś Paweł Warszawa Alumex MTB Team 1407.4701:46:38
118 404.16 1220 Sztuka Artur WARSZAWA PSP 1404.1602:01:54
119 402.29 1965 Kurzawa Paweł Łódź Łódź Kocha Sport 1402.2902:02:28
120 402.00 918 Grabek Radek Warszawa 1402.0001:48:05
121 399.79 1941 Kempka Mariusz Mława TEMPO MŁAWA 1399.7901:49:56
122 399.30 1529 Baranek Paweł Piaseczno 1399.3001:48:49
123 398.20 783 Skorek Marek Otwock TS Meran-Otwock 1398.2001:49:07
124 396.86 963 Dąbrowski Jarosław Szczecin 1396.8601:49:29
125 395.96 1826 Paprota Przemysław Płońsk AGR Płońsk 1395.9601:49:44
126 395.50 795 Sobczyk Bartłomiej Warszawa POLA-K 1395.5002:04:34
127 395.36 1876 Merkiewicz Olgierd Przasnysz Bel Polska MTB Chorzele 1395.3601:49:54
128 395.24 1377 Jaczyński Adam Marki MCP Bike Team 1395.2401:49:56
129 391.71 501 Pyłko Grzegorz Mława Kross Staff Team 1391.7101:52:12
130 388.85 1271 Szewczyk Andrzej Warszawa 1388.8502:06:42
131 387.57 1910 Jazgara Robert Warszawa 1387.5701:53:24
132 387.43 1277 Yankilevich Igor Warszawa 1387.4301:52:09
133 384.12 1724 Mroczkowski Tomasz Warszawa 1384.1201:53:07
134 383.51 966 Kowalski Andrzej Świercze Smurfit Kappa Adventure Team 1383.5101:54:36
135 381.87 1478 Małyska Paweł Łódź 1381.8701:53:47
136 381.47 923 Ławiak Tomasz Warszawa 1381.4701:53:54
137 380.92 2082 Boratyński Marcin Białystok 1380.9201:54:04
138 380.42 1567 Dulz Marcin LEGIONOWO RB Riders 1380.4201:54:13
139 379.64 2056 Klech Jerzy Olsztyn 1379.6401:55:46
140 377.44 1088 Zakrzewski Dawid Warszawa 1377.4401:55:07
141 377.44 194 Krogulski Karol Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 1377.4401:55:07
142 374.89 1256 Mamcarz Paweł Warszawa Cisowianka 1374.8901:55:54
143 374.79 1116 Kamiński Tomasz Legionowo Bike Fun Legionowo 1374.7902:11:27
144 374.75 899 Sidorowicz Dawid Wieliszew Bike Fun Legionowo 1374.7502:11:28
145 374.65 902 Więcek Piotr Warszawa BNP Paribas 1374.6502:11:30
146 374.57 2091 Szatkowski Marcin Warszawa 1374.5701:56:00
147 374.52 1747 Hryckiewicz Łukasz Mysiadło Roche Polska sp. z o.o. 1374.5201:56:01
148 372.62 1321 Walendzik Rafał Warszawa 1372.6202:12:13
149 371.84 360 Letachowicz Piotr Warszawa 1371.8401:56:51
150 370.98 889 Bartczak Mariusz Ciechanów Allianz Cycling 1370.9802:12:48
151 370.16 1980 Maluchnik Jarosław Działdowo LC MTB TEAM 1370.1601:58:44
152 369.38 1909 Wawrzyniuk Ernest Silno 1369.3801:58:59
153 367.70 1852 Tomaszewski Tomasz 1367.7001:58:10
154 365.74 260 Grzybowski Marcin Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1365.7401:58:48
155 363.72 1344 Kanownik Sławomir MARKI MCP Bike Team 1363.7202:00:50
156 359.88 1850 Kamiński Grzegorz Olsztyn 1359.8802:00:44
157 356.93 916 Butkiewicz Jarosław Legionowo 1356.9302:01:44
158 354.31 885 Gajek Ireneusz Ciechanów 1354.3102:19:03
159 353.59 1637 Dudkiewicz Daniel Mroków Maro Sport Team 1353.5902:02:53
160 353.11 924 Adamowski Jacek Warszawa 1353.1102:03:03
161 350.50 1274 Mądry Tomasz Warszawa 1350.5002:03:58
162 349.93 1643 Kurowski Dariusz Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 1349.9302:04:10
163 346.08 1584 Szubstarski Bartek Piaseczno Roche Polska sp. z o.o. 1346.0802:05:33
164 344.71 1811 Rostkowski Marcin DZIAŁDOWO haftomaniak.pl 1344.7102:07:30
165 341.68 264 Bieniecki Tomasz Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1341.6802:07:10
166 333.59 1742 Pluciński Piotr ZĄBKI 1333.5902:10:15
167 330.67 944 Krysztofczyk Piotr Łódź 1330.6702:11:24
168 326.57 1874 Leszczyński Krzysztof Warszawa DWOT 1326.5702:13:03
169 320.82 1077 Koźliński Artur Warszawa 1320.8202:33:34
170 320.39 2099 Lehmann Jacek Pruszków The LeMans Team 1320.3902:15:37
171 320.39 1647 Sarnowski Michał Warszawa The LeMans Team 1320.3902:15:37
172 316.61 1745 Kalinowski Adam Warszawa 1316.6102:17:14
173 314.97 1654 Karczmarczyk Tomasz Warszawa 1314.9702:17:57
174 306.98 1805 Petryczko Igor Ciechanów T4B team 1306.9802:23:10
175 305.03 1062 Kimber RadosŁaw Ciechanów 1305.0302:41:31
176 301.21 1744 Kaczyński Marcin 1301.2102:24:15
177 300.41 1631 Cyrny Rafał Warszawa Maruderzy Anty-Racing Team 1300.4102:24:38
178 298.31 1103 Czerwionka Radosław Wejherowo 1298.3102:45:09
179 296.25 190 Szawurski Marcin Warszawa 1296.2502:26:40
180 293.28 55 Kowalski Mariusz Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie 1293.2802:28:09
181 276.44 2055 Woźniak Maciej Bydgoszcz CSU Racing Team Bydgoszcz 1276.4402:38:59
182 256.77 1837 Cegielski Adam Pruszków www.adamcegielski.pl 1256.7702:49:13
183 240.85 1653 Szczeciński Grzegorz Nowy Dwór Maz STSmaraton Rower-Mot team 1240.8503:00:24
184 240.83 1836 Łykawka Jacek Warszawa Xerox Team 1240.8303:00:25
Partnerzy