07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM4

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachLegionowo
2019-04-07
Mława
2019-04-14
Ciechanów
2019-06-16
1 1473.40 1429 Tumaniec Dariusz Olsztyn Cryospace Olsztyn 3485.94487.79499.6701:29:2901:34:1001:40:40
2 1452.66 2 Peciakowski Robert Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 3484.58497.11470.9701:29:4401:32:2401:46:48
3 1445.68 1024 Fydrych Michał Rawa Mazowiecka DITTA-SERIA MTB TEAM 3475.57486.84483.2701:31:2601:34:2101:44:05
4 1374.14 351 Paszczyk Mariusz Ełk PT Mazury Team Ełk 3455.72443.37475.0501:35:2501:43:3601:45:53
5 1364.88 642 Prętki Jarosław IFON KolarzKlub 3457.00453.29454.5901:35:0901:41:2001:50:39
6 1362.83 706 Niklewicz Sebastian Julianów HPE-ESKOM 3450.68443.30468.8501:36:2901:43:3701:47:17
7 1352.97 146 Zieliński Krzysztof Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 3399.54467.75485.6801:48:5001:38:1201:43:34
8 1346.85 130 Gembara Dariusz Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 3436.95440.54469.3601:39:3101:44:1601:47:10
9 1326.89 650 Bilski Artur Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 3445.07431.37450.4501:37:4201:46:2901:51:40
10 1303.68 1408 Parzych Mariusz LIDZBARK WARMIŃSKI WAWA BIKE TEAM 3415.98428.48459.2201:44:3201:47:1201:49:32
11 1273.79 401 Rojda Tomasz Warszawa Alumex MTB Team 3415.58419.29438.9201:44:3801:49:3301:54:36
12 1252.44 285 Mudlaff Krzysztof Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 3411.00410.79430.6501:45:4801:51:4901:56:48
13 1223.66 491 Wawrzyn Wojciech Olsztyn LIBRO Cycling Team 3402.75400.81420.1001:47:5801:54:3601:59:44
14 1208.13 915 Cieślak Marcin Legionowo Smurfit Kappa Adventure Team 3410.03393.60404.5001:46:0301:56:4202:04:21
15 1176.59 142 Kułakowski Paweł Gdynia Cisowianka 3378.55390.15407.8901:54:5201:57:4402:03:19
16 1158.61 495 Sułkiewicz Marcin Olsztyn LIBRO Cycling Team 3385.95374.51398.1501:52:4002:02:3902:06:20
17 1084.87 493 Milewski Jacek KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 3359.47362.92362.4802:00:5802:06:3402:18:46
18 1059.67 115 Niesiobędzki Grzegorz Lubawa LKK Ziemia Lubawska 3342.84342.11374.7202:06:5002:14:1602:14:14
19 1003.88 1528 Olszewski Tomasz Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 3333.67338.49331.7202:10:1902:15:4202:31:38
20 1000.00 1430 Piotrowski Tomasz Olsztyn Cryospace Olsztyn 2500.00500.0001:26:5801:31:52
21 964.17 1242 Kowalski Ireneusz Otwock SuperDrob Bike Team 2482.83481.3401:35:0801:44:30
22 930.93 633 Fabijański Dariusz Łódź IFON KolarzKlub 2463.49467.4401:33:4901:38:16
23 928.66 252 Pawłowski Stanisław Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2465.31463.3501:33:2701:39:08
24 925.43 1166 Lewandowski Jacek Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 2461.61463.8201:34:1201:39:02
25 883.94 1570 Wrzesiński Jacek Warszawa 2442.65441.2901:38:1401:53:59
26 880.13 161 Klementowicz Krzysztof Otwock 2434.54445.5901:40:0401:52:53
27 863.36 2049 Jastrzębowski Janusz Mława Kross Staff Team 2417.77445.5901:49:5701:52:53
28 860.25 1702 Sikorski Andrzej Sochaczew BACHA SOCHACZEW TEAM 2421.08439.1701:43:1601:54:32
29 841.45 1863 Zacharewicz Radosław Łomianki Loyalty Point Racing Team 2422.92418.5301:42:4901:49:45
30 839.91 1577 Betlej Maciej DODIDDONE TEAM 2424.85415.0601:42:2101:50:40
31 815.38 490 Kalinowski Grzegorz Olsztyn LIBRO Cycling Team 2404.43410.9501:47:3102:02:24
32 800.12 1839 Szymaniak Arkadiusz Grodzisk Mazowiecki Maro Sport Team 2399.42400.7001:48:5201:54:38
33 799.86 2020 Wojciechowski Marcin Warszawa 2395.36404.5001:49:5902:04:21
34 793.33 1298 Tomanek Szymon Warszawa 2401.57391.7601:48:1701:57:15
35 784.77 558 Lasek Marcin Legionowo 2395.00389.7701:50:0502:09:03
36 783.98 1904 Tajchman Tomek Otrębusy 2380.88403.1001:54:1002:04:47
37 782.91 157 Walewicz Tomasz Włocławek 2379.60403.3101:54:3302:04:43
38 757.31 1001 Bareja Leszek Warszawa 2385.78371.5301:52:4302:03:38
39 741.19 73 Dąbkowski Dariusz Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 2369.91371.2801:57:3302:03:43
40 729.78 277 Kłęk Piotr Warszawa Emek Bike Team 2359.56370.2202:00:5602:15:52
41 726.82 108 Wójcik Leszek warszawa 2318.87407.9502:24:0302:03:18
42 705.67 1512 Małolepszy Janusz Łódź Razem Trenujemy Sport 2350.53355.1402:04:0302:21:38
43 512.42 1128 Maruszak Maciej Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 2252.52259.9002:52:1202:56:44
44 500.00 1974 Drzewiecki Marcin Warszawa Loyalty Point Racing Team 1500.0001:40:36
45 486.93 1082 Mazurek Sławomir Żyrardów Trezado Wolfpack 1486.9301:43:18
46 466.64 609 Kasznia Wojciech Mysiadło DITTA-SERIA MTB TEAM 1466.6401:33:11
47 462.10 82 Czachor Piotr Isover MTB Team Lublin 1462.1001:34:06
48 460.90 143 Rogala Marcin Komornica RIDE43team 1460.9001:49:08
49 456.04 1520 Langner Michał Warszawa PZU Sport Team 1456.0401:35:21
50 454.24 74 Poluchowicz Artur Łęczyca Hurtap 1454.2401:50:44
51 449.23 1893 Strek Marek Lipno Lipa MTB 1449.2301:42:15
52 444.02 1710 Młynarczyk Adam Rawa Mazowiecka RAWA MTB 1444.0201:53:17
53 443.63 186 Sacharczuk Paweł Karczew 1443.6301:38:01
54 437.68 1627 Czarnecki Adam Warszawa PZU Sport Team 1437.6801:39:21
55 434.93 1086 Wicherkiewicz Marcin Warszawa 1434.9301:55:39
56 428.82 2009 Żywółko Jarosław Olsztyn Cisowianka 1428.8201:47:07
57 427.99 1469 Janiuk Jarek Hajnówka SAMI SWOI 1427.9901:41:36
58 423.75 1513 Powierża Paweł warszawa 1423.7501:42:37
59 423.70 224 Barbarski Dariusz Marzęcice 1423.7001:58:43
60 423.41 2044 Olpeter Adam Kwidzyn AKJ Kwidzyn 1423.4101:48:29
61 423.40 983 Waśniewski Arkadiusz Ząbki Loyalty Point Racing Team 1423.4001:58:48
62 422.89 1932 Zduńczyk Dariusz Słupy PZU Sport Team 1422.8901:48:37
63 421.83 230 Podębski Darek Warszawa Lirene Bike Team 1421.8301:43:05
64 415.87 1094 Żukowski Michał Ciechanów JURAND Ciechanów 1415.8702:00:57
65 414.32 1068 Parzyszek Marek Warszawa 1414.3201:44:57
66 410.22 356 Sztylka Rafał Warszawa IGT MTB TEAM 1410.2201:46:00
67 407.72 1618 Górski Paweł Nowy Dwór Mazowiecki Chyże Małpy 1407.7201:46:39
68 406.13 1515 Puchyr Tomasz Skierniewice SkierVelo 1406.1301:47:04
69 405.25 1743 Nowakowski Rafał Warszawa KUŹNIA TRIATHLONU 1405.2501:47:18
70 401.45 798 Ciaś Przemysław Jozefow TS Meran-Otwock 1401.4501:48:19
71 396.32 1036 Nowosiński Wojciech Jablonna 1396.3201:49:43
72 395.75 1067 Tomaszewski Bogdan Marki Timbud Team 1395.7502:07:06
73 395.72 2005 Wejner Olgierd Marki MCP Bike Team 1395.7201:49:53
74 395.44 1670 Piętka Jarosław Otwock Sklepy Sportowe Sport-Tour Otwock 1395.4402:07:12
75 393.22 890 Szczepanik Jacek Zduńska Wola Endurocross 1393.2202:07:55
76 393.10 703 Romanowski Maciej Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1393.1001:50:37
77 391.86 925 Adamowski Paweł Warszawa 1391.8601:50:58
78 388.53 1749 Grudniewski Tomasz Otwock 1388.5301:51:55
79 387.15 1139 Sobolewski Krzysztof Warszawa - Białołęka Team PKO Bank Polski 1387.1501:52:19
80 385.15 953 Kominek Mikołaj Józefów 1385.1501:52:54
81 381.71 1572 Bazan Jacek Warszawa QUANTUM BIKE TEAM 1381.7101:53:55
82 377.73 1664 Chyczewski Rafał Warszawa 1377.7301:55:07
83 371.02 1632 Miller Piotr Warszawa Xerox Team 1371.0201:57:12
84 370.28 294 Chustecki Wojtek Warszawa 1370.2801:57:26
85 365.76 955 Maciejewski Jacek Chotomów Wieliszew Heron Team 1365.7601:58:53
86 364.90 1650 Komorowski Robert Warszawa Team PKO Bank Polski 1364.9001:59:10
87 360.66 1656 Traczyk Norbert 1360.6602:00:34
88 360.36 68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech Warszawa 1360.3602:00:40
89 358.77 1621 Biela. Paweł. Olkusz 1358.7702:01:12
90 358.58 1858 Gurzyński Dariusz Szczytno Bel Polska MTB Chorzele 1358.5802:01:16
91 356.74 1087 Nowak Mariusz Płock 1356.7402:21:00
92 352.66 1591 Guzewski Wojciech Żyrardów TCL MTB Team 1352.6602:03:18
93 351.38 1441 Matraszek Piotr Chotomów 1351.3802:03:45
94 334.66 1137 Pazdan Piotr ZĄBKI Team PKO Bank Polski 1334.6602:09:56
95 334.23 2004 Borowski Maciej Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 1334.2302:10:06
Partnerzy