07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM5

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachLegionowo
2019-04-07
Mława
2019-04-14
Ciechanów
2019-06-16
1 1480.56 1450 Malinowski Jacek PŁOCK BokserskAutoserwis Bike Team 3496.36500.00484.2001:33:5701:44:2601:43:54
2 1381.95 199 Kołatka Zbigniew IŁAWA 3462.25465.11454.5901:40:5301:52:1601:50:40
3 1323.12 400 Gromadko Piotr Warszawa Maro Sport Team 3435.62460.80426.7001:47:0301:53:1901:57:54
4 1233.67 226 Urbański Piotr Łódź 3409.48420.54403.6501:53:5302:04:1002:04:38
5 1229.82 808 Hofman Tomasz Warszawa Kraft MTB Team 3417.18422.75389.8901:51:4702:03:3102:09:02
6 1172.53 1201 Obidziński Dariusz Łódź Dell Team 3385.61397.44389.4802:00:5602:11:2302:09:10
7 1154.59 1160 Kamiński Witold Brodnica Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 3390.13392.31372.1501:59:3202:13:0602:15:11
8 952.68 1425 Pieściński Jacek Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 2500.00452.6801:33:1601:51:08
9 936.74 1295 Jędrzejewski Paweł Łomianki Trezado Wolfpack 2473.35463.3901:38:3101:48:34
10 923.73 1855 Pazdrowski Robert ZALESIE GÓRNE Dazar Olimpic Piaseczno 2466.10457.6301:40:0301:49:56
11 830.47 1897 Gordon Piotr Warszawa FIS Bikers Team 2416.00414.4701:52:0602:05:59
12 809.09 1962 Adamus Jarosław Częstochowa 2401.78407.3101:56:0402:08:12
13 799.02 1204 Malik Witosław Łódź Dell Team 2402.42396.6001:55:5302:06:51
14 696.06 696 Stan Jarek Warszawa 2342.48353.5802:32:2802:22:17
15 500.00 1250 Bralewski Mirosław Wyszków CATENA WYSZKÓW 1500.0001:40:37
16 498.25 2074 Klimek Andrzej TEMPO MŁAWA 1498.2501:44:48
17 476.17 1247 Korytkowski Robert WYSZKÓW CATENA WYSZKÓW 1476.1701:37:56
18 451.95 790 Kasprzak Tomasz Otwock TS Meran-Otwock 1451.9501:43:11
19 445.97 1810 Bialik Jerzy WARSZAWA Wawa Bike Team 1445.9701:44:34
20 439.45 1034 Szymkowski Artur Jabłonna 1439.4501:46:07
21 420.50 1820 Jastrzębski Piotr Brzeziny Strefa Rowerowa Brzeziny 1420.5001:50:54
22 406.75 1291 Gronowski Marek michałów-reginów Wieliszew Heron Team 1406.7501:54:39
23 393.15 2008 Górnik Mirosław Kozłowo 1393.1502:12:49
24 390.40 1526 Pykało Wojciech Warszawa W swoim tempie 1390.4001:59:27
25 388.72 1964 Grzesiński Marek Warszawa 1388.7201:59:58
26 374.92 948 Brzóska Piotr Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 1374.9202:14:11
27 362.34 1847 Małaśnicki Jacek 1362.3402:08:42
28 329.02 797 Czarniawski Waldemar Warszawa Kompren Sport Team 1329.0202:21:44
29 294.15 2003 Zamana Cezary Łomianki Zamana Group 1294.1502:38:32
Partnerzy