07.04
niedziela
Legionowo
I
14.04
niedziela
Mława
II
28.04
niedziela
Janów Lubelski
III
05.05
niedziela
Rawa Mazowiecka
IV
19.05
niedziela
Puławy
V
02.06
niedziela
Andrespol
VI
16.06
niedziela
Ciechanów
VII
30.06
niedziela
Brodnica
VIII
28.07
niedziela
Olsztyn
IX
15.08
czwartek
Ełk
X
08.09
niedziela
Zarzeczewo
XI
22.09
niedziela
Józefów
XII
06.10
niedziela
Piaseczno
XIII
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2019
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. MM6

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachLegionowo
2019-04-07
Mława
2019-04-14
Ciechanów
2019-06-16
1 1470.30 1568 Olszewski Sławomir Ełk PT Mazury Team Ełk 3498.43499.67472.2001:35:2701:41:2001:51:49
2 1402.47 773 Migała Zygmunt Siedlce HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 3498.60427.05476.8201:35:2501:58:3401:50:44
3 1401.52 151 Supiński Janusz Prostki MTB EŁK PROSTKI 3472.76465.74463.0201:40:3801:48:4301:54:02
4 1382.20 705 Skwarski Witold Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 3461.15464.17456.8801:43:1001:49:0501:55:34
5 1279.56 1665 Zurel Waldemar Rybin 3424.65431.66423.2501:52:0201:57:1802:04:45
6 1000.00 262 Dłoniak Sławomir Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 2500.00500.0001:41:1601:45:36
7 990.25 641 Kasiński Ryszard Łódź IFON KolarzKlub 2500.00490.2501:35:0901:47:42
8 963.08 939 Kuczewski Tomek Warszawa Trezado Wolfpack 2493.26469.8201:36:2701:52:23
9 920.29 250 Bukowski Marek Warszawa Loyalty Point Racing Team 2461.45458.8401:43:0601:50:21
10 799.13 2096 Świątek Mariusz Świdnik 2399.79399.3401:59:0002:12:13
11 490.33 1235 Wachnik Wojtek OTWOCK SuperDrob Bike Team 1490.3301:47:41
12 463.96 2063 Fidurski Wiesław Złotów LKS Drogowiec Złotów 1463.9601:49:08
13 436.07 118 Jasiński Tomasz Zalesie Górne 1436.0701:49:06
14 430.80 782 Zalewski Mirosław Warszawa TS Meran-Otwock 1430.8001:50:26
15 422.23 58 Grudziński Tomasz Sękocin Stary 1422.2302:05:03
16 419.59 1605 Dubaj Robert Lublin Inżynieria Rowerowa lublin 1419.5901:53:23
17 398.01 931 Mańkowski Marek Grudziądz 1398.0101:59:32
18 393.40 1958 Głogowski Jerzy WARSZAWA Retro Rowery Duda Team 1393.4002:00:56
19 360.01 952 Brzozowicz Grzegorz Chotomów Wieliszew Heron Team 1360.0102:12:09
20 348.32 1025 Kurowski Marek Warszawa PATNET TEAM 1348.3202:16:35
21 337.73 53 Krajza Ireneusz Skarżynek T4B team 1337.7302:20:52
22 335.47 1867 Pakosz Janusz Warszawa 1335.4702:21:49
Partnerzy