18.07
sobota
Mława
I
08.08
sobota
Nidzica
II
16.08
niedziela
Ełk
III
05.09
sobota
Łódź
IV
13.09
niedziela
Puławy
V
20.09
niedziela
Józefów
VI
04.10
niedziela
Piaseczno
VII
18.10
niedziela
Legionowo
VIII
Wyniki
Puchar Mazowsza - Klasyfikacje generalne

Pro
Open
Open GM1 GM2 GM3 GM4 GM5

1/2Pro
Open MK1 MK2 MK3 MK4
Open MM0 MM1 MM2 MM3 MM4 MM5 MM6 MM7

Fit
Open FKM FKJ FK0 FK1 FK2 FK3 FK4 FK5
Open FMM FMJ FM0 FM1 FM2 FM3 FM4 FM5 FM6 FM7

Hobby
Open HK1 HK2 HK3 HK4
Open HM1 HM2 HM3 HM4

Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2020
Puchar Mazowsza
Klasyfikacja GENERALNA

½Pro Mężczyźni, kat. Open

L.p. Pkt Nr Nazwisko Imi Kat. Miejscowo Druyna Przejechane
maratony
Punkty zdobyte w edycjachMława
2020-07-18
Nidzica
2020-08-08
Piaseczno
2020-10-04
1 500.00 137 Wołosiuk Jarosław OLSZTYN Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1500.0001:38:23
2 495.38 116 Olejniczak Przemysław Kurnos Drugi KOMOBIKE SCOTT 1495.3801:39:18
3 495.30 111 Majewski Tomasz Kobyłka-Boguty Retro Stork Team 1495.3001:39:19
4 495.22 411 Karwat Kamil Józefów świat rowerów Merida Team 1495.2201:39:20
5 476.66 352 Gukiewicz Łukasz Warszawa Velcredo Factory Team 1476.6601:43:12
6 473.30 243 Płoski Adam Ciechanów T4B team 1473.3001:43:56
7 472.32 107 Arcipowski Maciej Pasek Retro Stork Team 1472.3201:44:09
8 465.10 185 Szafran Arkadiusz Zelów LSKK Lityński Bełchatów 1465.1001:45:46
9 462.84 343 Trzciński Paweł Wyszków Catena Wyszków 1462.8401:46:17
10 461.82 294 Kąkol Sławomir Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 1461.8201:46:31
11 460.17 136 Piotrowski Tomasz Olsztyn Cryospace Olsztyn 1460.1701:46:54
12 457.60 451 Niemczyk Rafał Stare Babice Polski Klub MTB 1457.6001:47:30
13 457.53 263 Rumsicki Karol Otwock SuperDrob Bike Team 1457.5301:47:31
14 457.38 209 Strzemieczny Tomasz PŁOCK Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1457.3801:47:33
15 457.17 242 Krom Wojciech Olsztyn Cryospace Olsztyn 1457.1701:47:36
16 454.29 112 Gałązka Norbert Dziekanów Leśny Retro Stork Team 1454.2901:48:17
17 450.89 127 Zięba Adam Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów 1450.8901:49:06
18 447.20 145 Kordek Sergiusz Łomianki GERAPPA 1447.2001:50:00
19 446.52 233 Mitas Jarosław Warszawa Ibox M Liga Cycling Team 1446.5201:50:10
20 445.58 50 Peciakowski Robert Bielsk PEK-MONT EKIPA MTB 1445.5801:50:24
21 445.51 288 Milewski Bartosz Warszawa 1445.5101:50:25
22 444.77 125 Kalita Marek BEŁCHATÓW LSKK Lityński Bełchatów 1444.7701:50:36
23 444.70 309 Antoniuk Piotrek Warszawa 24 1444.7001:50:37
24 444.64 110 Kulesza Łukasz Kobyłka Retro Stork Team 1444.6401:50:38
25 442.77 130 Wielgat Michał Ełk 1442.7701:51:06
26 441.11 71 Król Zbigniew Warszawa COZMOBIKE TEAM 1441.1101:51:31
27 440.79 366 Hałas Jarosław PSZCZYNA 1440.7901:51:36
28 438.75 134 Głowacki Roger Grodzisk Mazowiecki KOMOBIKE SCOTT 1438.7501:52:07
29 438.69 346 Gruda Łukasz Rzeczyca 1438.6901:52:08
30 435.39 249 Małczak Waldemar BEŁCHATÓW LSKK Lityński Bełchatów 1435.3901:52:59
31 435.39 264 Dyzio Piotr Józefów SuperDrob Bike Team 1435.3901:52:59
32 434.68 261 Drzewiecki Marcin Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1434.6801:53:10
33 433.73 407 Sładek Karol Michałowice-Osiedle 1433.7301:53:25
34 433.03 142 Perzanowski Artur Pruszkow IFON KolarzKlub 1433.0301:53:36
35 431.00 221 Badura Roman BYTOM ROWEROWY BYTOM-ROWEREK 1431.0001:54:08
36 430.69 293 Skalski Mariusz Stanisławów Timbud Team 1430.6901:54:13
37 430.62 171 Stękiel Jerzy Warszawa T4B team 1430.6201:54:14
38 427.63 314 Fedor Martin Ciechanów T4B team 1427.6301:55:02
39 427.63 10 Staniak Mariusz Warszawa RAFBIKE CYCLING TEAM 1427.6301:55:02
40 427.44 254 Budny Łukasz KRASNE STAJNIA ROWEROWA - InterCars Team 1427.4401:55:05
41 427.01 292 Grzelak Mateusz Pomiechówek Timbud Team 1427.0101:55:12
42 426.21 448 Kuśmierz Sylwester Marki MCP Bike Team 1426.2101:55:25
43 425.41 410 Dąbrowski Dariusz Piaseczno Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1425.4101:55:38
44 423.82 131 Leciejewski Kamil OŻARÓW MAZOWIECKI IFON KolarzKlub 1423.8201:56:04
45 423.34 102 Duda Robert warszawa Retr 1423.3401:56:12
46 423.34 109 Michalski Maciej Warszawa Retro Stork Team 1423.3401:56:12
47 422.19 143 Szymański Hubert kiełpin 1422.1901:56:31
48 421.46 214 Klimaszewski Piotr Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1421.4601:56:43
49 418.77 8 Sadowski Marcin Warszawa RAFBIKE CYCLING TEAM 1418.7701:57:28
50 418.65 258 Staniewski Michał Warszawa AirBike.pl Team 1418.6501:57:30
51 418.65 165 Sowjak Paweł Błaszki Scanfil Poland 1418.6501:57:30
52 418.42 349 Murdzia Tomasz Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1418.4201:57:34
53 416.76 139 Praxmajer Marcin Płock Płocki Klub Kolarski 1416.7601:58:02
54 416.29 36 Poluchowicz Artur Łęczyca 1416.2901:58:10
55 416.17 2 Skowronek Marcin Warszawa 1416.1701:58:12
56 415.35 332 Antoniuk Artur Kraśnik Erkado Racing Team Kraśnik 1415.3501:58:26
57 412.28 248 Siewier Dariusz Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów 1412.2801:59:19
58 408.34 396 Świderski Wojciech Mińsk Mazowiecki STANWEX II TEAM 1408.3402:00:28
59 407.61 132 Bilski Artur Ożarów Mazowiecki IFON KolarzKlub 1407.6102:00:41
60 404.54 174 Mazurek Sławomir Żyrardów Trezado Wolfpack 1404.5402:01:36
61 403.16 268 Klimiuk Krzysztof Otwock SuperDrob Bike Team 1403.1602:02:01
62 402.50 7 Dąbrowski Tomasz Warszawa COZMOBIKE TEAM 1402.5002:02:13
63 401.62 324 Patalan Dariusz NOWY DWÓR MAZOWIECKI TIMBUD TEAM 1401.6202:02:29
64 399.18 289 Jarosz Wojciech Włodawa 1399.1802:03:14
65 393.53 216 Bator Marek PIASECZNO Sklepbicykl.pl-Perfectsource 1393.5302:05:00
66 391.45 330 Stępień Tomasz Warszawa BIKE EXPO NARODOWY TEAM 1391.4502:05:40
67 388.76 220 Wachnik Wojtek OTWOCK SuperDrob Bike Team 1388.7602:06:32
68 388.41 176 Kowalski Rafał Łódź Lucy in The Sky 1388.4102:06:39
69 388.15 147 Śwituła Marcin Michałów-Grabina 1388.1502:06:44
70 386.32 236 Klementowicz Krzysztof Otwock 1386.3202:07:20
71 384.06 331 Pęczkowski Andrzej Jabłonna DAMOVO BIKE TEAM 1384.0602:08:05
72 382.52 267 Witkowski Andrzej Józefów SuperDrob Bike Team 1382.5202:08:36
73 381.04 321 Ziółkowski Dariusz Zakroczym Timbud Team 1381.0402:09:06
74 380.25 155 Stec Krzysztof Bar Janusz MTB Team 1380.2502:09:22
75 378.74 442 Galeński Wojciech Warszawa Wieliszew Heron Team 1378.7402:09:53
76 378.54 235 Pawlaczyk Krzysztof Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1378.5402:09:57
77 377.72 245 Józkowicz Michał Gdynia Diversey Team 1377.7202:10:14
78 375.41 406 Buczel Mateusz Warszawa HPE-ESKOM 1375.4102:11:02
79 374.13 360 Góralski Piotr Płock Płocki Klub Kolarski 1374.1302:11:29
80 373.84 190 Podstawka Zbigniew Jeruzal 1373.8402:11:35
81 372.05 342 Pawłowski Radek Warsaw TRINERGY 1372.0502:12:13
82 369.26 224 Kowalski Ireneusz Otwock SuperDrob Bike Team 1369.2602:13:13
83 368.71 285 Wilk Konrad Międzyborów Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów 1368.7102:13:25
84 365.01 394 Trojanek Łukasz Warszawa MCP Bike Team 1365.0102:14:46
85 364.61 14 Kuczkowski Tomasz Łomianki Grupetto Warszawa 1364.6102:14:55
86 363.80 306 Popławski Cezary Warszawa Bar Janusz MTB Team 1363.8002:15:13
87 362.55 312 Komorowski Zbigniew Grójec Crazy Racing Team 1362.5502:15:41
88 360.47 105 Stelmach Marcin Toruń Retro Stork Team 1360.4702:16:28
89 359.94 315 Obel Marcin Lesznowola Qodeca Cycling Team 1359.9402:16:40
90 359.50 305 Komorowski Michal Kepiaste 1359.5002:16:50
91 355.77 363 Krasuski Andrzej Warszawa Loyalty Point (powered by DECATHLON) 1355.7702:18:16
92 352.59 40 Małysz Michał Legionowo Bike Salon Team 1352.5902:19:31
93 347.73 365 Sidoruk Grzegorz Bielsk Podlaski 1347.7302:21:28
94 347.24 282 Popławski Paweł Rawa Mazowiecka 1347.2402:21:40
95 345.45 158 Pawełczak Waldemar Warszawa Budimex MTB 1345.4502:22:24
96 339.33 247 Grudziński Tomasz Sękocin Stary 1339.3302:24:58
97 338.79 290 Wacławek Adam Kanie 1338.7902:25:12
98 335.02 345 Dąbrowski Marek Warszawa 1335.0202:26:50
99 334.03 103 Pawlik Michał Toruń Retro Stork Team 1334.0302:27:16
100 332.30 251 Zgłobicki Paweł Warszawa 1332.3002:28:02
101 322.50 299 Gramann Andrzej Krubin Wieliszew Heron Team 1322.5002:32:32
102 320.43 297 Karkowski Rafał Płock Płocki Klub Kolarski 1320.4302:33:31
103 320.33 126 Kalita Igor Bełchatów LSKK Lityński Bełchatów 1320.3302:33:34
104 317.67 287 Gos Grzegorz Lesznowola 1317.6702:34:51
105 316.14 456 Gajewski Paweł Warszawa 1316.1402:35:36
106 309.35 446 Owczarczyk Tomasz warszawa 1309.3502:39:01
107 288.85 198 Olszewski Tomasz Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 1288.8502:50:18
Partnerzy